Vedo'70 Dames 3

3e klasse F

Spelers / Speelsters
Angelique Baas
Laura Blokland
Renske Dogterom
Rianne de Jong
Ingrid Kortenoever
Jannemarie Schilt
Monique Zegers
Anja de Groot
Annemarie de Wit

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.00 - 20.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3F CJ 21-09-2018 21:00 Vollido DS 3 Vedo'70 DS 3 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D3F JB 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F AJ 06-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 Vedo'70 DS 3 De Maayenbogerd / Aalst
7000D3F JK 13-10-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Flits DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3F JH 10-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D3F GJ 17-11-2018 17:15 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 Neerpolder / Giessenburg
7000D3F JF 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F JL 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC Wik Groot-Ammers DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3F EJ 08-12-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 Roomley / Udenhout
7000D3F JD 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D3F BJ 12-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Vedo'70 DS 3 Alexander / Rotterdam
7000D3F JA 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Podarwic DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F KJ 26-01-2019 16:00 Flits DS 2 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D3F LJ 02-02-2019 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 6 Vedo'70 DS 3 De Reiger / Groot-ammers
7000D3F HJ 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 De Wiel / Asperen
7000D3F JG 23-02-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F FJ 16-03-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vedo'70 DS 3 Sportcentrum Waspik / Waspik
7000D3F JE 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3F DJ 06-04-2019 18:30 Minerva DS 3 Vedo'70 DS 3 Dillenburcht / Drunen
7000D3F JC 13-04-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vollido DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000D3E IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3
7000H3D IA 13-10-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2
7000D2C HJ 20-10-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2
7000RGXB HJ 10-11-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 1
7000H3D IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Spirit HS 5
7000D3E IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11
7000MB1C1 FB 15-12-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Voleco MB 1
7000D3E IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Flits DS 2 5 1 100%
2 Atak'55 DS 2 5 1 100%
3 VC Wik Groot-Ammers DS 6 4 1 80%
4 Vollido DS 3 4 1 80%
5 Vedo'70 DS 3 1 1 20%
6 Podarwic DS 3 1 1 20%
7 Minerva DS 3 0 0 0%
8 WHV DS 4 0 0 0%
9 Udenhout DS 2 0 0 0%
10 Vridos DS 3 0 1 0%
11 Fusion Rotterdam DS 5 0 1 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
656777 22-09-2018 17:30 VC Wik Groot-Ammers DS 6 Podarwic DS 3 3-1 25-10, 25-12, 25-18, 19-25
578161 22-09-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Flits DS 2 0-4 10-25, 5-25, 12-25, 14-25
578197 22-09-2018 13:45 Atak'55 DS 2 Vridos DS 3 4-0 25-12, 25-20, 25-21, 25-18
578170 21-09-2018 21:00 Vollido DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 25-23, 25-21, 11-25, 25-22