Vedo'70 Dames 3

3e klasse F

Spelers / Speelsters
Angelique Baas
Laura Blokland
Renske Dogterom
Rianne de Jong
Ingrid Kortenoever
Monique Zegers
Anja de Groot
Annemarie de Wit

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.00 - 20.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3F CJ 21-09-2018 21:00 Vollido DS 3 Vedo'70 DS 3 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D3F JB 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F AJ 06-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 Vedo'70 DS 3 De Maayenbogerd / Aalst
7000D3F JK 13-10-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Flits DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3F JH 10-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D3F GJ 17-11-2018 17:15 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JF 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F JL 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F EJ 08-12-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F JD 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F BJ 12-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Vedo'70 DS 3 Alexander / Rotterdam
7000D3F JA 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Podarwic DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Jongens C
7000D3F KJ 26-01-2019 16:00 Flits DS 2 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D3F LJ 02-02-2019 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Vedo'70 DS 3 De Reiger / Groot-ammers
7000D3F HJ 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F JG 06-03-2019 19:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3F FJ 16-03-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F JE 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F DJ 06-04-2019 18:30 Minerva DS 3 Vedo'70 DS 3 Dillenburcht / Drunen
7000D3F JC 13-04-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vollido DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000D3E IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3
7000H3D IA 13-10-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2
7000H3D IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Spirit HS 5
7000D3E IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11
7000MB1C1 FB 15-12-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Voleco MB 1
7000D3E IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3
7000D2C HJ 19-12-2018 20:30 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2
7000MB2E2 DE 19-01-2019 14:00 Vedo'70 MB 1 Voltena MB 3
7000D3E IB 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4
7000D3E IK 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3
7000MB2E2 DC 23-02-2019 14:00 Vedo'70 MB 1 OKK '70 MB 2
7000H3D IF 23-03-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Move4U HS 6
7000RGXB HC 13-04-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Flits DS 2 83 18 92%
2 Atak'55 DS 2 77 18 86%
3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 68 17 80%
4 WHV DS 4 58 17 68%
5 Podarwic DS 3 55 19 58%
6 Minerva DS 3 38 19 40%
7 Vollido DS 3 35 17 41%
8 Vedo'70 DS 3 32 18 36%
9 Vridos DS 3 25 18 28%
10 Udenhout DS 2 16 18 18%
11 Fusion Rotterdam DS 5 3 17 4%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578162 23-03-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 10-25, 10-25, 13-25, 16-25
578245 23-03-2019 18:00 Flits DS 2 Minerva DS 3 4-0 25-19, 25-8, 25-9, 25-22
578236 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 3-1 25-17, 25-19, 25-23, 21-25
589946 23-03-2019 17:00 WHV DS 4 Vridos DS 3 4-0 25-18, 25-13, 25-13, 25-11
656759 23-03-2019 14:45 Podarwic DS 3 Vollido DS 3 4-0 25-16, 25-8, 25-14, 25-18
578191 16-03-2019 18:00 Udenhout DS 2 Flits DS 2 0-4 10-25, 12-25, 11-25, 12-25
656770 16-03-2019 15:45 Minerva DS 3 Podarwic DS 3 4-0 25-21, 25-18, 25-20, 25-23
578200 16-03-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-12, 25-11, 25-18, 25-7
578259 16-03-2019 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 WHV DS 4 3-1 25-11, 25-16, 24-26, 25-14
578163 15-03-2019 20:30 Vollido DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 3-1 25-17, 20-25, 29-27, 25-6
578257 09-03-2019 14:00 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Atak'55 DS 2 3-2 25-19, 26-24, 19-25, 26-28, 15-10
578171 08-03-2019 20:30 Vollido DS 3 Flits DS 2 0-4 12-25, 5-25, 13-25, 10-25
578238 06-03-2019 19:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 4-0 25-13, 25-19, 25-18, 25-12
578247 23-02-2019 18:00 Flits DS 2 Atak'55 DS 2 1-3 25-23, 17-25, 18-25, 18-25
656761 23-02-2019 14:45 Podarwic DS 3 Udenhout DS 2 4-0 25-10, 25-13, 25-18, 25-10
578173 23-02-2019 12:00 Minerva DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-13, 25-22, 27-25, 25-9
578172 22-02-2019 20:30 Vollido DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 16-25, 20-25, 13-25, 13-25
578220 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 4-0 25-11, 25-14, 25-15, 25-20
578183 16-02-2019 18:00 zaterdag 16 februari 00, Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20, 5071AJ UDENHOUT
589944 16-02-2019 15:30 Vridos DS 3 Flits DS 2 0-4 9-25, 14-25, 15-25, 7-25
578174 16-02-2019 15:15 Minerva DS 3 Vollido DS 3 1-3 24-26, 25-18, 24-26, 24-26
656772 16-02-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Podarwic DS 3 4-0 25-17, 25-17, 25-12, 25-16
578249 09-02-2019 18:00 Flits DS 2 WHV DS 4 4-0 25-14, 25-22, 25-20, 25-23
578156 09-02-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Atak'55 DS 2 0-4 7-25, 24-26, 6-25, 7-25
656763 09-02-2019 14:45 Podarwic DS 3 Vridos DS 3 3-1 25-17, 25-18, 21-25, 25-15
578182 09-02-2019 14:30 Minerva DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 1-3 15-25, 25-18, 11-25, 18-25
578203 02-02-2019 19:00 Vridos DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-17, 25-9, 25-22, 25-17
578185 02-02-2019 18:00 Udenhout DS 2 Minerva DS 3 1-3 16-25, 25-22, 10-25, 20-25
656774 02-02-2019 15:00 WHV DS 4 Podarwic DS 3 2-3 25-17, 25-18, 23-25, 14-25, 13-15
578194 02-02-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vollido DS 3 4-0 25-13, 25-7, 25-12, 25-12
578261 02-02-2019 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Vedo'70 DS 3 4-0 25-13, 25-20, 25-16, 25-9
578192 26-01-2019 18:00 Udenhout DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 18-25, 20-25, 16-25, 9-25
578251 26-01-2019 16:00 Flits DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-10, 25-14, 25-10, 25-18
578158 26-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 WHV DS 4 0-4 11-25, 13-25, 19-25, 15-25
578176 26-01-2019 14:30 Minerva DS 3 Atak'55 DS 2 1-3 18-25, 23-25, 18-25, 25-22
578167 25-01-2019 20:30 Vollido DS 3 Vridos DS 3 4-0 25-18, 25-22, 26-24, 25-21
656775 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Podarwic DS 3 1-3 25-9, 22-25, 16-25, 9-25
578196 19-01-2019 16:00 Atak'55 DS 2 Udenhout DS 2 4-0 25-20, 25-6, 25-5, 25-11
589938 19-01-2019 15:30 Vridos DS 3 Minerva DS 3 3-2 21-25, 25-23, 25-21, 21-25, 15-9
578157 14-01-2019 19:45 Fusion Rotterdam DS 5 Vridos DS 3 1-3 21-25, 25-27, 21-25, 25-16
589934 12-01-2019 18:00 Udenhout DS 2 Vridos DS 3 3-1 25-15, 27-25, 13-25, 25-21
578160 12-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Vedo'70 DS 3 0-4 17-25, 22-25, 11-25, 12-25
656766 12-01-2019 14:45 Podarwic DS 3 Flits DS 2 0-4 20-25, 15-25, 16-25, 10-25
578178 12-01-2019 13:45 Minerva DS 3 WHV DS 4 3-2 25-21, 13-25, 25-22, 20-25, 15-12
578244 15-12-2018 18:00 Flits DS 2 Vollido DS 3 4-0 25-18, 25-8, 25-11, 25-9
578217 15-12-2018 17:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 2 2-3 6-25, 25-19, 25-27, 25-18, 13-15
578212 15-12-2018 15:30 Vridos DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 17-25, 11-25, 14-25, 8-25
578235 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3 3-1 25-9, 23-25, 25-13, 25-22
656758 15-12-2018 14:45 Podarwic DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-18, 25-14, 25-13, 25-11
578190 08-12-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 3-2 17-25, 25-18, 24-26, 25-22, 15-10
578208 08-12-2018 15:30 Vridos DS 3 WHV DS 4 1-3 18-25, 25-17, 12-25, 10-25
578181 08-12-2018 13:45 Minerva DS 3 Flits DS 2 0-4 11-25, 10-25, 10-25, 14-25
578253 08-12-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-6, 25-9, 25-7, 25-7
656769 07-12-2018 20:30 Vollido DS 3 Podarwic DS 3 0-4 23-25, 9-25, 17-25, 24-26
578155 01-12-2018 17:30 Fusion Rotterdam DS 5 Udenhout DS 2 1-3 25-23, 16-25, 23-25, 22-25
578242 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 13-25, 12-25, 15-25, 22-25
578246 24-11-2018 18:00 Flits DS 2 Udenhout DS 2 4-0 25-6, 25-10, 25-7, 25-7
578237 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2 1-3 21-25, 25-23, 15-25, 18-25
578222 24-11-2018 17:00 WHV DS 4 VC WIK Groot-Ammers DS 6 3-1 25-13, 29-27, 25-20, 22-25
656760 24-11-2018 14:45 Podarwic DS 3 Minerva DS 3 3-2 25-14, 19-25, 26-28, 25-14, 15-11
656771 17-11-2018 18:00 Udenhout DS 2 Podarwic DS 3 0-4 17-25, 20-25, 14-25, 19-25
578210 17-11-2018 17:15 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 2-3 11-25, 25-22, 25-17, 27-29, 12-15
578154 17-11-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Minerva DS 3 0-4 10-25, 18-25, 20-25, 13-25
578201 17-11-2018 13:45 Atak'55 DS 2 Flits DS 2 0-4 21-25, 15-25, 10-25, 23-25
578254 17-11-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Vollido DS 3 3-1 25-10, 25-21, 25-18, 24-26
578248 10-11-2018 18:00 Flits DS 2 Vridos DS 3 4-0 25-13, 25-12, 25-11, 25-13
578239 10-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 0-4 18-25, 15-25, 17-25, 17-25
656762 10-11-2018 14:45 Podarwic DS 3 Atak'55 DS 2 0-4 23-25, 20-25, 23-25, 18-25
578164 09-11-2018 20:30 Vollido DS 3 Minerva DS 3 4-0 25-20, 26-24, 25-15, 25-22
578184 03-11-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vollido DS 3 1-3 18-25, 25-23, 19-25, 23-25
578221 03-11-2018 17:00 WHV DS 4 Flits DS 2 0-4 21-25, 9-25, 18-25, 7-25
656773 03-11-2018 13:45 Vridos DS 3 Podarwic DS 3 1-3 18-25, 25-18, 18-25, 16-25
578255 03-11-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Minerva DS 3 4-0 25-10, 25-21, 25-6, 25-15
578193 03-11-2018 11:45 Atak'55 DS 2 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-9, 25-12, 25-6, 25-13
578252 27-10-2018 18:30 Flits DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 2-3 25-17, 21-25, 25-11, 23-25, 12-15
578175 27-10-2018 15:15 Minerva DS 3 Udenhout DS 2 4-0 25-20, 26-24, 25-23, 27-25
656764 27-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 WHV DS 4 2-3 25-11, 30-32, 14-25, 25-15, 11-15
578166 26-10-2018 20:30 Vollido DS 3 Atak'55 DS 2 0-4 22-25, 25-27, 14-25, 12-25
670195 22-10-2018 20:45 Flits DS 2 Podarwic DS 3 4-0 25-16, 25-10, 25-14, 25-17
578202 20-10-2018 16:00 Atak'55 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 4-0 25-22, 25-19, 25-19, 25-15
656768 20-10-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Podarwic DS 3 0-4 13-25, 8-25, 11-25, 7-25
578165 19-10-2018 20:30 Vollido DS 3 Udenhout DS 2 3-1 20-25, 25-12, 25-21, 25-18
578213 13-10-2018 17:00 WHV DS 4 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-8, 25-7, 25-13, 25-20
578195 13-10-2018 16:00 Atak'55 DS 2 Minerva DS 3 4-0 25-18, 25-6, 25-14, 25-6
589937 13-10-2018 15:30 Vridos DS 3 Vollido DS 3 1-3 9-25, 6-25, 22-25, 25-21
578241 13-10-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Flits DS 2 0-4 12-25, 24-26, 6-25, 9-25
578256 13-10-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Udenhout DS 2 4-0 25-9, 25-19, 25-19, 25-13
578188 08-10-2018 19:30 Udenhout DS 2 WHV DS 4 0-4 20-25, 17-25, 9-25, 10-25
578186 06-10-2018 18:00 Udenhout DS 2 Atak'55 DS 2 0-4 14-25, 19-25, 18-25, 19-25
656765 06-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 14-25, 25-20, 25-19, 25-13
589933 06-10-2018 13:15 Minerva DS 3 Vridos DS 3 3-2 15-25, 25-21, 25-20, 19-25, 15-11
578168 05-10-2018 20:30 Vollido DS 3 WHV DS 4 0-4 14-25, 19-25, 11-25, 15-25
656776 29-09-2018 18:00 zaterdag 29 september 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT
578206 29-09-2018 17:15 Vridos DS 3 Udenhout DS 2 3-1 26-24, 25-15, 20-25, 25-23
578233 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-16, 25-15, 25-16, 25-12
578215 29-09-2018 17:00 WHV DS 4 Minerva DS 3 4-0 25-14, 25-19, 25-10, 25-10
656777 22-09-2018 17:30 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Podarwic DS 3 3-1 25-10, 25-12, 25-18, 19-25
578161 22-09-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Flits DS 2 0-4 10-25, 5-25, 12-25, 14-25
578197 22-09-2018 13:45 Atak'55 DS 2 Vridos DS 3 4-0 25-12, 25-20, 25-21, 25-18
578170 21-09-2018 21:00 Vollido DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 25-23, 25-21, 11-25, 25-22