Blij dat ik glij......
| Teams: Sliedrecht Sport Dames 4 - Vedo'70 Dames 1 | |
| Datum: 03-02-2012 21:00 | Uitslag: 1-3 |
Vrijdag 3 februari ongeveer 15.00 uur. Een berichtje van Ranka op Facebook. Gaat de wedstrijd van vanavond eigenlijk wel door? Dit bericht doet een hoop sneeuw, ooh nee stof, opwaaien. Ongeveer 2 uur en 87 berichten later zijn we eruit, we gaan!!
Eerst leken we maar 5 speelsters paraat te krijgen, maar zo trouw en fanatiek als we zijn, hebben we uiteindelijk een bijna compleet team van 10 speelsters. Alleen Conny zal vanavond door omstandigheden niet aanwezig zijn.
Ruim op tijd vertrekken we richting Sliedrecht. Met hier en daar een beetje glibberen en glijden komen we op tijd aan in de sporthal. Hier blijken bijna alle teams afgezegd te hebben en spelen er maar 2 teams.
Tijd om in te spelen! En dat is wel nodig want het is me toch koud in de sporthal!! Een enkele speelster heeft zelf een sjaal om en de coach heeft zijn handschoenen bij de hand. Eenmaal warm gelopen blijken we een beetje een ballen tekort te hebben. We hebben er 6, waarvan er 4 zacht zijn, erg handig!! De dames van sliedrecht sport ballen inmiddels al aardig, maar wij moeten eerst zelf de ballen op gaan pompen! Ach, krijg je ook spierballen van!
1e set
We hebben tijdens de eerste set even de tijd nodig om te wennen. Anke Pijpers en Ranka Dekker scoren snel met mooie aanvallen, helaas verdwijnt de aanval van sliedrecht via de schouder van Ranka Dekker Pijpers tegen het plafond 4-4. Anke redt een derde bal door deze met een vliegbeweging over het net te krijgen 6-6. Het spel van beide teams is rommelig en slordig, waardoor de stand gelijk oploopt. Op een hele diagonaal geslagen bal van Anke Pijpers wordt snel gefloten door de scheids. Anke Pijpers reageert fel, maar de scheids had zij echter al aan haar zijde staan (oeps!).
Een slecht pass van sliedrecht sport, is voor Petra Huijssen echter een prachtige, scherpe set-up, welke zij handig terugknalt!
De Vedo dames staan met 21-18 voor, maar het verbale enthousiasme lijkt te ontbreken. Sliedrecht sport neemt een time-out en aan onze zijde wordt een tip gegeven om de plaatselijke gladheid in de sporthal te bestrijden, namelijk lik even over je zolen! (probeert u zich dit gerust even voor te stellen).
De vloer is echter wel glad, wat regelmatig zorgt voor een uitglijder of een mijn-voeten-gaan-sneller-achte
Volleyballend gaan we echter gewoon verder en winnen we de set met 25-21, maar de overtuiging ontbreekt.
2e set
Sliedrecht sport neemt al snel een voorsprong van 3-6. De concentratie bij de service van Brenda Kooijman zorgt voor resultaat, zij trekt de stand terug naar 7-6. Vedo werkt er weer voor! Brenda kooijman redt meerdere malen een prikbal die over onze blokkering heen valt. Een verassende prikbal van Sliedrecht sport verdwijnt echter in ons centrum. Sliedrecht sport speelt deze set tactisch en wij lijken even van slag. Tijd voor een time-out. De pass komt echter niet bij spelverdeelster Marije Ruben aan, waardoor we geen druk kunnen zetten met onze aanval. Sliedrecht sport wint met 14-25.
3e set
Heidie Korevaar komt in het veld voor Ranka Dekker. Marije Ruben serveert ons meteen naar het eerste punt, en je moet tenslotte ergens beginnen! Er is bij vedo wat verwarring in het achter veld, sliedrecht scoort er een ace door. Heidie Korevaar scoort haar 1e punt op het midden en zet een mooie blokkering op de achterover aanval van sliedrecht sport. De pass wil bij Vedo niet vlotten en sliedrecht sport loop uit naar 9-12. Brenda Kooijman slaat een prachtige bal op de buiten, alleen verdwijnt hij via de blokkering van sliedrecht op de grond. Een beetje ruime 3 meter aanval (zeg maar 5-meter aanval) wordt met resultaat afgemaakt door Miranda van Amerongen 15-15. Ranka Dekker komt in het veld voor Miranda van Amerongen. Sliedrecht sport zit met bijna vier handen in het net, maar de scheids ziet het niet, gelukkig verdwijnt hun aanval in het net 20-19. Gaat het ons lukken om deze kleine voorsprong verder uit te bouwen? Een perfecte pass komt bij Marije Ruben en Ranka Dekker scoort op de heerlijk set-up. Petra Huijssen houdt bij het serveren haar hoofd koel (wat echt niet moeilijk is bij deze temperaturen) en serveert de set uit
4e set
Esther Donk neemt de positie van Brenda Kooijman over. Marije Ruben start met serveren en al heel snel staan we met 8-0 voor. Sliedrecht sport speelt slim en komt terug 10-4. Anita Heijkoop komt in het veld voor Anke Pijpers. Anita Heijkoop scoort meteen met een prima ingehouden slag 17-8. Heidy Hartog neemt de spelverdeling van Marije Ruben over en mag gelijk twee keer over de grond glijden, om een bal te halen.
Een aanval van Heidie Korevaar over de midden is niet te houden voor sliedrecht sport. Esther Donk zorgt voor service druk en sliedrecht sport brengt er weinig meer van terecht. Met 25-14 hebben wij weer 4 punten verzameld.
Wist u dat….
-1 Speelster toch geen risico neemt met het nummer op haar jasje (dit is namelijk anders dan op haar shirt)?
-Zij het jasje dan gewoon niet meeneemt!
-Dit niet handig is als het onderhand -5 is in de sporthal
-De bal tijdens de wedstrijd even verdween?
-Je best lang kunt praten over is-dit-hem-nu-of-niet vraag?
-Het ook lastig is omdat alle ballen rond en rood/wit/blauw zijn.
-We ondanks het slechte weer gewoon 3 man publiek hadden!
-4 man, als je een echtgenoot meerekent die even de kids op komt halen!
-Ik het heel gezellig vond om weer eens met een bijna compleet team op pad te gaan!
Commentaar
| rinus | 06-02-2012 13:56 |
| hallo wordt ik niet meegerekend als supporter? gr rinus |
|
| Heidie | 06-02-2012 21:24 |
| Rinus, ik heb je meegerekend hoor! Jij, Betty en Martine. 3 man publiek! Dapper dat je er was, door de sneeuw! | |
Voeg commentaar toe









