Uitslagen Vedo'70 Dames 1

2e klasse D

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1257734 21-05-2022 16:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 18-25, 20-25, 14-25, 18-25
1256095 14-05-2022 16:30 AVVA DS 2 Vridos DS 1 1-3 13-25, 25-16, 18-25, 16-25
1294675 13-05-2022 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-17, 25-10
1274557 12-05-2022 21:00 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 25-20, 23-25, 12-25, 18-25
1254803 11-05-2022 19:15 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 1-3 25-15, 17-25, 13-25, 17-25
1286193 07-05-2022 16:30 zaterdag 7 mei 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1274384 06-05-2022 21:15 vrijdag 6 mei 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1295912 30-04-2022 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 OKK '70 DS 3 4-0 25-14, 25-16, 25-9, 25-20
1254420 30-04-2022 13:00 zaterdag 30 april 00, Speellocatie: De Sportwaard, Oude Bosscheweg 6, 5301LA Zaltbommel
1257875 28-04-2022 20:15 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 1-3 17-25, 25-27, 21-25, 25-16
1297564 23-04-2022 17:30 Vridos DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 1-3 22-25, 11-25, 25-23, 21-25
1258200 23-04-2022 16:30 Vedo'70 DS 1 Jola Olympus DS 3 0-4 21-25, 21-25, 19-25, 14-25
1257539 23-04-2022 15:15 VC WIK Groot-Ammers DS 4 AVVA DS 2 4-0 25-16, 25-21, 25-23, 25-14
1284900 20-04-2022 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 1-3 12-25, 25-27, 14-25, 25-23
1256393 13-04-2022 21:00 Vedo'70 DS 2 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 24-26, 20-25, 26-24
1257137 13-04-2022 20:45 Sliedrecht Sport DS 7 Jola Olympus DS 3 0-4 23-25, 16-25, 23-25, 18-25
1275003 13-04-2022 19:45 AVVA DS 2 SNA DS 2 4-0 25-17, 25-15, 25-12, 25-19
1273575 11-04-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-9, 25-13
1235919 09-04-2022 17:30 Vridos DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 4 2-3 14-25, 25-21, 15-25, 25-23, 14-16
1155664 08-04-2022 21:30 OKK '70 DS 3 AVVA DS 2 3-2 19-25, 24-26, 25-19, 25-18, 16-14
1155573 08-04-2022 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 Podarwic DS 2 1-3 21-25, 13-25, 25-21, 28-30
1293278 04-04-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Podarwic DS 2 3-1 25-13, 28-26, 25-23, 24-26
1155674 04-04-2022 20:30 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Jola Olympus DS 3 0-4 13-25, 22-25, 9-25, 18-25
1155594 02-04-2022 16:30 AVVA DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 2-3 25-23, 25-23, 14-25, 15-25, 10-15
1155624 02-04-2022 16:30 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 3-2 25-16, 21-25, 19-25, 25-14, 15-12
1155690 02-04-2022 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-23, 25-16, 25-17, 25-12
1155646 31-03-2022 19:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 29-27, 25-22, 25-20
1155574 31-03-2022 19:15 donderdag 31 maart 15, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58, 4921EV Made
1235923 28-03-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 SNA DS 2 4-0 25-7, 25-16, 25-13, 25-13
1155534 26-03-2022 17:30 Fusion Rotterdam DS 2 Volley2B DS 5 1-3 20-25, 25-21, 19-25, 13-25
1155452 26-03-2022 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Next Volley Dordrecht DS 5 1-3 17-25, 11-25, 14-25, 25-15
1155514 26-03-2022 16:30 zaterdag 26 maart 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
1168158 26-03-2022 16:30 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 2-3 25-20, 13-25, 14-25, 25-23, 11-15
1155524 26-03-2022 14:00 Vollido DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 20-25, 17-25, 23-25, 17-25
1155432 26-03-2022 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 VCN DS 5 4-0 25-12, 25-10, 25-11, 25-11
1155564 25-03-2022 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 AVVA DS 2 4-0 25-16, 25-16, 25-21, 25-23
1235920 25-03-2022 21:00 OKK '70 DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 2-3 21-25, 25-18, 23-25, 25-19, 15-17
1235901 25-03-2022 19:30 vrijdag 25 maart 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1304118 24-03-2022 19:45 Haaften Kwiek DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 5 0-4 16-25, 17-25, 18-25, 8-25
1155584 24-03-2022 19:15 Jola Olympus DS 3 Podarwic DS 2 3-1 20-25, 25-18, 25-12, 26-24
1155484 19-03-2022 19:00 zaterdag 19 maart 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1168151 19-03-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 SNA DS 2 4-0 25-22, 25-18, 25-15, 25-20
1155454 19-03-2022 17:00 VCN DS 5 Haaften Kwiek DS 1 2-3 19-25, 25-17, 19-25, 25-23, 12-15
1155586 19-03-2022 16:30 AVVA DS 2 Jola Olympus DS 3 0-4 10-25, 15-25, 19-25, 19-25
1155626 19-03-2022 16:30 Vedo'70 DS 1 OKK '70 DS 3 3-2 25-20, 25-15, 21-25, 25-27, 15-11
1235884 19-03-2022 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 5-25, 18-25, 21-25, 13-25
1155504 19-03-2022 15:00 Voleco/VC Krimpen DS 5 Vollido DS 2 1-3 17-25, 26-24, 21-25, 22-25
1155494 19-03-2022 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Fusion Rotterdam DS 2 2-3 22-25, 25-20, 25-22, 19-25, 11-15
1155691 19-03-2022 12:45 Podarwic DS 2 Vridos DS 1 3-1 25-21, 25-23, 25-18, 23-25
1155559 18-03-2022 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 Flits DS 3 2-3 27-25, 25-19, 18-25, 19-25, 12-15
1299880 16-03-2022 20:30 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 15-25, 25-14, 25-20, 25-10
1299896 15-03-2022 20:15 Volley2B DS 5 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-15, 27-25, 25-18, 25-19
1235915 14-03-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 VC WIK Groot-Ammers DS 4 4-0 25-15, 25-12, 25-19, 25-16
1168160 12-03-2022 18:30 SNA DS 2 Vridos DS 1 0-4 17-25, 19-25, 10-25, 10-25
1155536 12-03-2022 17:30 Fusion Rotterdam DS 2 Voleco/VC Krimpen DS 5 3-1 25-23, 25-23, 25-15, 23-25
1235882 12-03-2022 17:00 zaterdag 12 maart 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1155595 12-03-2022 16:30 AVVA DS 2 Podarwic DS 2 0-4 16-25, 22-25, 17-25, 20-25
1273772 12-03-2022 15:45 Jola Olympus DS 3 OKK '70 DS 3 4-0 25-12, 25-12, 25-10, 25-15
1155463 12-03-2022 14:30 VCN DS 5 Next Volley Dordrecht DS 5 0-4 11-25, 17-25, 19-25, 11-25
1155526 12-03-2022 14:00 Vollido DS 2 Flits DS 3 1-3 20-25, 26-24, 15-25, 21-25
1235903 11-03-2022 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Meerkerk'95 DS 4 3-1 25-22, 25-15, 20-25, 25-20
1155668 11-03-2022 21:00 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 1-3 20-25, 19-25, 25-22, 17-25
1155546 11-03-2022 19:30 vrijdag 11 maart 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1294321 10-03-2022 19:15 Jola Olympus DS 3 Vridos DS 1 4-0 25-20, 25-22, 25-20, 25-18
1299161 09-03-2022 20:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 2 3-1 25-8, 18-25, 25-18, 25-20
1155434 07-03-2022 21:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Volley2B DS 5 3-2 25-12, 22-25, 23-25, 25-10, 15-13
1155678 07-03-2022 21:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vedo'70 DS 1 0-4 17-25, 21-25, 23-25, 18-25
1286336 05-03-2022 17:30 Vridos DS 1 AVVA DS 2 4-0 25-21, 25-18, 25-19, 25-13
1235917 05-03-2022 16:30 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 4 3-2 21-25, 25-20, 17-25, 25-20, 15-6
1235891 05-03-2022 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 Vollido DS 2 0-4 22-25, 21-25, 20-25, 16-25
1155495 04-03-2022 19:15 vrijdag 4 maart 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155571 04-03-2022 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 OKK '70 DS 3 3-1 25-16, 25-27, 25-20, 25-22
1285678 25-02-2022 20:30 OKK '70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 0-4 20-25, 19-25, 18-25, 16-25
1168166 24-02-2022 21:00 Podarwic DS 2 SNA DS 2 3-1 25-10, 25-7, 25-19, 19-25
1155634 23-02-2022 20:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 11-25, 21-25, 14-25, 25-20
1155638 19-02-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 3-2 22-25, 25-14, 17-25, 25-21, 15-5
1155516 19-02-2022 16:30 Flits DS 3 Fusion Rotterdam DS 2 4-0 26-24, 25-14, 27-25, 25-18
1155618 19-02-2022 16:30 zaterdag 19 februari 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1155648 19-02-2022 15:30 Vridos DS 1 OKK '70 DS 3 2-3 25-21, 17-25, 25-23, 24-26, 8-15
1155506 19-02-2022 15:00 zaterdag 19 februari 00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel
1155486 19-02-2022 14:45 zaterdag 19 februari 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155476 19-02-2022 13:00 zaterdag 19 februari 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1155560 18-02-2022 21:15 vrijdag 18 februari 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1251939 18-02-2022 19:15 vrijdag 18 februari 15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1235908 14-02-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Jola Olympus DS 3 2-3 22-25, 25-13, 17-25, 25-16, 13-15
1155538 12-02-2022 17:30 Fusion Rotterdam DS 2 Vollido DS 2 3-1 20-25, 25-23, 25-17, 25-13
1155446 12-02-2022 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 17-25, 13-25, 15-25, 17-25
1155456 12-02-2022 17:00 VCN DS 5 Volley2B DS 5 0-4 16-25, 18-25, 15-25, 6-25
1235905 12-02-2022 16:30 AVVA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 1-3 13-25, 20-25, 18-25, 25-20
1235894 12-02-2022 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 Next Volley Dordrecht DS 5 1-3 17-25, 14-25, 17-25, 27-25
1155680 12-02-2022 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vridos DS 1 1-3 16-25, 25-19, 21-25, 25-27
1155436 12-02-2022 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Voleco/VC Krimpen DS 5 3-1 25-20, 23-25, 25-14, 25-21
1155568 11-02-2022 21:15 vrijdag 11 februari 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1168164 11-02-2022 20:00 OKK '70 DS 3 SNA DS 2 4-0 25-10, 25-18, 25-10, 25-12
1155548 11-02-2022 19:30 vrijdag 11 februari 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1155578 10-02-2022 19:15 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 1 3-2 25-14, 14-25, 22-25, 25-17, 15-4
1155630 05-02-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 Jola Olympus DS 3 0-4 9-25, 20-25, 7-25, 8-25
1155498 05-02-2022 17:00 Voleco/VC Krimpen DS 5 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-9, 25-11, 25-9, 25-16
1155508 05-02-2022 16:30 zaterdag 5 februari 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
1155620 05-02-2022 16:30 Vedo'70 DS 1 AVVA DS 2 4-0 25-17, 25-18, 25-17, 25-20
1168162 05-02-2022 16:30 SNA DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 3-2 23-25, 25-13, 12-25, 25-16, 15-9
1155640 05-02-2022 15:30 zaterdag 5 februari 30, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1155488 05-02-2022 14:45 zaterdag 5 februari 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155693 05-02-2022 12:45 Podarwic DS 2 OKK '70 DS 3 3-1 25-23, 25-14, 25-21, 21-25
1155561 04-02-2022 21:15 vrijdag 4 februari 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1155485 29-01-2022 19:00 zaterdag 29 januari 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1155448 29-01-2022 17:00 zaterdag 29 januari 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1155458 29-01-2022 17:00 zaterdag 29 januari 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1235888 29-01-2022 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 Sliedrecht Sport DS 9 1-3 17-25, 26-24, 20-25, 22-25
1155682 29-01-2022 15:00 zaterdag 29 januari 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1155438 29-01-2022 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Vollido DS 2 4-0 25-20, 26-24, 25-18, 25-15
1168145 28-01-2022 21:15 vrijdag 28 januari 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155550 28-01-2022 19:30 vrijdag 28 januari 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1155580 27-01-2022 19:15 donderdag 27 januari 15, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58, 4921EV Made
1155590 26-01-2022 19:45 AVVA DS 2 Vedo'70 DS 2 3-2 25-21, 26-24, 11-25, 21-25, 15-8
1235916 24-01-2022 20:45 maandag 24 januari 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1155530 22-01-2022 17:30 zaterdag 22 januari 30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ Rotterdam
1155642 22-01-2022 17:30 zaterdag 22 januari 30, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1155510 22-01-2022 16:30 zaterdag 22 januari 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
1168154 22-01-2022 16:30 zaterdag 22 januari 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1235897 22-01-2022 15:00 zaterdag 22 januari 00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel
1155520 22-01-2022 14:00 zaterdag 22 januari 00, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht
1155490 22-01-2022 12:45 zaterdag 22 januari 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155694 22-01-2022 12:45 zaterdag 22 januari 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1155662 21-01-2022 21:30 vrijdag 21 januari 30, Speellocatie: De Wielewaal, Cornelisweer 2, 3371PH Hardinxveld-Giessendam
1155562 21-01-2022 21:15 vrijdag 21 januari 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1155629 19-01-2022 19:00 woensdag 19 januari 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1155450 15-01-2022 17:00 zaterdag 15 januari 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1155460 15-01-2022 17:00 zaterdag 15 januari 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1168147 15-01-2022 16:30 zaterdag 15 januari 30, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG Ameide
1235890 15-01-2022 15:30 zaterdag 15 januari 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1155440 15-01-2022 13:00 zaterdag 15 januari 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1155480 15-01-2022 13:00 zaterdag 15 januari 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1155689 15-01-2022 12:45 zaterdag 15 januari 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1155557 14-01-2022 21:15 vrijdag 14 januari 15, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
1155572 14-01-2022 21:15 vrijdag 14 januari 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155582 13-01-2022 19:15 donderdag 13 januari 15, Speellocatie: Amerhal, Lignestraat 58, 4921EV Made
1235912 10-01-2022 20:45 maandag 10 januari 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1155505 18-12-2021 17:00 zaterdag 18 december 00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel
1155619 15-12-2021 19:30 woensdag 15 december 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1235900 11-12-2021 19:30 zaterdag 11 december 30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ Rotterdam
1155645 11-12-2021 17:30 zaterdag 11 december 30, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1155507 11-12-2021 17:00 zaterdag 11 december 00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel
1155513 11-12-2021 16:30 zaterdag 11 december 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
1235924 11-12-2021 16:30 zaterdag 11 december 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1155675 11-12-2021 15:00 zaterdag 11 december 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1155431 11-12-2021 13:00 zaterdag 11 december 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1155523 11-12-2021 13:00 zaterdag 11 december 00, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht
1155543 10-12-2021 21:30 vrijdag 10 december 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1155563 10-12-2021 21:15 vrijdag 10 december 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1253399 08-12-2021 20:30 woensdag 8 december 30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht
1155639 08-12-2021 19:30 woensdag 8 december 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1155503 04-12-2021 17:00 zaterdag 4 december 00, Speellocatie: De Boog, Krimpenerbosweg 2 A, 2923LA Krimpen aan den IJssel
1155591 04-12-2021 16:30 zaterdag 4 december 30, Speellocatie: Het Spant, Liesveldweg 67, 4233HG Ameide
1155475 04-12-2021 15:00 zaterdag 4 december 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1155527 04-12-2021 12:30 zaterdag 4 december 30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht
1235918 01-12-2021 19:00 woensdag 1 december 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1155635 27-11-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 1 3-2 23-25, 26-24, 26-24, 17-25, 15-12
1155585 27-11-2021 16:30 AVVA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 0-4 15-25, 18-25, 17-25, 22-25
1168150 27-11-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 4-0 25-13, 25-6, 25-12, 25-11
1235893 27-11-2021 15:30 zaterdag 27 november 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1155493 27-11-2021 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Vollido DS 2 3-2 25-16, 20-25, 25-11, 13-25, 17-15
1155685 27-11-2021 12:45 zaterdag 27 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1155453 27-11-2021 12:00 VCN DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 13-25, 11-25, 22-25, 17-25
1155483 27-11-2021 11:15 Volley2B DS 5 Fusion Rotterdam DS 2 3-1 25-21, 25-17, 22-25, 25-18
1155553 26-11-2021 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-8, 25-21, 25-16, 25-8
1235914 22-11-2021 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 OKK '70 DS 3 3-1 25-10, 25-21, 23-25, 25-23
1155535 20-11-2021 19:30 Fusion Rotterdam DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 1-3 23-25, 12-25, 25-16, 20-25
1168159 20-11-2021 18:30 SNA DS 2 Vedo'70 DS 2 0-4 15-25, 19-25, 14-25, 12-25
1155650 20-11-2021 17:30 Vridos DS 1 Podarwic DS 2 3-2 25-11, 25-22, 17-25, 22-25, 15-11
1155443 20-11-2021 17:00 Haaften Kwiek DS 1 VCN DS 5 2-3 25-18, 19-25, 8-25, 25-23, 15-17
1155518 20-11-2021 16:30 Flits DS 3 Next Volley Dordrecht DS 5 1-3 22-25, 20-25, 25-21, 14-25
1235921 20-11-2021 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 4 2-3 25-21, 21-25, 14-25, 29-27, 12-15
1235881 20-11-2021 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 5 4-0 25-17, 25-15, 25-15, 25-19
1155525 20-11-2021 11:00 zaterdag 20 november 00, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE Hendrik-Ido-Ambacht
1155667 19-11-2021 21:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 1 0-4 24-26, 11-25, 14-25, 22-25
1155545 19-11-2021 19:30 vrijdag 19 november 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1155575 18-11-2021 19:15 Jola Olympus DS 3 AVVA DS 2 4-0 25-10, 25-6, 25-6, 25-9
1155637 13-11-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 2-3 9-25, 25-18, 25-15, 24-26, 9-15
1155627 13-11-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 VC WIK Groot-Ammers DS 4 4-0 25-20, 25-22, 25-9, 25-16
1235885 13-11-2021 15:30 zaterdag 13 november 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1168152 13-11-2021 15:30 Vridos DS 1 SNA DS 2 4-0 25-18, 25-9, 25-13, 25-12
1155686 13-11-2021 12:45 Podarwic DS 2 AVVA DS 2 4-0 25-14, 25-11, 25-16, 25-18
1155515 13-11-2021 12:30 Flits DS 3 Vollido DS 2 3-1 25-21, 23-25, 25-23, 25-15
1155554 12-11-2021 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 VCN DS 5 4-0 25-15, 25-17, 25-7, 25-18
1235907 08-11-2021 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-9, 25-16, 25-23
1168163 06-11-2021 18:30 SNA DS 2 Podarwic DS 2 0-4 20-25, 17-25, 8-25, 12-25
1155445 06-11-2021 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Volley2B DS 5 0-4 14-25, 18-25, 23-25, 15-25
1155579 06-11-2021 15:45 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 2 3-1 25-15, 25-22, 25-17, 19-25
1235883 06-11-2021 14:30 zaterdag 6 november 30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1155435 06-11-2021 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 1-3 24-26, 23-25, 19-25, 25-19
1155529 06-11-2021 12:30 Vollido DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 1-3 25-18, 10-25, 22-25, 16-25
1155567 05-11-2021 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 1 1-3 17-25, 19-25, 30-28, 21-25
1155669 05-11-2021 20:00 OKK '70 DS 3 Vridos DS 1 2-3 26-24, 11-25, 24-26, 25-14, 13-15
1155547 05-11-2021 19:30 vrijdag 5 november 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1235904 04-11-2021 19:15 Jola Olympus DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 4 4-0 25-11, 25-16, 25-14, 25-15
1155537 02-11-2021 20:00 Fusion Rotterdam DS 2 Flits DS 3 3-2 25-18, 12-25, 25-21, 26-28, 15-12
1155679 01-11-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vedo'70 DS 2 2-3 18-25, 25-16, 25-15, 21-25, 13-15
1235886 30-10-2021 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 VCN DS 5 3-1 25-13, 18-25, 25-20, 25-15
1155541 29-10-2021 19:30 vrijdag 29 oktober 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1235909 25-10-2021 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 AVVA DS 2 3-1 25-9, 25-10, 26-28, 25-10
1155497 23-10-2021 17:00 Voleco/VC Krimpen DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 14-25, 7-25, 10-25, 9-25
1155517 23-10-2021 16:30 zaterdag 23 oktober 30, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV Papendrecht
1168161 23-10-2021 16:30 SNA DS 2 OKK '70 DS 3 0-4 12-25, 13-25, 6-25, 22-25
1155649 23-10-2021 15:30 Vridos DS 1 VC WIK Groot-Ammers DS 4 3-1 25-18, 25-22, 25-15, 23-25
1155487 23-10-2021 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Haaften Kwiek DS 1 3-1 25-12, 22-25, 25-20, 25-16
1155477 23-10-2021 13:00 Volley2B DS 5 VCN DS 5 3-1 25-16, 27-25, 19-25, 25-23
1235902 22-10-2021 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 Volley Meerkerk'95 DS 5 4-0 25-16, 25-14, 25-17, 25-18
1155540 16-10-2021 19:30 Fusion Rotterdam DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 0-4 22-25, 14-25, 15-25, 13-25
1155447 16-10-2021 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Voleco/VC Krimpen DS 5 0-4 17-25, 22-25, 13-25, 10-25
1235887 16-10-2021 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 5 Volley2B DS 5 3-1 25-14, 30-28, 25-13, 22-25
1155437 16-10-2021 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Flits DS 3 3-1 25-23, 25-13, 21-25, 25-20
1155457 16-10-2021 12:00 VCN DS 5 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 13-25, 12-25, 24-26, 16-25
1155672 15-10-2021 21:30 OKK '70 DS 3 Podarwic DS 2 0-4 18-25, 10-25, 26-28, 24-26
1155569 15-10-2021 21:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vridos DS 1 3-2 18-25, 21-25, 25-13, 25-17, 15-11
1155549 15-10-2021 19:30 vrijdag 15 oktober 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1155589 13-10-2021 19:45 AVVA DS 2 Vedo'70 DS 1 0-4 23-25, 12-25, 17-25, 18-25
1168165 11-10-2021 20:45 VC WIK Groot-Ammers DS 4 SNA DS 2 4-0 25-10, 25-16, 25-11, 25-14
1155539 09-10-2021 19:30 zaterdag 9 oktober 30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ Rotterdam
1155631 09-10-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 AVVA DS 2 3-1 25-15, 14-25, 25-15, 25-22
1155641 09-10-2021 17:30 Vridos DS 1 Jola Olympus DS 3 0-4 8-25, 18-25, 11-25, 9-25
1155499 09-10-2021 17:00 Voleco/VC Krimpen DS 5 VCN DS 5 2-3 25-17, 25-22, 20-25, 21-25, 10-15
1155509 09-10-2021 16:30 Flits DS 3 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-9, 25-19, 25-12, 25-6
1168153 09-10-2021 16:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 0-4 10-25, 22-25, 15-25, 8-25
1235896 09-10-2021 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Volley Meerkerk'95 DS 5 4-0 25-16, 25-23, 25-18, 25-22
1235922 09-10-2021 12:45 Podarwic DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 4-0 25-21, 25-22, 25-22, 26-24
1155519 09-10-2021 12:30 Vollido DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 12-25, 19-25, 13-25, 8-25
1155556 08-10-2021 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 Volley2B DS 5 4-0 25-21, 25-21, 25-19, 25-19
1155671 08-10-2021 20:30 OKK '70 DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 4 3-1 25-20, 19-25, 25-23, 25-7
1155479 02-10-2021 19:00 Volley2B DS 5 Sliedrecht Sport DS 9 3-1 20-25, 25-22, 25-23, 25-17
1155449 02-10-2021 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Vollido DS 2 1-3 13-25, 12-25, 25-20, 17-25
1235889 02-10-2021 15:30 Volley Meerkerk'95 DS 5 Voleco/VC Krimpen DS 5 4-0 25-15, 25-23, 25-23, 25-16
1155683 02-10-2021 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Podarwic DS 2 4-0 25-21, 25-18, 25-23, 25-19
1155439 02-10-2021 12:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Fusion Rotterdam DS 2 4-0 25-6, 25-14, 25-18, 25-18
1155459 02-10-2021 12:00 VCN DS 5 Flits DS 3 0-4 7-25, 17-25, 21-25, 20-25
1155551 01-10-2021 19:30 vrijdag 1 oktober 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1168146 30-09-2021 19:15 Jola Olympus DS 3 SNA DS 2 4-0 25-6, 25-10, 25-6, 25-14
1235911 27-09-2021 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 1 2-3 25-16, 17-25, 16-25, 25-18, 11-15
1155531 25-09-2021 19:30 Fusion Rotterdam DS 2 Haaften Kwiek DS 1 4-0 26-24, 25-8, 25-19, 25-18
1155501 25-09-2021 17:00 Voleco/VC Krimpen DS 5 Volley2B DS 5 1-3 25-21, 22-25, 24-26, 18-25
1235898 25-09-2021 16:30 Flits DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 5 4-0 25-12, 25-21, 25-17, 26-24
1155628 25-09-2021 16:30 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 3-2 26-24, 23-25, 16-25, 25-12, 15-10
1168155 25-09-2021 16:30 SNA DS 2 AVVA DS 2 3-1 25-20, 25-18, 27-25, 24-26
1155496 25-09-2021 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Next Volley Dordrecht DS 5 1-3 23-25, 22-25, 19-25, 25-13
1155521 25-09-2021 12:30 Vollido DS 2 VCN DS 5 3-1 18-25, 25-7, 25-22, 25-12
1155663 24-09-2021 21:30 OKK '70 DS 3 Jola Olympus DS 3 0-4 16-25, 12-25, 11-25, 17-25
1155673 20-09-2021 20:45 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Sliedrecht Sport DS 7 0-4 12-25, 22-25, 15-25, 20-25
1155481 18-09-2021 19:00 Volley2B DS 5 Flits DS 3 1-3 10-25, 20-25, 25-15, 8-25
1155451 18-09-2021 17:00 zaterdag 18 september 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1155593 18-09-2021 16:30 AVVA DS 2 OKK '70 DS 3 1-3 26-24, 17-25, 13-25, 9-25
1155491 18-09-2021 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Voleco/VC Krimpen DS 5 4-0 25-20, 25-15, 25-12, 25-23
1155684 18-09-2021 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-15, 25-19, 25-18
1155461 18-09-2021 12:00 VCN DS 5 Fusion Rotterdam DS 2 1-3 25-21, 17-25, 15-25, 11-25
1155552 17-09-2021 21:15 Next Volley Dordrecht DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 3 1-3 25-20, 17-25, 15-25, 22-25
1155583 16-09-2021 19:15 Jola Olympus DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 4 4-0 25-11, 25-19, 25-20, 25-19
1155623 15-09-2021 20:30 Vedo'70 DS 1 Vedo'70 DS 2 4-0 25-18, 25-11, 25-12, 25-22
1235913 13-09-2021 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vridos DS 1 3-2 25-19, 19-25, 23-25, 25-20, 15-2
1005522 17-04-2021 18:30 zaterdag 17 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005512 17-04-2021 16:00 zaterdag 17 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005575 17-04-2021 16:00 zaterdag 17 april 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005492 17-04-2021 15:30 zaterdag 17 april 30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005502 17-04-2021 10:45 zaterdag 17 april 45, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005542 16-04-2021 19:15 vrijdag 16 april 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005476 10-04-2021 16:30 zaterdag 10 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005572 10-04-2021 16:00 zaterdag 10 april 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005496 10-04-2021 15:30 zaterdag 10 april 30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005456 10-04-2021 14:00 zaterdag 10 april 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005506 10-04-2021 13:00 zaterdag 10 april 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005486 10-04-2021 12:45 zaterdag 10 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005518 02-04-2021 19:30 vrijdag 2 april 30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005548 27-03-2021 18:00 zaterdag 27 maart 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005528 27-03-2021 16:30 zaterdag 27 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005446 27-03-2021 16:00 zaterdag 27 maart 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005466 27-03-2021 14:00 zaterdag 27 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005558 27-03-2021 14:00 zaterdag 27 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005538 26-03-2021 19:15 vrijdag 26 maart 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005468 20-03-2021 16:30 zaterdag 20 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005498 20-03-2021 15:30 zaterdag 20 maart 30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005573 20-03-2021 14:00 zaterdag 20 maart 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005508 20-03-2021 13:00 zaterdag 20 maart 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005478 20-03-2021 12:45 zaterdag 20 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005550 13-03-2021 18:00 zaterdag 13 maart 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005477 13-03-2021 16:30 zaterdag 13 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005448 13-03-2021 16:00 zaterdag 13 maart 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005458 13-03-2021 14:00 zaterdag 13 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005560 13-03-2021 14:00 zaterdag 13 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005540 12-03-2021 19:15 vrijdag 12 maart 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005530 06-03-2021 16:30 zaterdag 6 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005490 06-03-2021 15:30 zaterdag 6 maart 30, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005500 06-03-2021 13:00 zaterdag 6 maart 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005480 06-03-2021 12:45 zaterdag 6 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005520 06-03-2021 12:00 zaterdag 6 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005574 05-03-2021 20:00 vrijdag 5 maart 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005547 12-12-2020 18:00 zaterdag 12 december 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005445 12-12-2020 16:00 zaterdag 12 december 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005527 12-12-2020 14:30 zaterdag 12 december 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005521 12-12-2020 14:00 zaterdag 12 december 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005557 12-12-2020 14:00 zaterdag 12 december 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005537 11-12-2020 19:15 vrijdag 11 december 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005467 28-11-2020 16:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005567 28-11-2020 14:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005497 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005507 28-11-2020 13:00 zaterdag 28 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005487 28-11-2020 12:45 zaterdag 28 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005517 27-11-2020 19:30 vrijdag 27 november 30, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005549 21-11-2020 18:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005447 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005532 21-11-2020 16:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005457 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005559 21-11-2020 14:00 zaterdag 21 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005529 14-11-2020 18:30 zaterdag 14 november 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005568 14-11-2020 16:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005489 14-11-2020 14:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005479 14-11-2020 12:45 zaterdag 14 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005509 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005519 14-11-2020 12:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005551 07-11-2020 18:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005469 07-11-2020 16:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005449 07-11-2020 16:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005459 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005561 07-11-2020 14:00 zaterdag 7 november 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005543 06-11-2020 19:15 vrijdag 6 november 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005511 31-10-2020 20:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
1005531 31-10-2020 18:30 zaterdag 31 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1005569 31-10-2020 16:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1005491 31-10-2020 14:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005501 31-10-2020 10:45 zaterdag 31 oktober 45, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005541 30-10-2020 19:15 vrijdag 30 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005539 23-10-2020 21:15 vrijdag 23 oktober 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1005465 23-10-2020 20:30 vrijdag 23 oktober 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005554 17-10-2020 18:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005471 17-10-2020 16:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005451 17-10-2020 16:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1005461 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1005563 17-10-2020 14:00 zaterdag 17 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
1005481 17-10-2020 12:45 zaterdag 17 oktober 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1005523 10-10-2020 18:30 SNA DS 2 WHV DS 3 3-2 31-29, 23-25, 25-14, 26-28, 16-14
1005553 10-10-2020 18:00 zaterdag 10 oktober 00, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
1005513 10-10-2020 16:00 Volley Zuid DS 4 Vedo'70 DS 1 1-3 20-25, 20-25, 25-10, 20-25
1005570 10-10-2020 15:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Volley2B DS 4 4-0 25-17, 25-18, 25-20, 29-27
1005503 10-10-2020 13:00 VCN DS 6 Podarwic DS 2 0-4 10-25, 7-25, 12-25, 10-25
1005533 09-10-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Haaften Kwiek DS 1 3-1 14-25, 25-23, 25-22, 25-20
1005453 03-10-2020 16:00 Haaften Kwiek DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 14-25, 9-25, 15-25, 9-25
1005565 03-10-2020 14:00 Phoenix DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 14-25, 13-25, 16-25, 20-25
1005463 03-10-2020 14:00 WHV DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-21, 25-17, 28-26, 20-25
1005483 03-10-2020 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 4 4-0 25-13, 25-20, 25-11, 25-17
1005473 03-10-2020 12:30 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 2-3 25-20, 23-25, 23-25, 25-21, 9-15
1005493 03-10-2020 11:15 Volley2B DS 4 VCN DS 6 4-0 25-14, 25-20, 25-13, 25-15
1005545 26-09-2020 18:00 RVC/Libanon '50 DS 4 WHV DS 3 4-0 25-21, 25-13, 25-16, 25-18
1005525 26-09-2020 16:30 SNA DS 2 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 18-25, 24-26, 25-19
1005515 26-09-2020 14:00 Volley Zuid DS 4 Volley2B DS 4 3-1 23-25, 25-8, 27-25, 25-20
1005555 26-09-2020 14:00 Phoenix DS 2 Haaften Kwiek DS 1 1-3 22-25, 23-25, 27-29, 26-24
1005510 25-09-2020 19:30 VCN DS 6 VC WIK Groot-Ammers DS 3 0-4 10-25, 6-25, 9-25, 16-25
1005535 25-09-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 1 2-3 25-18, 25-21, 23-25, 15-25, 9-15
1005475 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 4 0-4 20-25, 17-25, 21-25, 13-25
1005566 19-09-2020 16:00 VC WIK Groot-Ammers DS 3 Haaften Kwiek DS 1 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-19
1005495 19-09-2020 14:45 Volley2B DS 4 SNA DS 2 4-0 25-13, 25-16, 25-13, 25-8
1005485 19-09-2020 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-21, 25-21, 25-21, 25-18
1005505 19-09-2020 12:00 VCN DS 6 Volley Zuid DS 4 0-4 21-25, 20-25, 16-25, 15-25
846827 18-04-2020 17:15 zaterdag 18 april 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846807 18-04-2020 16:45 zaterdag 18 april 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846746 18-04-2020 16:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846847 18-04-2020 12:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846817 17-04-2020 21:15 vrijdag 17 april 15, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
846837 11-04-2020 13:15 zaterdag 11 april 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846747 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846863 04-04-2020 16:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846787 04-04-2020 14:00 zaterdag 4 april 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846797 04-04-2020 13:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846777 04-04-2020 12:45 zaterdag 4 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846767 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846849 28-03-2020 20:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846757 28-03-2020 18:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846829 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846737 28-03-2020 14:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846864 21-03-2020 16:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846809 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846789 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846799 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846769 21-03-2020 12:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846759 17-03-2020 20:30 dinsdag 17 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846851 14-03-2020 20:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846749 14-03-2020 16:30 zaterdag 14 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846739 14-03-2020 16:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846841 14-03-2020 13:15 zaterdag 14 maart 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846768 13-03-2020 20:30 vrijdag 13 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846811 07-03-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 3 0-4 16-25, 23-25, 9-25, 17-25
846865 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 2-3 25-19, 19-25, 25-20, 23-25, 12-15
846781 07-03-2020 14:00 Phoenix DS 2 SNA DS 2 1-3 23-25, 25-23, 22-25, 22-25
846771 07-03-2020 12:45 Podarwic DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 13-25, 17-25, 31-29, 15-25
846821 06-03-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 19-25, 25-20, 27-25, 25-22
846791 05-03-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 6 3-1 25-16, 28-26, 25-23, 21-25
846745 26-02-2020 19:30 Volley Zuid DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 20-25, 15-25, 20-25, 18-25
846824 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 4-0 25-22, 25-17, 25-16, 25-13
846846 15-02-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Zuid DS 6 4-0 25-14, 25-15, 25-17, 25-11
846839 15-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Phoenix DS 2 3-1 19-25, 26-24, 25-21, 25-22
846820 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 0-4 18-25, 14-25, 25-27, 18-25
846853 08-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 25-19, 25-17, 20-25, 25-12
846751 08-02-2020 14:30 SNA DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 13-25, 23-25, 24-26
846843 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 2-3 12-25, 25-21, 18-25, 25-22, 13-15
846779 08-02-2020 12:45 Podarwic DS 2 Vridos DS 1 3-1 25-13, 25-14, 25-21, 24-26
846741 08-02-2020 12:00 Volley Zuid DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 28-26, 28-26, 25-11, 25-27
846761 07-02-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Phoenix DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-11, 25-11
846793 04-02-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Next Volley Dordrecht DS 6 3-2 23-25, 25-19, 19-25, 25-17, 16-14
846833 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 1-3 22-25, 24-26, 25-18, 25-27
846803 01-02-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 SNA DS 2 2-3 29-27, 10-25, 27-25, 23-25, 9-15
846866 01-02-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-9, 17-25, 25-23, 25-20
846783 01-02-2020 14:00 Phoenix DS 2 Podarwic DS 2 0-4 21-25, 15-25, 23-25, 20-25
846813 31-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-19, 25-17, 25-14, 18-25
846753 25-01-2020 16:30 SNA DS 2 Smash'66 DS 2 3-1 21-25, 25-23, 25-12, 25-6
846743 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 27-25, 25-20, 25-15
846790 25-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Vridos DS 1 0-4 13-25, 22-25, 16-25, 16-25
846855 25-01-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-14, 24-26, 25-21, 25-14
846773 25-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 22-25, 19-25, 18-25, 25-23
846763 24-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-12, 25-15, 25-6
846795 18-01-2020 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Phoenix DS 2 3-1 25-20, 25-21, 23-25, 25-16
846825 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 0-4 10-25, 20-25, 18-25, 14-25
846805 18-01-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Podarwic DS 2 1-3 15-25, 25-19, 18-25, 17-25
846867 18-01-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 3 0-4 15-25, 11-25, 19-25, 17-25
846835 18-01-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 6 3-2 25-22, 22-25, 20-25, 26-24, 15-3
846815 17-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 2-3 15-25, 25-23, 25-23, 9-25, 9-15
846755 11-01-2020 18:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 27-29, 25-27, 27-25, 18-25
846862 11-01-2020 16:30 Vridos DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 21-25, 23-25, 17-25
846785 11-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-20, 25-23, 17-25, 25-16
846775 11-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 Smash'66 DS 2 4-0 25-11, 25-14, 26-24, 25-13
846765 10-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Vedo'70 DS 1 1-3 13-25, 14-25, 25-15, 22-25
846823 20-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Vridos DS 1 2-3 22-25, 25-20, 18-25, 25-8, 10-15
846848 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 3 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 19-25, 9-25, 23-25
846736 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 6 SNA DS 2 0-4 18-25, 20-25, 17-25, 17-25
846828 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 3-1 25-9, 25-16, 25-19, 31-33
846812 14-12-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vridos DS 1 3-2 17-25, 23-25, 25-15, 25-12, 15-12
846838 14-12-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Podarwic DS 2 0-4 12-25, 22-25, 20-25, 19-25
846818 13-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 23-25, 22-25, 22-25, 21-25
846858 07-12-2019 18:15 Vridos DS 1 SNA DS 2 1-3 27-25, 19-25, 13-25, 17-25
846808 07-12-2019 14:45 Sliedrecht Sport DS 7 Smash'66 DS 2 2-3 25-21, 19-25, 18-25, 25-23, 6-15
846788 07-12-2019 14:00 Phoenix DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 13-25, 18-25, 25-21, 9-25
846798 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-14, 25-21
846778 07-12-2019 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 24-26, 25-19, 23-25, 18-25
846758 06-12-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Zuid DS 6 2-3 25-19, 21-25, 25-7, 18-25, 7-15
846830 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 2-3 25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 11-15
846748 30-11-2019 16:30 SNA DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 17-25, 13-25, 23-25, 18-25
846850 30-11-2019 16:00 Volley Zuid DS 3 Phoenix DS 2 4-0 25-23, 25-14, 25-18, 25-9
846738 30-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Podarwic DS 2 3-2 20-25, 25-23, 16-25, 25-21, 15-9
846840 30-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 12-25, 25-23, 22-25, 13-25
846794 28-11-2019 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Podarwic DS 2 3-1 25-14, 27-25, 21-25, 25-16
846752 23-11-2019 18:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-21, 25-15, 25-14
846742 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Smash'66 DS 2 1-3 19-25, 25-14, 18-25, 19-25
846854 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 25-19, 26-28, 25-20, 15-7
846845 23-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vridos DS 1 3-1 25-11, 25-21, 28-30, 25-19
846772 23-11-2019 11:00 Podarwic DS 2 Phoenix DS 2 4-0 25-15, 25-13, 25-21, 25-17
846762 22-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 3-1 25-16, 25-23, 25-20, 22-25
846740 18-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 2-3 19-25, 25-22, 18-25, 25-18, 14-16
846831 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 3-1 29-27, 25-14, 25-19, 23-25
846810 16-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 14-25, 17-25, 18-25, 22-25
846859 16-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 14-25, 13-25, 11-25
846780 16-11-2019 16:00 Phoenix DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-20, 27-29, 25-22, 25-17
846800 16-11-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 13-25, 16-25, 14-25, 17-25
846770 16-11-2019 12:45 Podarwic DS 2 SNA DS 2 3-2 19-25, 25-15, 16-25, 25-13, 15-6
846750 09-11-2019 18:30 SNA DS 2 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-20, 19-25, 25-23
846842 09-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 24-26, 25-18, 25-22, 25-21
846760 08-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Podarwic DS 2 3-2 25-19, 18-25, 25-18, 21-25, 15-12
846852 08-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-15, 25-5, 25-18, 25-13
846832 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 14-25, 25-19, 25-15, 20-25, 8-15
846802 02-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 6 3-1 25-13, 25-12, 25-22, 17-25
846860 02-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Podarwic DS 2 0-4 18-25, 16-25, 18-25, 17-25
846792 02-11-2019 15:30 RVC/Libanon '50 DS 6 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-18, 25-18, 25-22
846782 02-11-2019 14:00 Phoenix DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 9-25, 10-25, 13-25, 15-25
846861 31-10-2019 20:00 Vridos DS 1 Phoenix DS 2 2-3 25-12, 23-25, 25-20, 21-25, 10-15
846826 26-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 20-25, 19-25, 25-20, 18-25
846857 26-10-2019 16:00 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 6 2-3 25-16, 25-16, 16-25, 22-25, 10-15
846774 26-10-2019 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-21, 25-13, 25-20
846834 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-14, 26-24
846836 19-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 SNA DS 2 1-3 21-25, 25-21, 17-25, 18-25
846822 18-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 3 0-4 22-25, 19-25, 18-25, 20-25
846819 16-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-10, 25-23, 19-25, 25-15
846804 12-10-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 20-25, 14-25, 17-25, 18-25
846844 12-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 3 0-4 18-25, 11-25, 23-25, 14-25
846814 11-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 SNA DS 2 0-4 19-25, 20-25, 9-25, 19-25
846784 05-10-2019 16:00 Phoenix DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 25-16, 13-25, 19-25, 17-25
846856 05-10-2019 12:00 Volley Zuid DS 3 Vridos DS 1 4-0 25-15, 25-16, 25-19, 25-22
846744 04-10-2019 21:00 Volley Zuid DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-2 25-11, 25-22, 20-25, 19-25, 15-4
846764 04-10-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Smash'66 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-13, 25-11
846754 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 25-9, 25-23, 25-17
846816 02-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Podarwic DS 2 0-4 20-25, 26-28, 14-25, 25-27
846801 28-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Vridos DS 1 4-0 25-14, 25-12, 25-18, 25-23
846806 28-09-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-7, 23-25, 28-26
846756 21-09-2019 16:30 SNA DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 25-19, 26-28, 21-25, 20-25
846786 21-09-2019 16:00 Phoenix DS 2 Smash'66 DS 2 3-2 25-17, 29-27, 21-25, 16-25, 15-13
846796 21-09-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-20, 25-21, 25-12
846776 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 3-1 25-14, 25-13, 25-22, 21-25
846766 20-09-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 4-0 25-15, 25-22, 25-17, 25-13

Uitslagen Vedo'70 Dames 2

2e klasse B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1254803 11-05-2022 19:15 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 1-3 25-15, 17-25, 13-25, 17-25
1284900 20-04-2022 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 1-3 12-25, 25-27, 14-25, 25-23
1256393 13-04-2022 21:00 Vedo'70 DS 2 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 24-26, 20-25, 26-24
1273575 11-04-2022 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-9, 25-13
1155690 02-04-2022 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-23, 25-16, 25-17, 25-12
1155646 31-03-2022 19:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 29-27, 25-22, 25-20
1168151 19-03-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 SNA DS 2 4-0 25-22, 25-18, 25-15, 25-20
1155668 11-03-2022 21:00 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 1-3 20-25, 19-25, 25-22, 17-25
1299161 09-03-2022 20:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vedo'70 DS 2 3-1 25-8, 18-25, 25-18, 25-20
1155634 23-02-2022 20:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 11-25, 21-25, 14-25, 25-20
1155638 19-02-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 3-2 22-25, 25-14, 17-25, 25-21, 15-5
1155568 11-02-2022 21:15 vrijdag 11 februari 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1155630 05-02-2022 18:30 Vedo'70 DS 2 Jola Olympus DS 3 0-4 9-25, 20-25, 7-25, 8-25
1155590 26-01-2022 19:45 AVVA DS 2 Vedo'70 DS 2 3-2 25-21, 26-24, 11-25, 21-25, 15-8
1155629 19-01-2022 19:00 woensdag 19 januari 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1235912 10-01-2022 20:45 maandag 10 januari 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1155639 08-12-2021 19:30 woensdag 8 december 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1235918 01-12-2021 19:00 woensdag 1 december 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1155635 27-11-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 Vridos DS 1 3-2 23-25, 26-24, 26-24, 17-25, 15-12
1168159 20-11-2021 18:30 SNA DS 2 Vedo'70 DS 2 0-4 15-25, 19-25, 14-25, 12-25
1155637 13-11-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 2-3 9-25, 25-18, 25-15, 24-26, 9-15
1155579 06-11-2021 15:45 Jola Olympus DS 3 Vedo'70 DS 2 3-1 25-15, 25-22, 25-17, 19-25
1155679 01-11-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vedo'70 DS 2 2-3 18-25, 25-16, 25-15, 21-25, 13-15
1155631 09-10-2021 18:30 Vedo'70 DS 2 AVVA DS 2 3-1 25-15, 14-25, 25-15, 25-22
1155623 15-09-2021 20:30 Vedo'70 DS 1 Vedo'70 DS 2 4-0 25-18, 25-11, 25-12, 25-22
1005415 12-12-2020 14:45 zaterdag 12 december 45, Speellocatie: De Ackers, Groeneweg 27, 2661AL Bergschenhoek
1005347 02-12-2020 19:30 woensdag 2 december 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005355 28-11-2020 18:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005337 07-11-2020 13:15 zaterdag 7 november 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1005437 31-10-2020 13:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
1005349 17-10-2020 18:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1005371 10-10-2020 13:00 VC WIK Groot-Ammers DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-15, 25-15, 25-23
1005351 03-10-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 0-4 13-25, 20-25, 9-25, 17-25
1005393 26-09-2020 18:30 Flits DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-11, 25-8, 25-21, 25-9
1005353 19-09-2020 18:30 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 21-25, 19-25, 21-25, 27-25
846685 18-04-2020 19:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846665 04-04-2020 11:30 zaterdag 4 april 30, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB Capelle aan den IJssel
846687 28-03-2020 19:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846732 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
846699 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
846689 19-02-2020 20:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 2 3-2 25-20, 25-22, 23-25, 21-25, 15-5
846610 15-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 5 Vedo'70 DS 2 3-1 25-15, 25-15, 18-25, 25-14
846721 03-02-2020 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 25-16, 22-25, 25-19, 25-18
846681 01-02-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 3-1 25-22, 28-26, 23-25, 25-19
846710 29-01-2020 20:30 Vollido DS 2 Vedo'70 DS 2 2-3 25-18, 19-25, 19-25, 25-17, 12-15
846621 24-01-2020 19:15 Sliedrecht Sport DS 8 Vedo'70 DS 2 3-1 25-23, 23-25, 25-19, 25-17
846683 18-01-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley2B DS 4 1-3 27-25, 13-25, 14-25, 20-25
846686 15-01-2020 20:00 Vedo'70 DS 2 VCN DS 6 4-0 25-20, 25-13, 25-17, 25-14
846643 09-01-2020 19:00 Erasmus Volley DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-14, 25-17
846676 07-12-2019 14:30 Flits DS 2 Vedo'70 DS 2 4-0 25-14, 25-18, 25-13, 25-13
846691 30-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 WHV DS 3 0-4 12-25, 14-25, 10-25, 14-25
846688 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1-3 11-25, 23-25, 21-25, 25-23
846690 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 10-25, 12-25, 20-25, 22-25
846682 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 0-4 10-25, 15-25, 12-25, 8-25
846684 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 0-4 12-25, 10-25, 8-25, 13-25
846632 04-10-2019 20:45 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-21, 25-4
846654 21-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-1, 25-12, 25-17, 25-14

Uitslagen Vedo'70 Dames 3

3e klasse I

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1300103 20-04-2022 20:00 Vedo'70 DS 3 Vollido DS 5 4-0 25-12, 25-11, 25-23, 25-15
1283352 14-04-2022 19:30 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 2-3 24-26, 25-15, 25-17, 13-25, 12-15
1283343 02-04-2022 16:30 Vedo'70 DS 3 Spirit DS 3 3-1 25-20, 25-10, 19-25, 25-23
1283335 26-03-2022 16:30 Flits DS 6 Vedo'70 DS 3 1-3 25-22, 12-25, 11-25, 18-25
1283345 19-03-2022 16:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 4-0 25-14, 25-13, 25-18, 25-9
1283348 12-03-2022 16:00 Vollido DS 5 Vedo'70 DS 3 0-4 21-25, 20-25, 9-25, 10-25
1283342 05-03-2022 16:30 Vedo'70 DS 3 Flits DS 6 4-0 25-11, 25-12, 25-15, 25-12
1283344 19-02-2022 16:30 zaterdag 19 februari 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1283339 05-02-2022 13:00 Spirit DS 3 Vedo'70 DS 3 4-0 25-14, 25-10, 25-16, 26-24
1161903 11-12-2021 15:30 zaterdag 11 december 30, Speellocatie: De Giessenhal, Sportplein 2 b, 3381LL Giessenburg
1253012 08-12-2021 19:15 woensdag 8 december 15, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1161882 04-12-2021 16:00 zaterdag 4 december 00, Speellocatie: De Borgh, IJshof 1, 4761BE Zevenbergen
1230426 27-11-2021 16:30 Vedo'70 DS 3 VOKO DS 3 0-4 12-25, 16-25, 22-25, 9-25
1161877 20-11-2021 13:45 Atak'55 DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 25-19, 15-25, 25-16, 28-26
1161887 13-11-2021 16:45 zaterdag 13 november 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1161891 03-11-2021 19:30 Vedo'70 DS 3 Groene Ster DS 2 2-3 25-22, 20-25, 25-20, 19-25, 14-16
1230430 23-10-2021 13:00 VOKO DS 3 Vedo'70 DS 3 4-0 25-17, 26-24, 25-10, 27-25
1161890 09-10-2021 16:30 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 3 3-2 16-25, 26-24, 14-25, 25-18, 15-7
1161892 29-09-2021 19:30 Vedo'70 DS 3 Podarwic DS 3 0-4 17-25, 18-25, 24-26, 21-25
1161894 18-09-2021 16:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 3-1 20-25, 25-17, 25-14, 26-24
1045959 20-11-2020 19:15 vrijdag 20 november 15, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
1045979 18-11-2020 19:30 woensdag 18 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045980 07-11-2020 16:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045974 31-10-2020 16:00 zaterdag 31 oktober 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1045977 17-10-2020 16:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1045969 10-10-2020 13:30 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 2-3 23-25, 23-25, 25-23, 25-19, 13-15
1045964 25-09-2020 19:45 SNA DS 3 Vedo'70 DS 3 1-3 25-16, 11-25, 14-25, 14-25
1045978 19-09-2020 16:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 3-1 25-20, 15-25, 30-28, 25-15
1045976 12-09-2020 16:30 zaterdag 12 september 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961604 15-04-2020 19:30 woensdag 15 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961602 03-04-2020 20:00 vrijdag 3 april 00, Speellocatie: Sportcentrum Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165TJ Waspik
961606 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
961582 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
961605 07-03-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Erasmus Volley DS 6 4-0 25-15, 25-22, 25-20, 25-14
961592 20-02-2020 21:00 Erasmus Volley DS 6 Vedo'70 DS 3 1-3 20-25, 19-25, 25-16, 19-25
961603 05-02-2020 19:15 Vedo'70 DS 3 Smash'66 DS 3 1-3 25-9, 9-25, 24-26, 22-25
961587 28-01-2020 19:30 Switch'89 DS 2 Vedo'70 DS 3 3-1 25-19, 25-22, 23-25, 25-21
961607 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 4 1-3 17-25, 21-25, 25-21, 20-25
961597 11-01-2020 13:00 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 4-0 29-27, 25-13, 25-13, 26-24
923840 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 0-4 10-25, 10-25, 10-25, 20-25
848577 07-12-2019 16:30 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 3-1 25-17, 14-25, 25-22, 25-12
923841 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 1-3 17-25, 25-16, 11-25, 20-25
846688 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1-3 11-25, 23-25, 21-25, 25-23
923834 16-11-2019 14:45 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-18, 25-15, 25-10, 25-20
848593 09-11-2019 12:15 Volley Tilburg DS 8 Vedo'70 DS 3 3-1 25-16, 25-12, 23-25, 25-16
846690 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 10-25, 12-25, 20-25, 22-25
923839 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 13-25, 18-25, 18-25, 13-25
846682 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 0-4 10-25, 15-25, 12-25, 8-25
846684 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 0-4 12-25, 10-25, 8-25, 13-25
923842 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 0-4 18-25, 12-25, 17-25, 11-25
848580 09-10-2019 19:45 Vedo'70 DS 3 OKK '70 DS 3 1-3 14-25, 25-22, 23-25, 26-28
848558 04-10-2019 21:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 3 4-0 25-4, 25-12, 25-21, 25-13
846632 04-10-2019 20:45 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-21, 25-4
846654 21-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-1, 25-12, 25-17, 25-14
923828 20-09-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 3 3-2 23-25, 22-25, 25-16, 25-14, 15-10

Uitslagen Vedo'70 Heren 1

3e Klasse C

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1282794 26-04-2022 21:00 dinsdag 26 april 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1282805 23-04-2022 17:30 Vridos HS 2 Vedo'70 HS 1 0-4 22-25, 21-25, 21-25, 19-25
1282789 09-04-2022 16:45 zaterdag 9 april 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
1282799 02-04-2022 18:30 Vedo'70 HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 12-25, 17-25, 11-25, 17-25
1282779 26-03-2022 16:30 Flits HS 4 Vedo'70 HS 1 3-1 25-13, 25-22, 23-25, 25-22
1282796 19-03-2022 18:30 Vedo'70 HS 1 Flits HS 4 1-3 23-25, 14-25, 23-25, 25-21
1282798 05-03-2022 18:30 Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 3-1 23-25, 25-19, 25-14, 25-16
1282797 19-02-2022 18:30 Vedo'70 HS 1 Goudriaan HS 1 0-4 17-25, 10-25, 15-25, 10-25
1282784 12-02-2022 16:00 Goudriaan HS 1 Vedo'70 HS 1 4-0 25-11, 25-14, 25-16, 25-20
1282800 05-02-2022 18:30 Vedo'70 HS 1 Vridos HS 2 1-3 21-25, 21-25, 22-25, 25-22
1159766 27-11-2021 18:30 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 2 1-3 25-20, 20-25, 10-25, 20-25
1159773 20-11-2021 15:30 Vridos HS 2 Vedo'70 HS 1 3-1 25-20, 25-18, 27-25, 21-25
1159768 13-11-2021 18:30 Vedo'70 HS 1 Vridos HS 2 3-1 25-21, 26-24, 25-19, 17-25
1159757 06-11-2021 15:00 Haaften Kwiek HS 2 Vedo'70 HS 1 4-0 25-22, 25-23, 25-19, 25-14
1168344 30-10-2021 16:00 Goudriaan HS 1 Vedo'70 HS 1 4-0 25-12, 25-23, 25-18, 25-15
1159767 23-10-2021 18:30 Vedo'70 HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 15-25, 21-25, 20-25, 14-25
1159778 16-10-2021 18:00 WHV HS 4 Vedo'70 HS 1 3-1 18-25, 25-11, 25-8, 25-12
1159769 09-10-2021 18:30 Vedo'70 HS 1 WHV HS 4 4-0 25-22, 25-23, 25-11, 25-18
1159762 28-09-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Vedo'70 HS 1 3-1 25-22, 25-23, 25-27, 26-24
1159765 25-09-2021 18:30 Vedo'70 HS 1 Goudriaan HS 1 1-3 25-19, 15-25, 21-25, 23-25
1010451 14-11-2020 17:00 zaterdag 14 november 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
1010463 07-11-2020 18:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1010472 24-10-2020 11:30 zaterdag 24 oktober 30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD Nieuwendijk NB
1010467 21-10-2020 20:45 woensdag 21 oktober 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1072144 17-10-2020 18:30 zaterdag 17 oktober 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1072140 10-10-2020 16:30 Flits HS 3 Vedo'70 HS 1 3-1 15-25, 25-23, 25-20, 30-28
1010460 03-10-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 2 0-4 24-26, 19-25, 17-25, 23-25
1072151 26-09-2020 16:30 Vollido HS 6 Vedo'70 HS 1 1-3 23-25, 11-25, 25-20, 18-25
1010462 19-09-2020 18:30 Vedo'70 HS 1 Volley Meerkerk'95 HS 2 0-4 21-25, 15-25, 18-25, 21-25
954802 18-04-2020 19:00 zaterdag 18 april 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
954806 02-04-2020 21:00 donderdag 2 april 00, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
954800 28-03-2020 19:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
954785 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: Burcht van Haeften, Vredeplein 1, 4175HA Haaften
954811 14-03-2020 14:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
954801 07-03-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-10, 25-18
954799 01-02-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Meteoor HS 1 4-0 25-11, 25-18, 25-13, 25-20
954795 25-01-2020 16:45 Podarwic HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 25-23, 25-14, 14-25, 24-26, 15-13
954798 18-01-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 3-2 23-25, 25-20, 23-25, 25-17, 15-5
954790 07-01-2020 21:00 Meteoor HS 1 Vedo'70 HS 1 1-3 21-25, 21-25, 25-22, 18-25
852239 14-12-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Atak'55 HS 4 1-3 17-25, 28-26, 21-25, 9-25
852234 07-12-2019 16:00 Condor HS 3 Vedo'70 HS 1 0-4 25-27, 12-25, 10-25, 9-25
852241 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 1-3 16-25, 21-25, 22-25, 25-20
852206 23-11-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 25-23, 15-25, 16-25, 25-20, 15-11
923908 09-11-2019 14:00 Hands up HS 3 Vedo'70 HS 1 3-1 25-19, 22-25, 25-21, 25-20
923905 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 4-0 25-16, 25-13, 25-20, 25-15
852215 26-10-2019 11:00 Volley Tilburg HS 7 Vedo'70 HS 1 1-3 16-25, 20-25, 25-22, 17-25
852238 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 4-0 28-26, 25-18, 25-19, 25-19
939852 17-10-2019 19:30 ROWI HS 3 Vedo'70 HS 1 4-0 25-14, 25-16, 25-18, 25-22
923900 21-09-2019 15:00 zaterdag 21 september 00, Speellocatie: Het Turfschip, Schipperstraat 2, 4871KK Etten-Leur

Uitslagen Vedo'70 Recreanten

Gorkum mix poule B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
1286841 19-05-2022 19:30 VIA XR 2 SNA XR 1 3-1 25-16, 21-25, 25-15, 25-18
1273651 17-05-2022 20:30 Serve'68 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 23-25, 25-17, 25-23, 18-25
1256240 16-05-2022 19:45 maandag 16 mei 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1302991 10-05-2022 21:15 Meteoor XR 1 Vedo'70 XR 1 3-1 25-10, 22-25, 25-21, 25-19
1307710 10-05-2022 20:30 dinsdag 10 mei 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
1286842 09-05-2022 19:45 maandag 9 mei 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1256555 28-04-2022 19:30 VIA XR 2 Serve'68 XR 1 0-4 10-25, 17-25, 22-25, 23-25
1256987 26-04-2022 20:30 Serve'68 XR 1 SNA XR 1 3-1 19-25, 26-24, 25-10, 25-13
1286854 26-04-2022 20:00 Set Up XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 26-24, 19-25, 25-15, 25-13
1254572 25-04-2022 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-16, 25-17, 25-20, 25-21
1286855 23-04-2022 14:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-14, 25-7, 25-13, 25-15
1303030 19-04-2022 20:30 Serve'68 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-12, 25-7, 25-10, 25-5
1287015 14-04-2022 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Set Up XR 1 0-4 23-25, 14-25, 12-25, 20-25
1168314 12-04-2022 21:15 Meteoor XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 25-12, 25-19, 25-17, 23-25
1168276 12-04-2022 20:30 dinsdag 12 april 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
1168299 07-04-2022 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 22-25, 21-25, 9-25, 25-20
1168310 05-04-2022 21:15 Meteoor XR 1 SNA XR 1 2-2 14-25, 25-20, 19-25, 26-24
1241314 05-04-2022 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-19, 25-14, 25-23, 25-15
1168279 02-04-2022 18:30 SNA XR 1 Serve'68 XR 1 4-0 25-15, 25-18, 25-19, 25-18
1168289 31-03-2022 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Smash'66 XR 1 0-4 22-25, 17-25, 14-25, 24-26
1284775 31-03-2022 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VIA XR 2 1-3 25-18, 9-25, 15-25, 18-25
1168300 24-03-2022 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 14-25, 21-25, 25-20, 17-25
1168311 22-03-2022 21:15 Meteoor XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-19, 25-18, 25-14, 25-14
1284778 21-03-2022 19:45 Smash'66 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-17, 25-8, 25-18, 25-16
1168295 19-03-2022 14:30 Vedo'70 XR 1 Smash'66 XR 1 4-0 25-19, 25-17, 25-11, 25-17
1168285 17-03-2022 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Serve'68 XR 1 0-4 12-25, 15-25, 8-25, 8-25
1284776 17-03-2022 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Meteoor XR 1 0-4 10-25, 5-25, 8-25, 17-25
1241315 15-03-2022 20:00 Set Up XR 1 VIA XR 2 2-2 21-25, 21-25, 25-18, 25-22
1168280 12-03-2022 18:30 SNA XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 25-12, 17-25, 25-10, 25-15
1168312 08-03-2022 21:15 dinsdag 8 maart 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1284771 08-03-2022 20:30 dinsdag 8 maart 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
1241319 07-03-2022 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-17, 26-24, 21-25, 25-15
1168296 05-03-2022 14:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 0-4 19-25, 20-25, 20-25, 15-25
1241307 01-03-2022 20:30 Serve'68 XR 1 Set Up XR 1 1-3 12-25, 25-7, 22-25, 14-25
1168291 19-02-2022 14:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 14-25, 25-13, 25-20, 21-25
1284772 17-02-2022 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 1 0-4 14-25, 11-25, 11-25, 16-25
1241317 15-02-2022 20:00 Set Up XR 1 Meteoor XR 1 2-2 12-25, 25-22, 21-25, 25-20
1168281 12-02-2022 16:30 zaterdag 12 februari 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1284773 10-02-2022 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 25-16, 21-25, 25-17, 25-17
1168307 07-02-2022 19:45 Smash'66 XR 1 VIA XR 2 4-0 25-16, 25-19, 25-18, 25-6
1168302 03-02-2022 19:30 VIA XR 2 Meteoor XR 1 0-4 21-25, 20-25, 15-25, 15-25
1168274 01-02-2022 21:00 Serve'68 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 2-2 28-26, 16-25, 25-23, 17-25
1241312 01-02-2022 20:00 dinsdag 1 februari 00, Speellocatie: De Schakel, Raadhuisplein 1, 4245KJ Leerbroek
1168287 27-01-2022 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 20-25, 25-27, 15-25, 25-19
1284777 22-01-2022 14:30 zaterdag 22 januari 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1168298 20-01-2022 19:30 donderdag 20 januari 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1241313 18-01-2022 20:00 dinsdag 18 januari 00, Speellocatie: De Schakel, Raadhuisplein 1, 4245KJ Leerbroek
1168303 17-01-2022 19:45 maandag 17 januari 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1168283 15-01-2022 16:30 zaterdag 15 januari 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1284774 13-01-2022 20:30 donderdag 13 januari 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1168278 11-01-2022 21:00 dinsdag 11 januari 00, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
1168273 10-12-2021 20:30 vrijdag 10 december 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
1250146 09-12-2021 19:30 donderdag 9 december 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1168305 06-12-2021 19:45 maandag 6 december 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1252994 29-11-2021 19:45 maandag 29 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1168294 27-11-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 1-3 18-25, 25-20, 17-25, 23-25
1168290 25-11-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Meteoor XR 1 0-4 7-25, 14-25, 8-25, 16-25
1241318 18-11-2021 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 2-2 12-25, 26-24, 25-15, 8-25
1168306 15-11-2021 19:45 maandag 15 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1168286 11-11-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 SNA XR 1 1-3 18-25, 25-13, 15-25, 21-25
1241316 09-11-2021 20:00 Set Up XR 1 Smash'66 XR 1 2-2 20-25, 25-18, 25-21, 11-25
1241320 02-11-2021 21:15 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 4-0 25-8, 25-20, 25-22, 25-14
1168275 02-11-2021 20:30 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-15, 25-6, 25-22, 25-19
1168284 30-10-2021 16:30 zaterdag 30 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1168293 30-10-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 14-25, 29-27, 25-20, 25-13
1168301 28-10-2021 19:30 VIA XR 2 Smash'66 XR 1 0-4 10-25, 18-25, 13-25, 13-25
1168292 23-10-2021 14:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 1 1-3 15-25, 14-25, 25-20, 21-25
1241311 19-10-2021 20:00 Set Up XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-19, 25-27, 25-17, 27-25
1241308 16-10-2021 16:30 SNA XR 1 Set Up XR 1 4-0 25-12, 25-13, 25-11, 25-9
1241310 13-10-2021 21:00 Vedo'70 XR 1 Set Up XR 1 3-1 26-28, 25-17, 25-14, 25-16
1168313 12-10-2021 21:15 Meteoor XR 1 VIA XR 2 4-0 25-17, 25-16, 25-13, 25-17
1168297 07-10-2021 19:30 donderdag 7 oktober 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1168308 04-10-2021 19:45 Smash'66 XR 1 Meteoor XR 1 1-3 25-22, 26-28, 13-25, 13-25
1168282 02-10-2021 18:30 SNA XR 1 VIA XR 2 4-0 25-15, 25-11, 25-11, 25-20
1168277 01-10-2021 20:30 Serve'68 XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 25-9, 25-21, 25-17, 20-25
1241309 30-09-2021 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 0-4 14-25, 15-25, 14-25, 17-25
1168309 21-09-2021 21:15 Meteoor XR 1 Serve'68 XR 1 1-3 18-25, 19-25, 21-25, 25-17
1168304 20-09-2021 19:45 Smash'66 XR 1 SNA XR 1 1-3 14-25, 8-25, 18-25, 25-20
1168288 16-09-2021 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 VIA XR 2 1-3 22-25, 25-8, 12-25, 15-25
1129832 17-04-2021 17:00 zaterdag 17 april 00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032037 08-04-2021 21:15 donderdag 8 april 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1066952 08-04-2021 20:45 donderdag 8 april 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032065 08-04-2021 19:30 donderdag 8 april 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032040 03-04-2021 18:30 zaterdag 3 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032060 29-03-2021 19:45 maandag 29 maart 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1032018 25-03-2021 20:45 donderdag 25 maart 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032056 22-03-2021 19:45 maandag 22 maart 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1032044 20-03-2021 14:30 zaterdag 20 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032038 18-03-2021 21:15 donderdag 18 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1066954 16-03-2021 21:15 dinsdag 16 maart 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1032013 11-03-2021 20:45 donderdag 11 maart 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032045 06-03-2021 18:30 zaterdag 6 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032033 04-03-2021 21:15 donderdag 4 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1032066 04-03-2021 19:30 donderdag 4 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032043 19-12-2020 17:00 zaterdag 19 december 00, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032046 12-12-2020 16:30 zaterdag 12 december 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1066944 11-12-2020 20:30 vrijdag 11 december 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1032050 08-12-2020 20:00 dinsdag 8 december 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
1032055 07-12-2020 19:45 maandag 7 december 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1066953 28-11-2020 14:30 zaterdag 28 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1032061 26-11-2020 19:30 donderdag 26 november 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032031 24-11-2020 21:15 dinsdag 24 november 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1066946 20-11-2020 20:30 vrijdag 20 november 30, Speellocatie: De Wiel, Leerdamseweg 39, 4147BM Asperen
1032051 17-11-2020 20:00 dinsdag 17 november 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
1032057 16-11-2020 19:45 maandag 16 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1066955 12-11-2020 21:15 donderdag 12 november 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1032062 12-11-2020 19:30 donderdag 12 november 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032026 10-11-2020 21:15 dinsdag 10 november 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1032020 07-11-2020 14:30 zaterdag 7 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
1032014 05-11-2020 20:45 donderdag 5 november 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032053 03-11-2020 20:00 dinsdag 3 november 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
1032058 02-11-2020 19:45 maandag 2 november 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
1066956 31-10-2020 16:30 zaterdag 31 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
1032034 29-10-2020 21:15 donderdag 29 oktober 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
1032063 29-10-2020 19:30 donderdag 29 oktober 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
1032015 15-10-2020 20:45 donderdag 15 oktober 45, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
1032028 13-10-2020 21:15 dinsdag 13 oktober 15, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
1032059 12-10-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 0-4 18-25, 11-25, 16-25, 20-25
1032041 09-10-2020 20:45 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 25-13, 25-6, 15-25, 25-16
1032064 08-10-2020 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-21, 25-21, 25-17, 25-6
1066957 06-10-2020 20:00 Set Up XR 1 WHV XR 2 4-0 25-4, 26-24, 29-27, 25-15
1032016 01-10-2020 20:45 Volley Meerkerk'95 XR 1 Set Up XR 1 0-4 19-25, 11-25, 12-25, 21-25
1032029 29-09-2020 21:15 Meteoor XR 1 SNA XR 2 3-1 16-25, 25-16, 25-15, 25-14
1032048 22-09-2020 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 3-1 19-25, 25-22, 28-26, 25-19
1066958 21-09-2020 19:45 Smash'66 XR 1 WHV XR 2 1-3 23-25, 14-25, 25-22, 13-25
1032017 17-09-2020 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Smash'66 XR 1 0-4 15-25, 15-25, 14-25, 11-25
1066959 17-09-2020 19:30 VIA XR 2 WHV XR 2 0-4 22-25, 23-25, 19-25, 13-25
1032030 15-09-2020 21:15 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-17, 25-13, 25-8, 25-27
929248 18-04-2020 16:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929293 18-04-2020 15:30 zaterdag 18 april 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929300 16-04-2020 21:15 donderdag 16 april 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929307 16-04-2020 20:30 donderdag 16 april 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929265 03-04-2020 20:30 vrijdag 3 april 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929279 31-03-2020 21:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929272 31-03-2020 20:00 dinsdag 31 maart 00, Speellocatie: De Copper, Pleinstraat 1, 4126RT Hei- en Boeicop
929295 28-03-2020 15:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
929302 26-03-2020 21:15 donderdag 26 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929309 26-03-2020 20:30 donderdag 26 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929243 21-03-2020 18:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
929250 19-03-2020 19:30 donderdag 19 maart 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA Arkel
929281 17-03-2020 21:00 dinsdag 17 maart 00, Speellocatie: Oosterbliek, Dr. H.B. Wiardi Beckmanplein 60, 4207NC Gorinchem
929288 16-03-2020 19:45 maandag 16 maart 45, Speellocatie: Blokweer, Sportlaan 3, 2951HL Alblasserdam
929304 12-03-2020 21:15 donderdag 12 maart 15, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV Groot-Ammers
929311 12-03-2020 20:30 donderdag 12 maart 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
929297 07-03-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-15, 25-18, 25-13, 25-13
929259 06-03-2020 20:30 Serve'68 XR 1 VIA XR 2 2-2 22-25, 25-12, 25-23, 19-25
929266 03-03-2020 20:00 Set Up XR 1 SNA XR 2 0-4 16-25, 18-25, 23-25, 11-25
944810 21-02-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Set Up XR 1 3-1 28-26, 25-23, 25-21, 13-25
929246 18-02-2020 20:15 SNA XR 2 Smash'66 XR 1 2-2 25-22, 22-25, 25-22, 23-25
929244 15-02-2020 16:30 SNA XR 2 Set Up XR 1 4-0 25-7, 25-16, 25-18, 25-12
929286 10-02-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 16-25, 20-25, 25-18, 25-22
929245 08-02-2020 18:30 SNA XR 2 Meteoor XR 1 1-3 22-25, 18-25, 25-21, 23-25
929313 06-02-2020 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-11, 25-14, 25-21, 25-22
929252 06-02-2020 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 1-3 25-22, 8-25, 14-25, 17-25
929247 01-02-2020 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 27-25, 25-9, 25-14, 22-25
929275 28-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 VIA XR 2 4-0 25-16, 25-15, 25-11, 25-20
929268 28-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 25-19, 19-25, 25-21, 11-25
929282 27-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 SNA XR 2 0-4 23-25, 18-25, 19-25, 20-25
929261 24-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Meteoor XR 1 3-1 25-19, 15-25, 25-15, 25-22
929254 23-01-2020 19:30 VIA XR 2 Smash'66 XR 1 1-3 22-25, 25-11, 16-25, 15-25
929291 18-01-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 2-2 24-26, 28-30, 25-11, 25-15
929298 16-01-2020 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 SNA XR 2 0-4 21-25, 11-25, 11-25, 12-25
929277 14-01-2020 21:00 Meteoor XR 1 Set Up XR 1 2-2 18-25, 25-12, 17-25, 25-17
929284 13-01-2020 19:45 Smash'66 XR 1 Serve'68 XR 1 2-2 21-25, 25-16, 22-25, 25-23
929249 11-01-2020 18:30 SNA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-11, 25-15, 25-19, 25-8
929263 10-01-2020 20:30 Serve'68 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-23, 25-12, 15-25, 23-25
929256 09-01-2020 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 15-25, 19-25, 14-25, 25-22
929270 07-01-2020 20:00 Set Up XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 28-26, 23-25, 25-22, 25-15
929294 14-12-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 2-2 25-16, 24-26, 18-25, 25-17
929301 12-12-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 0-4 17-25, 12-25, 23-25, 13-25
929308 12-12-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Serve'68 XR 1 1-3 11-25, 18-25, 25-18, 19-25
929278 10-12-2019 21:00 Meteoor XR 1 Smash'66 XR 1 3-1 21-25, 25-19, 25-13, 25-22
929273 03-12-2019 20:00 Set Up XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 2-2 25-6, 25-11, 15-25, 18-25
929287 02-12-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 25-16, 9-25, 24-26, 25-20
929242 30-11-2019 18:30 SNA XR 2 VIA XR 2 4-0 25-17, 25-15, 25-10, 25-20
929303 28-11-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Smash'66 XR 1 0-4 19-25, 11-25, 18-25, 16-25
929310 28-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Meteoor XR 1 1-3 12-25, 8-25, 26-24, 10-25
929260 22-11-2019 20:30 vrijdag 22 november 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA Vuren
929280 19-11-2019 21:00 Meteoor XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 2-2 20-25, 20-25, 25-19, 25-13
929296 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 18-25, 25-10, 25-18, 25-22
929258 15-11-2019 20:30 Serve'68 XR 1 SNA XR 2 1-3 23-25, 25-22, 18-25, 16-25
929289 11-11-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 25-17, 25-13, 24-26, 25-10
929253 09-11-2019 15:00 VIA XR 2 Meteoor XR 1 2-2 13-25, 28-26, 25-23, 6-25
929312 07-11-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 2-2 15-25, 22-25, 25-18, 28-26
929251 07-11-2019 19:30 VIA XR 2 Serve'68 XR 1 1-3 16-25, 25-16, 13-25, 19-25
929305 31-10-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-7, 25-5, 25-16, 25-19
929267 29-10-2019 20:00 Set Up XR 1 VIA XR 2 3-1 17-25, 25-23, 25-20, 25-22
929292 26-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-23, 20-25, 25-10, 25-18
929274 22-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 SNA XR 2 1-3 25-27, 25-22, 16-25, 17-25
929290 19-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 4-0 25-13, 25-19, 25-12, 25-14
929276 15-10-2019 21:00 Meteoor XR 1 Serve'68 XR 1 3-1 25-21, 16-25, 25-12, 27-25
929283 07-10-2019 19:45 Smash'66 XR 1 VIA XR 2 3-1 22-25, 25-10, 25-22, 25-14
929262 04-10-2019 20:30 Serve'68 XR 1 Smash'66 XR 1 2-2 25-19, 25-23, 27-29, 18-25
929255 03-10-2019 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 21-25, 25-18, 11-25, 13-25
929269 01-10-2019 20:00 Set Up XR 1 Meteoor XR 1 1-3 25-23, 22-25, 11-25, 15-25
929299 26-09-2019 21:15 VC WIK Groot-Ammers XR 2 VIA XR 2 4-0 25-20, 25-23, 25-14, 25-15
929306 26-09-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 2 0-4 15-25, 10-25, 12-25, 16-25
929285 23-09-2019 19:45 Smash'66 XR 1 Set Up XR 1 3-1 25-15, 25-14, 14-25, 25-19
929264 20-09-2019 20:30 Serve'68 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 25-17, 17-25, 24-26, 22-25
929257 19-09-2019 19:30 VIA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 26-28, 25-13, 25-20, 25-18
929271 17-09-2019 20:00 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-22, 25-19, 25-13, 25-18