Vedo'70 Dames 3

3e klasse I

Spelers / Speelsters
Angelique Baas
Laura Blokland
Renske Dogterom
Rianne de Jong
Monique Zegers
Annemarie de Wit
Willeke van Alphen
Suzanne van Drunen

Trainer / Coach
Majo Thielman

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.30 - 21.00

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000D3I1 DH 20-09-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 3 De Wielewaal / Hardinxveld-giessend...
7000D3I1 CH 04-10-2019 21:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 3 De Basis / Sliedrecht
7000D3I1 HD 09-10-2019 19:45 Vedo'70 DS 3 OKK '70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3I1 HJ 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3I1 HC 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3I1 JH 09-11-2019 12:15 Volley Tilburg DS 8 Vedo'70 DS 3 Dongewijk / Tilburg
7000D3I1 FH 16-11-2019 14:45 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3I1 HG 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D3I1 GH 07-12-2019 16:30 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3I1 HF 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D4E2 DF 11-01-2020 13:00 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D4E2 FE 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D4E2 BF 28-01-2020 19:30 Switch'89 DS 2 Vedo'70 DS 3 Walburghal / Zwijndrecht
7000D4E2 FA 05-02-2020 19:15 Vedo'70 DS 3 Smash'66 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D4E2 CF 20-02-2020 21:00 Erasmus Volley DS 6 Vedo'70 DS 3 Woudestein / Rotterdam
7000D4E2 FC 07-03-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Erasmus Volley DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D4E2 AF 21-03-2020 13:30 Smash'66 DS 3 Vedo'70 DS 3 Blokweer / Alblasserdam
7000D4E2 FD 28-03-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D4E2 EF 03-04-2020 20:00 Atak'55 DS 4 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D4E2 FB 15-04-2020 19:30 Vedo'70 DS 3 Switch'89 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000D2B HD 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 Dames 3 / Jongens B
7000RGXB HD 26-10-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1 Dames 3 / Dames 3
7000MA2C1 CA 26-10-2019 15:30 Vedo'70 MA 1 AVVA MA 1 Dames 3 / Dames 3
7000D2B HK 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 Dames 3 / Dames 3
7000H3E1 HL 30-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Gepidae HS 4 Dames 3 / Jongens B
7000RGXB HF 14-12-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Meteoor XR 1 Dames 3 / Dames 3
7000D2B HC 18-01-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley2B DS 4 Dames 3 / Dames 3
7000H4E2 DB 01-02-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Meteoor HS 1 Dames 3 / Dames 3
7000MA2C2 DA 07-03-2020 14:00 Vedo'70 MA 1 Ovoco MA 1 Dames 3 / Jongens B
7000RGXB HG 28-03-2020 15:30 Vedo'70 XR 1 Smash'66 XR 1 Dames 3 / Dames 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Sliedrecht Sport DS 9 42 10 84%
2 Vridos DS 2 33 10 66%
3 OKK '70 DS 3 24 10 48%
4 Volley Tilburg DS 8 23 10 46%
5 Vridos DS 4 22 10 44%
6 Vedo'70 DS 3 6 10 12%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
961592 20-02-2020 21:00 Erasmus Volley DS 6 Vedo'70 DS 3 1-3 20-25, 19-25, 25-16, 19-25
961603 05-02-2020 19:15 Vedo'70 DS 3 Smash'66 DS 3 1-3 25-9, 9-25, 24-26, 22-25
961587 28-01-2020 19:30 Switch'89 DS 2 Vedo'70 DS 3 3-1 25-19, 25-22, 23-25, 25-21
961607 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 4 1-3 17-25, 21-25, 25-21, 20-25
961597 11-01-2020 13:00 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 4-0 29-27, 25-13, 25-13, 26-24
923840 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2 0-4 10-25, 10-25, 10-25, 20-25
848577 07-12-2019 16:30 Vridos DS 4 Vedo'70 DS 3 3-1 25-17, 14-25, 25-22, 25-12
923841 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 4 1-3 17-25, 25-16, 11-25, 20-25
846688 16-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 4 1-3 11-25, 23-25, 21-25, 25-23
923834 16-11-2019 14:45 Vridos DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-18, 25-15, 25-10, 25-20
848593 09-11-2019 12:15 Volley Tilburg DS 8 Vedo'70 DS 3 3-1 25-16, 25-12, 23-25, 25-16
846690 02-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 0-4 10-25, 12-25, 20-25, 22-25
923839 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 0-4 13-25, 18-25, 18-25, 13-25
846682 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 0-4 10-25, 15-25, 12-25, 8-25
846684 19-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Erasmus Volley DS 2 0-4 12-25, 10-25, 8-25, 13-25
923842 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 0-4 18-25, 12-25, 17-25, 11-25
848580 09-10-2019 19:45 Vedo'70 DS 3 OKK '70 DS 3 1-3 14-25, 25-22, 23-25, 26-28
848558 04-10-2019 21:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 3 4-0 25-4, 25-12, 25-21, 25-13
846632 04-10-2019 20:45 Volley2B DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-21, 25-4
846654 21-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 4 Vedo'70 DS 2 4-0 25-1, 25-12, 25-17, 25-14
923828 20-09-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 3 3-2 23-25, 22-25, 25-16, 25-14, 15-10