Vedo'70 Dames 2

3e klasse E

Spelers / Speelsters
Angela Blokland
Dagmar den Braven
Adri Buizert
Paula Buizert
Suzanne van Drunen
Kelly de Groot
Heidi Korevaar
Naomi den Besten
Thirza den Besten

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.00 - 20.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 19:00

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3E DI 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 Alexander / Rotterdam
7000D3E IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E BI 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D3E KI 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D3E IJ 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3E IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3E HI 16-11-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 8 Vedo'70 DS 2 De Dijk / Dordrecht
7000D3E IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E FI 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 De Drie Maenen / Ouderkerk Aan Den ...
7000D3E IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E CI 12-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3E IB 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E IK 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E JI 09-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Vedo'70 DS 2 Walburghal / Zwijndrecht
7000D3E LI 16-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vedo'70 DS 2 Kralingen / Rotterdam
7000D3E IH 23-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 8 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E GI 15-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vedo'70 DS 2 De Basis / Sliedrecht
7000D3E IF 23-03-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E EI 05-04-2019 21:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wielewaal / Hardinxveld-giessend...
7000D3E ID 13-04-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Fusion Rotterdam DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000RGXB HB 29-09-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1
7000JC1B1 DB 13-10-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Serve'68 JC 1
7000MB1C1 FE 03-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Molenwiek'74 MB 1
7000MB1C1 FA 10-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 VC Wik Groot-Ammers MB 1
7000D3F JF 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2
7000D3F JD 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3
7000JC1B1 DC 15-12-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2
7000D3F HJ 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Sliedrecht Sport DS 11 4 1 80%
2 Fusion Rotterdam DS 4 4 1 80%
3 OKK '70 DS 3 4 1 80%
4 Switch'89 DS 1 3 1 60%
5 Phoenix DS 3 2 1 40%
6 Next Volley Dordrecht DS 8 1 1 20%
7 Vedo'70 DS 2 1 1 20%
8 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1 1 20%
9 Flits DS 3 0 0 0%
10 RVC/Libanon '50 DS 9 0 0 0%
11 Vollido DS 4 0 0 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578061 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 17-25, 25-16, 25-15, 25-23
578051 22-09-2018 14:00 Phoenix DS 3 Switch'89 DS 1 2-3 19-25, 20-25, 25-23, 25-17, 15-17
578071 21-09-2018 21:30 OKK '70 DS 3 Next Volley Dordrecht DS 8 3-1 25-20, 28-26, 14-25, 26-24
589712 21-09-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 12-25, 18-25, 4-25, 25-20