Vedo'70 Dames 1

2e klasse C

Spelers / Speelsters
Ranka De Ruiter
Joyce Bouwman
Esther Kruithof
Barbara Winkel
Carmen Schakel
Manon Schakel
Heidi Korevaar

Trainer / Coach
Annemiek de Leeuw

Trainingsdag en tijd
Woensdag 19.30 - 21.30

Wedstrijddag en tijd
Zaterdag 17.15

Wedstrijdprogramma

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Locatie Fluiten / Tellen
7000D2C DI 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd ...
7000D2C BI 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 De Spil / Bleskensgraaf Ca
7000D2C IL 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C IC 26-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D2C IJ 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Jongens B
7000D2C IH 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Jongens B
7000D2C KI 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C IG 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2
7000D2C FI 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 Kralingen / Rotterdam
7000D2C IE 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C CI 10-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Vedo'70 DS 1 De Dijk / Dordrecht
7000D2C IB 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C AI 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 Mercatus College / Rotterdam
7000D2C IK 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Heren 1
7000D2C JI 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 De Linde / Meerkerk
7000D2C HI 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 Blokweer / Alblasserdam
7000D2C IA 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Not set / Meisjes A
7000D2C LI 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 Neerpolder / Giessenburg
7000D2C GI 21-03-2020 14:45 21 mrt. 14:45: Sliedrecht Sport DS ... Vedo'70 DS 1 De Basis / Sliedrecht
7000D2C IF 28-03-2020 17:15 28 mrt. 17:15: Vedo'70 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 Het Bruisend Hart / Hoornaar Heren 1 / Jongens B
7000D2C EI 04-04-2020 14:00 4 apr. 14:00: Phoenix DS 2 Vedo'70 DS 1 De Ring / Zaltbommel
7000D2C ID 18-04-2020 17:15 18 apr. 17:15: Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 Het Bruisend Hart / Hoornaar Dames 2 / Dames 2

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Zaalwacht

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Fluiten / Tellen
7000H3E1 HD 19-10-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Dunamis HS 1 Dames 1 / Dames 1
7000D2B HB 26-10-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 8 Dames 1 / Dames 1
7000H3E1 HK 02-11-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VVC-Vught HS 3 Dames 1 / Dames 1
7000MA2C1 CB 14-11-2019 20:00 Vedo'70 MA 1 Next Volley Dordrecht MA 4 Dames 1 / Jongens B
7000RGXB HI 16-11-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Dames 1 / Dames 1
7000D2B HL 30-11-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 WHV DS 3 Dames 1 / Dames 1
7000MA2C2 DE 18-01-2020 15:30 Vedo'70 MA 1 Volley Tilburg MA 5 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DA 18-01-2020 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 Dames 1 / Jongens B
7000D2B HA 01-02-2020 19:00 Vedo'70 DS 2 Volley Zuid DS 5 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DC 28-03-2020 19:00 28 mrt. 19:00: Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 Dames 1 / Dames 1
7000H4E2 DF 18-04-2020 19:00 18 apr. 19:00: Vedo'70 HS 1 WHV HS 4 Dames 1 / Dames 1

Let op: geärceerde rijen zijn wedstrijden die in de afgelopen 2 weken gewijzigd zijn.

Stand

Nr. Team Punten Wedstrijden Gemiddelde
1 Volley Zuid DS 3 73 17 86%
2 Next Volley Dordrecht DS 6 68 17 80%
3 RVC/Libanon '50 DS 6 65 17 76%
4 Podarwic DS 2 58 17 68%
5 SNA DS 2 52 17 61%
6 Vedo'70 DS 1 43 18 48%
7 Volley Meerkerk'95 DS 3 40 18 44%
8 Volley Zuid DS 6 30 17 35%
9 Smash'66 DS 2 29 19 31%
10 Vridos DS 1 23 17 27%
11 Phoenix DS 2 22 18 24%
12 Sliedrecht Sport DS 7 22 18 24%

Uitslagen

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
846849 28-03-2020 20:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846757 28-03-2020 18:30 zaterdag 28 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846829 28-03-2020 17:15 zaterdag 28 maart 15, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ Hoornaar
846737 28-03-2020 14:00 zaterdag 28 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846864 21-03-2020 16:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Neerpolder, Bogerd 45, 3381DA Giessenburg
846809 21-03-2020 14:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3, 3363AW Sliedrecht
846789 21-03-2020 14:00 zaterdag 21 maart 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE Zaltbommel
846799 21-03-2020 13:30 zaterdag 21 maart 30, Speellocatie: Sportcentrum Kralingen, Slaak 15, 3061CR Rotterdam
846769 21-03-2020 12:45 zaterdag 21 maart 45, Speellocatie: Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd, Donkerstraat 19, 5308KB Aalst GLD
846759 17-03-2020 20:30 dinsdag 17 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846851 14-03-2020 20:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846749 14-03-2020 16:30 zaterdag 14 maart 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG Bleskensgraaf ca
846739 14-03-2020 16:00 zaterdag 14 maart 00, Speellocatie: Mercatus College, Spinozaweg 398, 3076ET Rotterdam
846841 14-03-2020 13:15 zaterdag 14 maart 15, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT Meerkerk
846768 13-03-2020 20:30 vrijdag 13 maart 30, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE Dordrecht
846811 07-03-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 3 0-4 16-25, 23-25, 9-25, 17-25
846865 07-03-2020 16:30 Vridos DS 1 Vedo'70 DS 1 2-3 25-19, 19-25, 25-20, 23-25, 12-15
846781 07-03-2020 14:00 Phoenix DS 2 SNA DS 2 1-3 23-25, 25-23, 22-25, 22-25
846771 07-03-2020 12:45 Podarwic DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 13-25, 17-25, 31-29, 15-25
846821 06-03-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 19-25, 25-20, 27-25, 25-22
846791 05-03-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 6 3-1 25-16, 28-26, 25-23, 21-25
846745 26-02-2020 19:30 Volley Zuid DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 20-25, 15-25, 20-25, 18-25
846824 22-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 6 4-0 25-22, 25-17, 25-16, 25-13
846846 15-02-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Zuid DS 6 4-0 25-14, 25-15, 25-17, 25-11
846839 15-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Phoenix DS 2 3-1 19-25, 26-24, 25-21, 25-22
846820 14-02-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Vedo'70 DS 1 0-4 18-25, 14-25, 25-27, 18-25
846853 08-02-2020 16:00 Volley Zuid DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 25-19, 25-17, 20-25, 25-12
846751 08-02-2020 14:30 SNA DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 13-25, 23-25, 24-26
846843 08-02-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 2-3 12-25, 25-21, 18-25, 25-22, 13-15
846779 08-02-2020 12:45 Podarwic DS 2 Vridos DS 1 3-1 25-13, 25-14, 25-21, 24-26
846741 08-02-2020 12:00 Volley Zuid DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 28-26, 28-26, 25-11, 25-27
846761 07-02-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Phoenix DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-11, 25-11
846793 04-02-2020 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Next Volley Dordrecht DS 6 3-2 23-25, 25-19, 19-25, 25-17, 16-14
846833 01-02-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 3 1-3 22-25, 24-26, 25-18, 25-27
846803 01-02-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 SNA DS 2 2-3 29-27, 10-25, 27-25, 23-25, 9-15
846866 01-02-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-9, 17-25, 25-23, 25-20
846783 01-02-2020 14:00 Phoenix DS 2 Podarwic DS 2 0-4 21-25, 15-25, 23-25, 20-25
846813 31-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-19, 25-17, 25-14, 18-25
846753 25-01-2020 16:30 SNA DS 2 Smash'66 DS 2 3-1 21-25, 25-23, 25-12, 25-6
846743 25-01-2020 16:00 Volley Zuid DS 6 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 27-25, 25-20, 25-15
846790 25-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Vridos DS 1 0-4 13-25, 22-25, 16-25, 16-25
846855 25-01-2020 14:00 Volley Zuid DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-14, 24-26, 25-21, 25-14
846773 25-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 22-25, 19-25, 18-25, 25-23
846763 24-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-12, 25-15, 25-6
846795 18-01-2020 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Phoenix DS 2 3-1 25-20, 25-21, 23-25, 25-16
846825 18-01-2020 17:15 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 0-4 10-25, 20-25, 18-25, 14-25
846805 18-01-2020 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Podarwic DS 2 1-3 15-25, 25-19, 18-25, 17-25
846867 18-01-2020 16:30 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 3 0-4 15-25, 11-25, 19-25, 17-25
846835 18-01-2020 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 6 3-2 25-22, 22-25, 20-25, 26-24, 15-3
846815 17-01-2020 21:15 Smash'66 DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 2-3 15-25, 25-23, 25-23, 9-25, 9-15
846755 11-01-2020 18:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 27-29, 25-27, 27-25, 18-25
846862 11-01-2020 16:30 Vridos DS 1 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 14-25, 21-25, 23-25, 17-25
846785 11-01-2020 14:00 Phoenix DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-20, 25-23, 17-25, 25-16
846775 11-01-2020 12:45 Podarwic DS 2 Smash'66 DS 2 4-0 25-11, 25-14, 26-24, 25-13
846765 10-01-2020 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Vedo'70 DS 1 1-3 13-25, 14-25, 25-15, 22-25
846823 20-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Vridos DS 1 2-3 22-25, 25-20, 18-25, 25-8, 10-15
846848 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 3 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 19-25, 9-25, 23-25
846736 14-12-2019 20:00 Volley Zuid DS 6 SNA DS 2 0-4 18-25, 20-25, 17-25, 17-25
846828 14-12-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Phoenix DS 2 3-1 25-9, 25-16, 25-19, 31-33
846812 14-12-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Vridos DS 1 3-2 17-25, 23-25, 25-15, 25-12, 15-12
846838 14-12-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Podarwic DS 2 0-4 12-25, 22-25, 20-25, 19-25
846818 13-12-2019 21:15 Smash'66 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 0-4 23-25, 22-25, 22-25, 21-25
846858 07-12-2019 18:15 Vridos DS 1 SNA DS 2 1-3 27-25, 19-25, 13-25, 17-25
846808 07-12-2019 14:45 Sliedrecht Sport DS 7 Smash'66 DS 2 2-3 25-21, 19-25, 18-25, 25-23, 6-15
846788 07-12-2019 14:00 Phoenix DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 13-25, 18-25, 25-21, 9-25
846798 07-12-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Vedo'70 DS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-14, 25-21
846778 07-12-2019 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 24-26, 25-19, 23-25, 18-25
846758 06-12-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Zuid DS 6 2-3 25-19, 21-25, 25-7, 18-25, 7-15
846830 30-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 7 2-3 25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 11-15
846748 30-11-2019 16:30 SNA DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 17-25, 13-25, 23-25, 18-25
846850 30-11-2019 16:00 Volley Zuid DS 3 Phoenix DS 2 4-0 25-23, 25-14, 25-18, 25-9
846738 30-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Podarwic DS 2 3-2 20-25, 25-23, 16-25, 25-21, 15-9
846840 30-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 12-25, 25-23, 22-25, 13-25
846794 28-11-2019 20:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Podarwic DS 2 3-1 25-14, 27-25, 21-25, 25-16
846752 23-11-2019 18:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-21, 25-15, 25-14
846742 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 6 Smash'66 DS 2 1-3 19-25, 25-14, 18-25, 19-25
846854 23-11-2019 14:00 Volley Zuid DS 3 Vedo'70 DS 1 3-2 21-25, 25-19, 26-28, 25-20, 15-7
846845 23-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vridos DS 1 3-1 25-11, 25-21, 28-30, 25-19
846772 23-11-2019 11:00 Podarwic DS 2 Phoenix DS 2 4-0 25-15, 25-13, 25-21, 25-17
846762 22-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 3-1 25-16, 25-23, 25-20, 22-25
846740 18-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 6 RVC/Libanon '50 DS 6 2-3 19-25, 25-22, 18-25, 25-18, 14-16
846831 16-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Smash'66 DS 2 3-1 29-27, 25-14, 25-19, 23-25
846810 16-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 14-25, 17-25, 18-25, 22-25
846859 16-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 19-25, 14-25, 13-25, 11-25
846780 16-11-2019 16:00 Phoenix DS 2 Volley Zuid DS 6 3-1 25-20, 27-29, 25-22, 25-17
846800 16-11-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Volley Zuid DS 3 0-4 13-25, 16-25, 14-25, 17-25
846770 16-11-2019 12:45 Podarwic DS 2 SNA DS 2 3-2 19-25, 25-15, 16-25, 25-13, 15-6
846750 09-11-2019 18:30 SNA DS 2 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-20, 19-25, 25-23
846842 09-11-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Smash'66 DS 2 3-1 24-26, 25-18, 25-22, 25-21
846760 08-11-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Podarwic DS 2 3-2 25-19, 18-25, 25-18, 21-25, 15-12
846852 08-11-2019 19:30 Volley Zuid DS 3 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-15, 25-5, 25-18, 25-13
846832 02-11-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 14-25, 25-19, 25-15, 20-25, 8-15
846802 02-11-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Volley Zuid DS 6 3-1 25-13, 25-12, 25-22, 17-25
846860 02-11-2019 16:30 Vridos DS 1 Podarwic DS 2 0-4 18-25, 16-25, 18-25, 17-25
846792 02-11-2019 15:30 RVC/Libanon '50 DS 6 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-18, 25-18, 25-22
846782 02-11-2019 14:00 Phoenix DS 2 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 9-25, 10-25, 13-25, 15-25
846861 31-10-2019 20:00 Vridos DS 1 Phoenix DS 2 2-3 25-12, 23-25, 25-20, 21-25, 10-15
846826 26-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 6 1-3 20-25, 19-25, 25-20, 18-25
846857 26-10-2019 16:00 Vridos DS 1 Volley Zuid DS 6 2-3 25-16, 25-16, 16-25, 22-25, 10-15
846774 26-10-2019 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-12, 25-21, 25-13, 25-20
846834 19-10-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vridos DS 1 4-0 25-18, 25-14, 25-14, 26-24
846836 19-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 SNA DS 2 1-3 21-25, 25-21, 17-25, 18-25
846822 18-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 Volley Zuid DS 3 0-4 22-25, 19-25, 18-25, 20-25
846819 16-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Sliedrecht Sport DS 7 3-1 25-10, 25-23, 19-25, 25-15
846804 12-10-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 20-25, 14-25, 17-25, 18-25
846844 12-10-2019 13:15 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 3 0-4 18-25, 11-25, 23-25, 14-25
846814 11-10-2019 21:15 Smash'66 DS 2 SNA DS 2 0-4 19-25, 20-25, 9-25, 19-25
846784 05-10-2019 16:00 Phoenix DS 2 RVC/Libanon '50 DS 6 1-3 25-16, 13-25, 19-25, 17-25
846856 05-10-2019 12:00 Volley Zuid DS 3 Vridos DS 1 4-0 25-15, 25-16, 25-19, 25-22
846744 04-10-2019 21:00 Volley Zuid DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-2 25-11, 25-22, 20-25, 19-25, 15-4
846764 04-10-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Smash'66 DS 2 4-0 25-12, 25-12, 25-13, 25-11
846754 02-10-2019 21:15 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 4-0 25-20, 25-9, 25-23, 25-17
846816 02-10-2019 20:00 Smash'66 DS 2 Podarwic DS 2 0-4 20-25, 26-28, 14-25, 25-27
846801 28-09-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 6 Vridos DS 1 4-0 25-14, 25-12, 25-18, 25-23
846806 28-09-2019 16:45 Sliedrecht Sport DS 7 Phoenix DS 2 3-1 25-18, 25-7, 23-25, 28-26
846756 21-09-2019 16:30 SNA DS 2 Volley Zuid DS 3 1-3 25-19, 26-28, 21-25, 20-25
846786 21-09-2019 16:00 Phoenix DS 2 Smash'66 DS 2 3-2 25-17, 29-27, 21-25, 16-25, 15-13
846796 21-09-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 6 Sliedrecht Sport DS 7 4-0 25-16, 25-20, 25-21, 25-12
846776 21-09-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 3-1 25-14, 25-13, 25-22, 21-25
846766 20-09-2019 20:30 Next Volley Dordrecht DS 6 Volley Meerkerk'95 DS 3 4-0 25-15, 25-22, 25-17, 25-13