Vedo'70 Dames 1

2e klasse C

Spelers / Speelsters
Ranka Dekker
Dieke Roos
Eveline Wigmans
Joyce Bouwman
Sanne de Boer
Esther
Barbara
Marije Mak
Joanne

Trainer / Coach
Reg Otten

Trainingsdag en tijd
Woensdag 20.30 - 22.00

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Zaalwacht
7000D1B FL 30-09-2017 12:30 Vedo'70 DS 1 Volley Tilburg DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Meisjes B
7000D1B EF 06-10-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D1B FD 14-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B CF 20-10-2017 20:00 AVVA DS 1 Vedo'70 DS 1 Het Spant / Ameide
7000D1B BF 04-11-2017 11:30 Voltena DS 3 Vedo'70 DS 1 De Iris / Nieuwendijk Nb
7000D1B AF 11-11-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Vedo'70 DS 1 De Reiger / Groot-ammers
7000D1B FE 22-11-2017 20:30 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D1B FK 25-11-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Spirit DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B JF 02-12-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Vedo'70 DS 1 De Misse / Den Dungen
7000D1B FI 09-12-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Nuvo'68 DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B HF 16-12-2017 17:30 Flits DS 1 Vedo'70 DS 1 Sportcentrum Papendrecht / Papendre...
7000D1B DF 27-01-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Vedo'70 DS 1 De Eeght / Schaijk
7000D1B FC 03-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 AVVA DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set / Meisjes B
7000D1B FG 24-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 Hands up DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D1B FB 07-03-2018 20:30 Vedo'70 DS 1 Voltena DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B FA 10-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B KF 17-03-2018 17:00 Spirit DS 1 Vedo'70 DS 1 De Hazelaar / Rosmalen
7000D1B FJ 24-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D1B LF 26-03-2018 19:30 Volley Tilburg DS 6 Vedo'70 DS 1 Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat) / ...
7000D1B IF 07-04-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Vedo'70 DS 1 De Hongerman / Nuenen
7000D1B FH 14-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Flits DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 3 / Dames 3
7000D1B GF 21-04-2018 14:00 Hands up DS 2 Vedo'70 DS 1 De Run / Berlicum Nb
7000D2C EH 21-09-2018 21:15 VOKO DS 2 Vedo'70 DS 1 VOKO-home / Oosterhout Nb
7000D2C HD 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 5 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C CH 01-10-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D2C HB 13-10-2018 14:00 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C HJ 20-10-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C AH 27-10-2018 17:30 Vollido DS 2 Vedo'70 DS 1 De Ridderhal / Hendrik-ido-ambacht
7000D2C HK 03-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 City Bril Krimpen DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C JH 10-11-2018 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 De Maayenbogerd / Aalst
7000D2C HL 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Haaften Kwiek DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C HI 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 4 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C GH 07-12-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D2C DH 11-01-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Vedo'70 DS 1 De Dijk / Dordrecht
7000D2C HC 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C BH 26-01-2019 14:30 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000D2C HA 02-02-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vollido DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C KH 09-02-2019 12:30 City Bril Krimpen DS 2 Vedo'70 DS 1 De Boog / Krimpen Aan Den Ijssel
7000D2C LH 16-03-2019 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Vedo'70 DS 1 Sporthal Haaften / Haaften
7000D2C HG 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 9 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set
7000D2C IH 30-03-2019 16:00 Volley Zuid DS 4 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C HE 13-04-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 VOKO DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam
7000D3F HD 30-09-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 2
7000JB2B1 CA 14-10-2017 14:00 Vedo'70 JB 1 VC Wik Groot-Ammers JB 2
7000D3F HB 14-10-2017 17:15 Vedo'70 DS 3 Jola Olympus DS 3
7000H3E GD 18-11-2017 17:15 Vedo'70 HS 1 Westphal Kozijnen CSS HS 2
7000RGXB HF 25-11-2017 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2
7000D3F FI 09-12-2017 15:30 Vedo'70 DS 2 WHV DS 4
7000JB2B2 CE 03-02-2018 14:00 Vedo'70 JB 1 VC Wik Groot-Ammers JB 2
7000D3F HA 03-02-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 3
7000D3F FE 24-02-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3
7000RGXB HG 03-03-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 VC Wik Groot-Ammers XR 2
7000H3E GK 10-03-2018 17:15 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 2
7000D3F FJ 24-03-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 VC Blox DS 1
7000D3F FH 14-04-2018 15:30 Vedo'70 DS 2 Vedo'70 DS 3

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 AVVA DS 1 0 0 0%
2 Vollido DS 1 0 0 0%
3 Phoenix DS 1 0 0 0%
4 VCN DS 6 0 0 0%
5 WHV DS 2 0 0 0%
6 Sliedrecht Sport DS 7 0 0 0%
7 Smash'66 DS 1 0 0 0%
8 Next Volley Dordrecht DS 4 0 0 0%
9 Flits DS 1 0 0 0%
10 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0 0 0%
11 VCE/PSV DS 2 0 0 0%
12 VC Wik Groot-Ammers DS 3 0 0 0%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
444038 21-04-2018 14:00 Hands up DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 25-10, 25-7, 25-11, 25-11
444028 14-04-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Flits DS 1 1-3 11-25, 17-25, 18-25, 27-25
522781 07-04-2018 17:00 Nuvo'68 DS 1 Vedo'70 DS 1 3-1 25-13, 22-25, 25-20, 25-14
444093 26-03-2018 19:30 Volley Tilburg DS 6 Vedo'70 DS 1 4-0 25-18, 26-24, 25-16, 25-14
444030 24-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 1-3 22-25, 10-25, 21-25, 25-20
444082 17-03-2018 17:00 Spirit DS 1 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 25-16, 26-24, 25-23
444022 10-03-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 19-25, 20-25, 7-25, 9-25
444023 07-03-2018 20:30 Vedo'70 DS 1 Voltena DS 3 0-4 9-25, 8-25, 20-25, 14-25
444027 24-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 Hands up DS 2 0-4 23-25, 16-25, 19-25, 18-25
444024 03-02-2018 19:00 Vedo'70 DS 1 AVVA DS 1 3-2 26-24, 22-25, 22-25, 25-22, 15-10
444004 27-01-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Vedo'70 DS 1 4-0 25-12, 25-19, 25-13, 25-19
444086 27-01-2018 17:00 Spirit DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 0-4 14-25, 19-25, 20-25, 24-26
522768 27-01-2018 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Nuvo'68 DS 1 4-0 25-16, 25-16, 25-16, 28-26
443984 27-01-2018 12:00 Voltena DS 3 Flits DS 1 2-3 25-17, 21-25, 10-25, 25-15, 14-16
444021 26-01-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Volley Tilburg DS 6 3-1 18-25, 25-16, 25-21, 25-21
443994 26-01-2018 20:00 AVVA DS 1 Hands up DS 2 0-4 18-25, 17-25, 18-25, 20-25
444046 20-01-2018 18:30 Flits DS 1 AVVA DS 1 4-0 25-6, 25-19, 25-23, 25-14
444098 20-01-2018 14:30 Volley Tilburg DS 6 Spirit DS 1 4-0 25-22, 25-15, 25-21, 25-21
444066 20-01-2018 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 13-25, 9-25, 18-25, 9-25
444036 20-01-2018 12:00 Hands up DS 2 Peter Peters/TSR DS 1 4-0 25-23, 25-23, 26-24, 25-21
522777 17-01-2018 20:30 Nuvo'68 DS 1 Voltena DS 3 0-4 12-25, 17-25, 19-25, 22-25
444006 13-01-2018 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Flits DS 1 3-1 28-26, 25-20, 25-18, 22-25
522778 13-01-2018 16:00 Nuvo'68 DS 1 AVVA DS 1 1-3 22-25, 22-25, 22-25, 25-21
443986 13-01-2018 12:00 Voltena DS 3 HLB Van Daal/DS DS 5 4-0 25-19, 26-24, 25-16, 25-21
444016 12-01-2018 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Hands up DS 2 1-3 22-25, 27-29, 20-25, 26-24
541020 10-01-2018 19:45 Sliedrecht Sport DS 6 HLB Van Daal/DS DS 5 4-0 25-16, 25-20, 25-12, 25-21
522780 16-12-2017 18:30 Nuvo'68 DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 0-4 22-25, 9-25, 23-25, 18-25
444049 16-12-2017 17:30 Flits DS 1 Vedo'70 DS 1 4-0 25-11, 25-19, 25-12, 25-20
444079 16-12-2017 17:00 Spirit DS 1 AVVA DS 1 3-2 24-26, 23-25, 25-18, 25-19, 15-12
444043 16-12-2017 14:00 Hands up DS 2 Volley Tilburg DS 6 4-0 25-21, 25-13, 25-23, 25-10
443967 16-12-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Voltena DS 3 0-4 17-25, 17-25, 14-25, 23-25
444069 16-12-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Peter Peters/TSR DS 1 0-4 12-25, 14-25, 13-25, 14-25
522773 09-12-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Nuvo'68 DS 1 2-3 25-18, 22-25, 25-17, 23-25, 13-15
444009 09-12-2017 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Spirit DS 1 4-0 25-21, 26-24, 25-7, 25-14
444089 09-12-2017 14:30 Volley Tilburg DS 6 Voltena DS 3 1-3 14-25, 25-20, 8-25, 22-25
444039 09-12-2017 14:00 Hands up DS 2 Flits DS 1 3-1 24-26, 25-18, 25-20, 25-20
443989 08-12-2017 20:00 AVVA DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 18-25, 13-25, 18-25, 13-25
444054 02-12-2017 18:30 Flits DS 1 Volley Tilburg DS 6 3-1 25-12, 25-15, 14-25, 25-12
522782 02-12-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 Hands up DS 2 0-4 24-26, 18-25, 16-25, 23-25
444081 02-12-2017 17:00 Spirit DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 3-2 24-26, 25-20, 25-27, 25-13, 15-6
443969 02-12-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Peter Peters/TSR DS 1 3-2 22-25, 24-26, 25-19, 29-27, 15-9
444071 02-12-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 24-26, 25-21, 26-24, 16-14
443979 02-12-2017 12:00 Voltena DS 3 AVVA DS 1 3-1 18-25, 25-20, 25-14, 25-18
444031 25-11-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Spirit DS 1 3-2 25-16, 23-25, 23-25, 25-16, 15-7
444001 25-11-2017 18:15 Peter Peters/TSR DS 1 Voltena DS 3 0-4 18-25, 18-25, 10-25, 18-25
444090 25-11-2017 17:00 Volley Tilburg DS 6 AVVA DS 1 4-0 25-0, 25-0, 25-0, 25-0
444041 25-11-2017 14:00 Hands up DS 2 HLB Van Daal/DS DS 5 4-0 25-17, 25-15, 25-20, 25-17
444011 24-11-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 15-25, 14-25, 16-25, 18-25
444026 22-11-2017 20:30 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 2-3 23-25, 25-22, 25-23, 22-25, 15-17
444045 20-11-2017 20:00 Flits DS 1 Voltena DS 3 2-3 26-24, 25-23, 22-25, 20-25, 14-16
444091 18-11-2017 17:30 Volley Tilburg DS 6 Peter Peters/TSR DS 1 0-4 17-25, 20-25, 16-25, 26-28
522786 11-11-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 Volley Tilburg DS 6 4-0 28-26, 25-15, 25-23, 25-17
444083 11-11-2017 17:00 Spirit DS 1 Hands up DS 2 0-4 14-25, 13-25, 13-25, 19-25
443971 11-11-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 26-24, 25-13, 25-19, 25-9
444073 11-11-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Flits DS 1 1-3 15-25, 27-25, 15-25, 23-25
443991 10-11-2017 20:00 AVVA DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 2-3 15-25, 25-23, 25-23, 5-25, 9-15
443981 10-11-2017 19:30 Voltena DS 3 Sliedrecht Sport DS 6 4-0 25-17, 25-22, 25-12, 25-11
444033 04-11-2017 14:00 Hands up DS 2 VC Wik Groot-Ammers DS 2 1-3 25-18, 23-25, 17-25, 15-25
522784 04-11-2017 13:30 Nuvo'68 DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 2-3 23-25, 25-21, 25-22, 23-25, 10-15
443982 04-11-2017 11:30 Voltena DS 3 Vedo'70 DS 1 4-0 25-8, 25-16, 25-6, 25-10
444003 28-10-2017 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Sliedrecht Sport DS 6 3-1 25-23, 25-15, 26-24, 21-25
444076 28-10-2017 14:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Volley Tilburg DS 6 3-2 17-25, 21-25, 25-13, 25-19, 15-12
522788 28-10-2017 13:00 Spirit DS 1 Nuvo'68 DS 1 2-3 25-22, 13-25, 25-18, 19-25, 11-15
443973 28-10-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 Flits DS 1 2-3 25-16, 18-25, 25-13, 23-25, 5-15
443983 28-10-2017 12:00 Voltena DS 3 Hands up DS 2 3-1 25-18, 25-11, 24-26, 25-12
444052 21-10-2017 16:30 Flits DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 3-1 25-12, 20-25, 25-15, 25-16
443993 20-10-2017 20:00 AVVA DS 1 Vedo'70 DS 1 4-0 25-18, 25-19, 25-21, 25-20
522775 16-10-2017 20:00 Flits DS 1 Nuvo'68 DS 1 4-0 25-23, 25-18, 25-21, 25-15
444025 14-10-2017 19:00 Vedo'70 DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 2-3 25-18, 16-25, 25-19, 12-25, 9-15
522776 14-10-2017 17:00 Nuvo'68 DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 20-25, 24-26, 14-25, 22-25
444035 14-10-2017 14:00 Hands up DS 2 AVVA DS 1 4-0 25-21, 25-17, 25-22, 25-11
444075 14-10-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Spirit DS 1 0-4 23-25, 23-25, 20-25, 21-25
444087 07-10-2017 17:00 Spirit DS 1 Volley Tilburg DS 6 3-2 25-19, 18-25, 25-23, 17-25, 15-13
443975 07-10-2017 12:45 VC Wik Groot-Ammers DS 2 HLB Van Daal/DS DS 5 4-0 25-23, 25-18, 25-17, 25-13
522769 07-10-2017 12:00 Voltena DS 3 Nuvo'68 DS 1 4-0 26-24, 25-15, 25-11, 25-17
444015 06-10-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 25-23, 23-25, 25-14, 17-15
443995 06-10-2017 20:00 AVVA DS 1 Flits DS 1 2-3 25-22, 18-25, 25-22, 19-25, 11-15
444005 05-10-2017 19:30 Peter Peters/TSR DS 1 Hands up DS 2 1-3 22-25, 18-25, 25-21, 23-25
444047 30-09-2017 18:30 Flits DS 1 Peter Peters/TSR DS 1 2-3 25-23, 25-22, 24-26, 21-25, 13-15
444037 30-09-2017 14:00 Hands up DS 2 Sliedrecht Sport DS 6 1-3 21-25, 25-27, 25-12, 18-25
444077 30-09-2017 13:00 Spirit DS 1 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 18-25, 6-25, 12-25, 14-25
444067 30-09-2017 12:45 HLB Van Daal/DS DS 5 Voltena DS 3 0-4 14-25, 11-25, 15-25, 8-25
444032 30-09-2017 12:30 Vedo'70 DS 1 Volley Tilburg DS 6 1-3 25-20, 16-25, 15-25, 23-25
522771 23-09-2017 18:00 Peter Peters/TSR DS 1 Nuvo'68 DS 1 4-0 25-19, 25-10, 25-22, 25-7
444088 23-09-2017 14:30 Volley Tilburg DS 6 VC Wik Groot-Ammers DS 2 0-4 18-25, 15-25, 12-25, 15-25
443987 23-09-2017 12:00 Voltena DS 3 Spirit DS 1 3-1 21-25, 25-9, 25-23, 25-12
444017 22-09-2017 21:15 Sliedrecht Sport DS 6 Flits DS 1 2-3 17-25, 25-22, 13-25, 25-23, 8-15
443997 15-09-2017 20:00 AVVA DS 1 HLB Van Daal/DS DS 5 3-1 25-19, 23-25, 26-24, 25-14