Vedo'70 Dames 2

3e klasse E

Spelers / Speelsters
Angela Blokland
Dagmar den Braven
Adri Buizert
Paula Buizert
Suzanne van Drunen
Kelly de Groot
Heidi Korevaar
Naomi den Besten
Thirza den Besten
Sanne Boer

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.00 - 20.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 19:00

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D3E DI 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 Alexander / Rotterdam
7000D3E IC 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E BI 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D3E KI 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D3E IJ 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3E IL 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1
7000D3E HI 16-11-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 8 Vedo'70 DS 2 De Dijk / Dordrecht
7000D3E IG 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E FI 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 De Drie Maenen / Ouderkerk Aan Den ...
7000D3E IE 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E CI 12-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 De Ring / Zaltbommel
7000D3E IB 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E IK 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D3E JI 09-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Vedo'70 DS 2 Walburghal / Zwijndrecht
7000D3E LI 16-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vedo'70 DS 2 Kralingen / Rotterdam
7000D3E IH 23-02-2019 19:00 23 feb. 19:00: Vedo'70 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 8 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D3E GI 15-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vedo'70 DS 2 De Basis / Sliedrecht
7000D3E IF 23-03-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Recreanten / Recreanten
7000D3E EI 29-03-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 2 De Wielewaal / Hardinxveld-giessend...
7000D3E ID 13-04-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Fusion Rotterdam DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 1 / Dames 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000MB1C1 FC 13-10-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 AVVA MB 1
7000MB1C1 FE 03-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Molenwiek'74 MB 1
7000RGXB HB 03-11-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 Serve'68 XR 1
7000MB1C1 FA 10-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1
7000D3F JF 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2
7000D3F JD 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3
7000JC1B1 DC 15-12-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2
7000RGXB HA 19-01-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2
7000RGXB HJ 02-02-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 1
7000D3F HJ 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3
7000H3D IH 23-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 WHV HS 3
7000D3F JE 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2
7000JC1C2 CA 13-04-2019 15:30 Vedo'70 JC 1 Meteoor JC 1
7000D3F JC 13-04-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Vollido DS 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Vedo'70 DS 2 69 16 86%
2 Fusion Rotterdam DS 4 64 16 80%
3 RVC/Libanon '50 DS 9 53 17 62%
4 Flits DS 3 48 16 60%
5 Sliedrecht Sport DS 11 47 16 59%
6 OKK '70 DS 3 43 17 51%
7 Voleco/Vc Krimpen DS 4 36 17 42%
8 Phoenix DS 3 29 16 36%
9 Switch'89 DS 1 12 16 15%
10 Vollido DS 4 9 17 11%
11 Next Volley Dordrecht DS 8 0 0 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578114 23-03-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Voleco/Vc Krimpen DS 4 4-0 27-25, 30-28, 25-16, 25-16
578124 23-03-2019 16:00 Switch'89 DS 1 OKK '70 DS 3 0-4 7-25, 12-25, 20-25, 22-25
578134 23-03-2019 16:00 Flits DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 2-3 14-25, 24-26, 25-23, 25-16, 10-15
578042 23-03-2019 15:00 Vollido DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 7-25, 27-29, 16-25, 17-25
578104 22-03-2019 20:00 vrijdag 22 maart 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578095 22-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Switch'89 DS 1 4-0 25-10, 25-9, 25-16, 25-18
578084 16-03-2019 15:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Switch'89 DS 1 4-0 28-26, 25-18, 25-6, 27-25
578044 16-03-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vollido DS 4 4-0 25-21, 25-14, 25-12, 25-17
578149 16-03-2019 13:30 zaterdag 16 maart 30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM
578074 15-03-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Flits DS 3 2-3 22-25, 25-18, 24-26, 25-22, 8-15
578094 15-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vedo'70 DS 2 2-3 19-25, 23-25, 25-23, 26-24, 4-15
589703 09-03-2019 17:00 Vollido DS 4 Voleco/Vc Krimpen DS 4 2-3 11-25, 25-18, 20-25, 27-25, 8-15
578116 23-02-2019 19:00 zaterdag 23 februari 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR
578126 23-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Sliedrecht Sport DS 11 0-4 16-25, 13-25, 18-25, 16-25
589722 23-02-2019 16:00 Flits DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 19-25, 25-19, 23-25, 17-25
578034 23-02-2019 15:30 Vollido DS 4 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 15-25, 23-25, 19-25, 22-25
578053 23-02-2019 14:00 Phoenix DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 1-3 23-25, 14-25, 21-25, 25-22
578056 16-02-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Phoenix DS 3 1-3 25-14, 22-25, 22-25, 24-26
578150 16-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vedo'70 DS 2 1-3 22-25, 26-24, 17-25, 22-25
578066 15-02-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vollido DS 4 3-1 25-15, 25-21, 22-25, 25-16
578106 15-02-2019 20:00 vrijdag 15 februari 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578096 15-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Flits DS 3 0-4 20-25, 18-25, 23-25, 15-25
578064 09-02-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 3-1 25-18, 17-25, 25-13, 25-21
578128 09-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Vedo'70 DS 2 0-4 12-25, 10-25, 16-25, 19-25
578138 09-02-2019 16:00 zaterdag 9 februari 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT
578046 09-02-2019 14:00 Phoenix DS 3 OKK '70 DS 3 2-3 21-25, 25-18, 24-26, 25-18, 9-15
578118 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3 3-1 25-20, 22-25, 26-24, 26-24
578078 02-02-2019 14:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Phoenix DS 3 1-3 25-9, 19-25, 22-25, 16-25
578151 02-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Switch'89 DS 1 4-0 25-12, 25-13, 25-19, 25-17
578068 01-02-2019 20:00 OKK '70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 2-3 25-20, 25-14, 20-25, 22-25, 5-15
578088 01-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vollido DS 4 4-0 25-22, 25-6, 25-13, 25-20
589723 29-01-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 9 Voleco/Vc Krimpen DS 4 4-0 25-15, 25-13, 25-15, 25-16
578058 26-01-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Voleco/Vc Krimpen DS 4 3-1 25-21, 25-20, 20-25, 25-16
578140 26-01-2019 16:00 Flits DS 3 Switch'89 DS 1 4-0 25-20, 25-23, 25-12, 25-14
578038 26-01-2019 15:30 zaterdag 26 januari 30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
578048 26-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 25-20, 12-25, 11-25, 17-25
578075 25-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 4-0 25-17, 25-19, 25-20, 25-13
578110 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4 4-0 25-14, 25-14, 25-9, 25-11
578152 19-01-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Flits DS 3 2-3 25-21, 25-13, 23-25, 23-25, 9-15
578080 19-01-2019 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 OKK '70 DS 3 2-3 16-25, 28-26, 25-18, 19-25, 4-15
578100 18-01-2019 20:00 vrijdag 18 januari 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578090 18-01-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Fusion Rotterdam DS 4 1-3 22-25, 25-19, 15-25, 18-25
578060 12-01-2019 19:30 zaterdag 12 januari 30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM
578050 12-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 1-3 21-25, 9-25, 15-25, 25-18
578070 11-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 25-21, 16-25, 20-25, 16-25
578041 22-12-2018 14:00 Vollido DS 4 Flits DS 3 1-3 27-25, 15-25, 10-25, 24-26
578113 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 4-0 25-20, 25-14, 25-21, 25-19
578123 15-12-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 19-25, 11-25, 17-25, 20-25
578133 15-12-2018 16:00 Flits DS 3 Phoenix DS 3 3-2 25-10, 23-25, 25-19, 23-25, 15-12
589719 14-12-2018 20:00 vrijdag 14 december 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578097 14-12-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 20-25, 11-25, 22-25, 22-25
578093 08-12-2018 16:45 zaterdag 8 december 45, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT
578143 08-12-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vollido DS 4 4-0 25-22, 25-19, 25-14, 25-17
578045 08-12-2018 13:00 Phoenix DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 14-25, 14-25, 9-25, 24-26
578073 07-12-2018 21:30 OKK '70 DS 3 Switch'89 DS 1 4-0 25-17, 25-19, 25-16, 25-23
589714 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 1-3 17-25, 25-22, 15-25, 23-25
578107 30-11-2018 20:00 vrijdag 30 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578115 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 3-1 15-25, 26-24, 25-21, 25-7
578125 24-11-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 25-15, 12-25, 10-25, 6-25
578135 24-11-2018 16:00 Flits DS 3 OKK '70 DS 3 3-1 21-25, 25-7, 25-20, 25-22
578033 24-11-2018 15:00 Vollido DS 4 Phoenix DS 3 3-2 25-20, 25-22, 12-25, 17-25, 15-6
578108 23-11-2018 20:00 vrijdag 23 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578055 17-11-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-15, 25-11, 25-15, 25-8
589716 17-11-2018 14:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Flits DS 3 0-4 20-25, 23-25, 17-25, 23-25
578144 17-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Phoenix DS 3 4-0 25-22, 25-16, 25-18, 25-15
578105 16-11-2018 20:00 vrijdag 16 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578119 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 4-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-16
578137 10-11-2018 16:00 Flits DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 26-24, 18-25, 12-25, 25-23, 15-11
578127 10-11-2018 16:00 zaterdag 10 november 00, Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60, 3332EB ZWIJNDRECHT
578035 10-11-2018 15:45 Vollido DS 4 OKK '70 DS 3 0-4 20-25, 14-25, 18-25, 23-25
578117 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 4-0 25-6, 25-19, 25-11, 25-15
578145 03-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Fusion Rotterdam DS 4 1-3 25-21, 23-25, 10-25, 21-25
589708 03-11-2018 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-18, 25-19, 25-16, 25-16
578067 02-11-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Phoenix DS 3 3-2 14-25, 22-25, 25-21, 25-15, 15-11
578057 27-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 OKK '70 DS 3 4-0 25-11, 25-21, 25-11, 25-17
578139 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 0-4 14-25, 20-25, 19-25, 21-25
578130 27-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 21-25, 13-25, 19-25, 15-25
578037 27-10-2018 15:30 Vollido DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 0-4 12-25, 16-25, 15-25, 20-25
589704 27-10-2018 14:00 Phoenix DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 2-3 19-25, 25-22, 19-25, 25-20, 13-15
578063 20-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Flits DS 3 3-1 25-18, 25-18, 25-18, 23-25
578040 20-10-2018 15:00 Vollido DS 4 Switch'89 DS 1 1-3 25-21, 20-25, 18-25, 12-25
578129 13-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Flits DS 3 0-4 21-25, 19-25, 21-25, 26-28
578146 13-10-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 OKK '70 DS 3 3-1 26-24, 25-23, 28-26, 21-25
578099 12-10-2018 20:00 vrijdag 12 oktober 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
589710 12-10-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 19-25, 18-25, 24-26, 23-25
578089 12-10-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Phoenix DS 3 3-1 25-21, 25-23, 25-18, 25-27
578059 06-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 25-14, 27-25, 20-25, 20-25, 15-10
578141 06-10-2018 16:00 Flits DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 3-2 25-18, 25-22, 19-25, 9-25, 15-2
578049 06-10-2018 14:00 zaterdag 6 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL
578039 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 0-4 18-25, 15-25, 4-25, 18-25
589706 05-10-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 12-25, 21-25, 25-16, 18-25
578111 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 4-0 25-15, 25-10, 25-22, 25-17
578086 29-09-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 2-3 25-21, 25-13, 18-25, 25-27, 10-15
578121 29-09-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Vollido DS 4 3-1 25-23, 21-25, 26-24, 25-19
578101 28-09-2018 20:00 vrijdag 28 september 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578091 28-09-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 OKK '70 DS 3 3-2 25-19, 26-24, 16-25, 23-25, 15-13
578061 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 17-25, 25-16, 25-15, 25-23
578051 22-09-2018 14:00 Phoenix DS 3 Switch'89 DS 1 2-3 19-25, 20-25, 25-23, 25-17, 15-17
578071 21-09-2018 21:30 vrijdag 21 september 30, Speellocatie: De Appelgaard, Bellefleur 1 A, 3371NA HARDINXVELD-GIESSENDAM
589712 21-09-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 12-25, 18-25, 4-25, 25-20