Uitslagen Vedo'70 Dames 1

2e klasse C

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
575836 23-03-2019 17:15 Vollido DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 25-9, 25-17, 20-25, 21-25, 6-15
576001 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Sliedrecht Sport DS 9 4-0 25-19, 25-19, 25-14, 25-21
575876 23-03-2019 16:30 SNA DS 2 Haaften Kwiek DS 1 0-4 14-25, 18-25, 10-25, 12-25
576041 23-03-2019 12:45 Podarwic DS 2 VOKO DS 2 4-0 25-20, 25-16, 25-16, 26-24
598818 22-03-2019 21:15 Volley Zuid DS 4 Move4U DS 3 3-1 25-15, 22-25, 25-6, 25-17
598802 16-03-2019 14:45 Sliedrecht Sport DS 9 Volley Zuid DS 4 0-4 20-25, 23-25, 24-26, 15-25
575941 15-03-2019 20:30 VOKO DS 2 City Bril Krimpen DS 2 3-1 25-21, 25-17, 25-22, 22-25
575900 15-03-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Vollido DS 2 3-1 25-16, 15-25, 25-22, 25-15
575880 11-03-2019 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 SNA DS 2 3-1 25-20, 25-20, 25-21, 13-25
575834 09-03-2019 15:00 Vollido DS 2 SNA DS 2 1-3 27-25, 21-25, 9-25, 15-25
576072 09-03-2019 12:30 City Bril Krimpen DS 2 Volley Zuid DS 4 0-4 15-25, 16-25, 15-25, 11-25
575860 06-03-2019 19:45 SNA DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 4-0 25-23, 25-20, 25-16, 25-16
598819 02-03-2019 13:00 Volley Zuid DS 4 Sliedrecht Sport DS 9 4-0 25-11, 25-23, 25-18, 25-21
652303 01-03-2019 21:15 Move4U DS 3 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 18-25, 18-25, 24-26, 25-18
576092 23-02-2019 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Vedo'70 DS 1 2-3 25-11, 20-25, 25-23, 16-25, 14-16
576045 23-02-2019 12:45 Podarwic DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 4-0 25-21, 25-8, 25-5, 25-20
575840 20-02-2019 20:00 Vollido DS 2 VOKO DS 2 3-1 25-21, 25-15, 21-25, 25-18
576066 20-02-2019 19:45 City Bril Krimpen DS 2 Move4U DS 3 3-1 25-23, 26-24, 22-25, 25-20
575898 18-02-2019 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Haaften Kwiek DS 1 0-4 16-25, 23-25, 10-25, 18-25
598835 16-02-2019 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Volley Zuid DS 4 3-1 21-25, 25-16, 26-24, 26-24
605459 15-02-2019 20:30 VOKO DS 2 SNA DS 2 3-2 22-25, 21-25, 25-20, 25-20, 15-13
575904 15-02-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 25-13, 15-25, 19-25, 14-25
652301 15-02-2019 19:30 Move4U DS 3 Vollido DS 2 0-4 19-25, 16-25, 17-25, 19-25
575985 15-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 City Bril Krimpen DS 2 3-1 25-23, 21-25, 25-14, 25-19
652297 09-02-2019 16:30 SNA DS 2 Move4U DS 3 3-1 25-15, 25-11, 14-25, 25-16
598830 09-02-2019 12:45 Podarwic DS 2 Volley Zuid DS 4 4-0 25-13, 25-21, 25-23, 25-18
576070 09-02-2019 12:30 City Bril Krimpen DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 15-25, 23-25, 25-22, 13-25
575921 08-02-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Haaften Kwiek DS 1 3-2 25-27, 25-17, 14-25, 27-25, 15-10
575884 04-02-2019 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 VOKO DS 2 4-0 25-13, 25-19, 25-10, 25-23
575989 02-02-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Vollido DS 2 4-0 25-17, 25-17, 25-13, 25-10
576096 02-02-2019 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Podarwic DS 2 3-1 25-15, 25-23, 25-18, 19-25
598825 02-02-2019 14:00 Volley Zuid DS 4 City Bril Krimpen DS 2 4-0 25-19, 25-18, 25-18, 25-14
605461 01-02-2019 20:30 VOKO DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 0-4 19-25, 18-25, 21-25, 16-25
575969 01-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 SNA DS 2 1-3 17-25, 25-27, 26-28, 25-14
598784 26-01-2019 17:30 Vollido DS 2 Volley Zuid DS 4 3-1 25-19, 25-20, 25-23, 16-25
575867 26-01-2019 16:30 SNA DS 2 Vedo'70 DS 1 3-1 26-24, 12-25, 25-16, 25-20
576074 26-01-2019 14:30 City Bril Krimpen DS 2 Podarwic DS 2 3-1 25-16, 19-25, 25-21, 25-17
605468 25-01-2019 20:30 VOKO DS 2 Haaften Kwiek DS 1 3-1 25-19, 25-23, 25-16, 21-25
652299 25-01-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Move4U DS 3 4-0 25-13, 25-18, 25-17, 25-3
575888 21-01-2019 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 3-1 25-20, 25-21, 14-25, 25-18
576013 19-01-2019 20:00 Volley Zuid DS 4 SNA DS 2 1-3 15-25, 20-25, 25-23, 17-25
575993 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 4-0 25-11, 25-21, 25-19, 25-14
576098 19-01-2019 17:00 Haaften Kwiek DS 1 City Bril Krimpen DS 2 3-1 25-15, 25-10, 25-10, 15-25
576033 19-01-2019 12:45 Podarwic DS 2 Vollido DS 2 3-2 12-25, 25-19, 25-27, 25-11, 17-15
652305 18-01-2019 19:30 Move4U DS 3 VOKO DS 2 0-4 25-27, 23-25, 19-25, 15-25
575973 18-01-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Next Volley Dordrecht DS 5 3-1 16-25, 25-22, 26-24, 25-23
575999 16-01-2019 20:30 Vedo'70 DS 1 Move4U DS 3 4-0 25-9, 25-13, 25-20, 25-15
652317 12-01-2019 19:00 Haaften Kwiek DS 1 Move4U DS 3 3-1 25-15, 24-26, 25-23, 25-15
575871 12-01-2019 16:30 SNA DS 2 Podarwic DS 2 1-3 16-25, 16-25, 22-25, 25-18
576060 12-01-2019 14:30 City Bril Krimpen DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-2 19-25, 25-23, 12-25, 25-21, 15-10
575933 11-01-2019 20:30 VOKO DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 3-1 25-7, 17-25, 25-19, 25-14
575913 11-01-2019 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Vedo'70 DS 1 1-3 23-25, 15-25, 23-25, 26-24
598790 07-01-2019 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Volley Zuid DS 4 3-1 25-22, 25-19, 25-16, 25-27
575844 22-12-2018 16:15 Vollido DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 4-0 25-16, 25-21, 25-19, 25-20
576005 19-12-2018 20:30 Vedo'70 DS 1 Podarwic DS 2 1-3 17-25, 25-14, 22-25, 21-25
576039 15-12-2018 12:45 Podarwic DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 3-2 29-27, 21-25, 25-13, 17-25, 15-12
605472 15-12-2018 12:00 Volley Zuid DS 4 VOKO DS 2 3-1 25-18, 25-21, 21-25, 25-14
575987 14-12-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Haaften Kwiek DS 1 1-3 12-25, 25-20, 20-25, 17-25
575907 12-12-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 VOKO DS 2 3-2 20-25, 26-24, 21-25, 31-29, 15-7
576080 08-12-2018 17:00 Haaften Kwiek DS 1 SNA DS 2 4-0 25-12, 25-16, 25-15, 25-15
605466 07-12-2018 20:30 VOKO DS 2 Podarwic DS 2 4-0 25-18, 25-22, 25-17, 25-13
575919 07-12-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 City Bril Krimpen DS 2 3-1 19-25, 25-13, 25-11, 25-14
598799 07-12-2018 19:30 Move4U DS 3 Volley Zuid DS 4 1-3 22-25, 17-25, 14-25, 25-20
575979 07-12-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vedo'70 DS 1 1-3 10-25, 22-25, 14-25, 25-15
575878 03-12-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vollido DS 2 3-2 25-12, 28-26, 25-27, 23-25, 15-10
576003 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Volley Zuid DS 4 4-0 25-13, 25-16, 25-23, 25-19
652306 30-11-2018 19:30 Move4U DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 3-1 14-25, 25-22, 25-10, 25-21
605474 24-11-2018 18:00 City Bril Krimpen DS 2 VOKO DS 2 3-1 25-18, 25-20, 15-25, 25-17
575838 24-11-2018 17:15 Vollido DS 2 Next Volley Dordrecht DS 5 0-4 16-25, 20-25, 23-25, 21-25
576009 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Haaften Kwiek DS 1 2-3 10-25, 25-19, 25-20, 19-25, 7-15
575858 24-11-2018 16:30 SNA DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 2-3 27-25, 25-18, 18-25, 16-25, 8-15
576043 24-11-2018 11:45 Podarwic DS 2 Move4U DS 3 4-0 25-13, 25-8, 25-15, 25-22
576082 17-11-2018 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Volley Meerkerk'95 DS 3 3-1 25-22, 18-25, 25-23, 25-15
575923 16-11-2018 20:30 VOKO DS 2 Vollido DS 2 3-2 25-11, 25-16, 19-25, 23-25, 15-8
575902 16-11-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 SNA DS 2 3-2 25-23, 25-17, 15-25, 20-25, 15-13
575963 16-11-2018 19:30 Move4U DS 3 City Bril Krimpen DS 2 1-3 14-25, 20-25, 25-23, 20-25
575983 16-11-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Podarwic DS 2 3-2 26-24, 17-25, 14-25, 25-10, 15-8
605464 12-11-2018 20:30 VOKO DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 23-25, 17-25, 25-22, 13-25
575842 10-11-2018 18:00 Vollido DS 2 Move4U DS 3 4-0 25-15, 25-20, 25-23, 25-11
576068 10-11-2018 14:30 City Bril Krimpen DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 1-3 13-25, 25-21, 20-25, 21-25
576031 10-11-2018 14:00 Volley Zuid DS 4 Haaften Kwiek DS 1 2-3 15-25, 11-25, 25-22, 25-23, 13-15
576047 10-11-2018 12:45 Podarwic DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 25-22, 15-25, 22-25, 24-26
575882 05-11-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Next Volley Dordrecht DS 5 3-1 22-25, 26-24, 25-22, 25-21
576007 03-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 City Bril Krimpen DS 2 4-0 26-24, 25-21, 25-13, 25-18
576084 03-11-2018 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Next Volley Dordrecht DS 5 3-1 25-16, 25-17, 25-19, 21-25
576027 03-11-2018 12:00 Volley Zuid DS 4 Podarwic DS 2 1-3 22-25, 28-26, 22-25, 22-25
652302 02-11-2018 21:15 Move4U DS 3 SNA DS 2 1-3 25-18, 16-25, 12-25, 17-25
605460 02-11-2018 20:30 VOKO DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 3 1-3 25-20, 11-25, 21-25, 17-25
575967 02-11-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Vollido DS 2 1-3 15-25, 22-25, 25-21, 23-25
575865 27-10-2018 18:30 SNA DS 2 Sliedrecht Sport DS 9 4-0 25-17, 25-9, 25-23, 25-21
575845 27-10-2018 17:30 Vollido DS 2 Vedo'70 DS 1 1-3 23-25, 11-25, 17-25, 25-16
576053 27-10-2018 12:45 Podarwic DS 2 Haaften Kwiek DS 1 0-4 23-25, 14-25, 23-25, 18-25
652298 22-10-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Move4U DS 3 4-0 25-11, 25-19, 25-13, 25-22
575851 20-10-2018 17:15 Vollido DS 2 City Bril Krimpen DS 2 3-1 26-24, 27-25, 25-20, 17-25
605455 20-10-2018 16:30 SNA DS 2 VOKO DS 2 1-3 18-25, 21-25, 14-25, 25-21
576086 13-10-2018 17:00 Haaften Kwiek DS 1 VOKO DS 2 4-0 25-12, 25-23, 25-18, 25-20
575991 13-10-2018 14:00 Vedo'70 DS 1 SNA DS 2 3-1 25-12, 25-20, 21-25, 25-22
598807 13-10-2018 14:00 Volley Zuid DS 4 Vollido DS 2 3-1 25-18, 25-18, 23-25, 25-21
576051 13-10-2018 12:45 Podarwic DS 2 City Bril Krimpen DS 2 3-1 25-23, 17-25, 25-19, 25-15
652304 12-10-2018 19:30 Move4U DS 3 Next Volley Dordrecht DS 5 0-4 23-25, 18-25, 17-25, 14-25
575971 12-10-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 22-25, 21-25, 19-25, 22-25
575849 06-10-2018 17:15 Vollido DS 2 Podarwic DS 2 4-0 25-17, 25-19, 25-20, 25-17
575869 06-10-2018 16:30 SNA DS 2 Volley Zuid DS 4 2-3 25-16, 25-16, 24-26, 22-25, 8-15
576076 06-10-2018 12:30 City Bril Krimpen DS 2 Haaften Kwiek DS 1 0-4 14-25, 13-25, 8-25, 13-25
605462 05-10-2018 20:30 VOKO DS 2 Move4U DS 3 4-0 25-10, 25-14, 25-12, 25-20
575911 05-10-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Sliedrecht Sport DS 9 3-1 25-23, 22-25, 25-17, 25-19
575890 01-10-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Vedo'70 DS 1 2-3 25-13, 23-25, 25-17, 20-25, 12-15
598811 29-09-2018 20:00 Volley Zuid DS 4 Volley Meerkerk'95 DS 3 0-4 22-25, 24-26, 17-25, 20-25
575995 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 1 Next Volley Dordrecht DS 5 3-1 15-25, 25-16, 25-23, 25-22
576055 29-09-2018 14:30 City Bril Krimpen DS 2 Vollido DS 2 3-2 25-18, 18-25, 17-25, 25-15, 15-6
576035 29-09-2018 12:45 Podarwic DS 2 SNA DS 2 0-4 16-25, 23-25, 14-25, 25-27
652311 28-09-2018 21:15 Move4U DS 3 Haaften Kwiek DS 1 0-4 15-25, 15-25, 17-25, 12-25
575975 28-09-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 VOKO DS 2 2-3 13-25, 25-23, 12-25, 25-16, 10-15
576078 22-09-2018 17:00 Haaften Kwiek DS 1 Vollido DS 2 4-0 25-19, 25-10, 25-23, 26-24
575874 22-09-2018 16:30 SNA DS 2 City Bril Krimpen DS 2 1-3 20-25, 23-25, 25-18, 22-25
575915 21-09-2018 20:00 Next Volley Dordrecht DS 5 Volley Zuid DS 4 2-3 18-25, 25-20, 25-21, 23-25, 13-15
575894 17-09-2018 20:45 Volley Meerkerk'95 DS 3 Podarwic DS 2 3-1 26-24, 25-20, 25-13, 19-25

Uitslagen Vedo'70 Dames 2

3e klasse E

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578114 23-03-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Voleco/Vc Krimpen DS 4 4-0 27-25, 30-28, 25-16, 25-16
578124 23-03-2019 16:00 Switch'89 DS 1 OKK '70 DS 3 0-4 7-25, 12-25, 20-25, 22-25
578134 23-03-2019 16:00 Flits DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 2-3 14-25, 24-26, 25-23, 25-16, 10-15
578042 23-03-2019 15:00 Vollido DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 7-25, 27-29, 16-25, 17-25
578104 22-03-2019 20:00 vrijdag 22 maart 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578095 22-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Switch'89 DS 1 4-0 25-10, 25-9, 25-16, 25-18
578084 16-03-2019 15:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Switch'89 DS 1 4-0 28-26, 25-18, 25-6, 27-25
578044 16-03-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vollido DS 4 4-0 25-21, 25-14, 25-12, 25-17
578149 16-03-2019 13:30 zaterdag 16 maart 30, Speellocatie: Kralingen, Slaak 15, 3061CS ROTTERDAM
578074 15-03-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Flits DS 3 2-3 22-25, 25-18, 24-26, 25-22, 8-15
578094 15-03-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vedo'70 DS 2 2-3 19-25, 23-25, 25-23, 26-24, 4-15
589703 09-03-2019 17:00 Vollido DS 4 Voleco/Vc Krimpen DS 4 2-3 11-25, 25-18, 20-25, 27-25, 8-15
578116 23-02-2019 19:00 zaterdag 23 februari 00, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR
578126 23-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Sliedrecht Sport DS 11 0-4 16-25, 13-25, 18-25, 16-25
589722 23-02-2019 16:00 Flits DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 19-25, 25-19, 23-25, 17-25
578034 23-02-2019 15:30 Vollido DS 4 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 15-25, 23-25, 19-25, 22-25
578053 23-02-2019 14:00 Phoenix DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 1-3 23-25, 14-25, 21-25, 25-22
578056 16-02-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Phoenix DS 3 1-3 25-14, 22-25, 22-25, 24-26
578150 16-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vedo'70 DS 2 1-3 22-25, 26-24, 17-25, 22-25
578066 15-02-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vollido DS 4 3-1 25-15, 25-21, 22-25, 25-16
578106 15-02-2019 20:00 vrijdag 15 februari 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578096 15-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Flits DS 3 0-4 20-25, 18-25, 23-25, 15-25
578064 09-02-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 3-1 25-18, 17-25, 25-13, 25-21
578128 09-02-2019 16:00 Switch'89 DS 1 Vedo'70 DS 2 0-4 12-25, 10-25, 16-25, 19-25
578138 09-02-2019 16:00 zaterdag 9 februari 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT
578046 09-02-2019 14:00 Phoenix DS 3 OKK '70 DS 3 2-3 21-25, 25-18, 24-26, 25-18, 9-15
578118 02-02-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Flits DS 3 3-1 25-20, 22-25, 26-24, 26-24
578078 02-02-2019 14:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Phoenix DS 3 1-3 25-9, 19-25, 22-25, 16-25
578151 02-02-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Switch'89 DS 1 4-0 25-12, 25-13, 25-19, 25-17
578068 01-02-2019 20:00 OKK '70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 2-3 25-20, 25-14, 20-25, 22-25, 5-15
578088 01-02-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Vollido DS 4 4-0 25-22, 25-6, 25-13, 25-20
589723 29-01-2019 20:00 RVC/Libanon '50 DS 9 Voleco/Vc Krimpen DS 4 4-0 25-15, 25-13, 25-15, 25-16
578058 26-01-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Voleco/Vc Krimpen DS 4 3-1 25-21, 25-20, 20-25, 25-16
578140 26-01-2019 16:00 Flits DS 3 Switch'89 DS 1 4-0 25-20, 25-23, 25-12, 25-14
578038 26-01-2019 15:30 zaterdag 26 januari 30, Speellocatie: De Ridderhal, Hoge Kade 60, 3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
578048 26-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 25-20, 12-25, 11-25, 17-25
578075 25-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 4-0 25-17, 25-19, 25-20, 25-13
578110 19-01-2019 19:00 Vedo'70 DS 2 Vollido DS 4 4-0 25-14, 25-14, 25-9, 25-11
578152 19-01-2019 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Flits DS 3 2-3 25-21, 25-13, 23-25, 23-25, 9-15
578080 19-01-2019 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 OKK '70 DS 3 2-3 16-25, 28-26, 25-18, 19-25, 4-15
578100 18-01-2019 20:00 vrijdag 18 januari 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578090 18-01-2019 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Fusion Rotterdam DS 4 1-3 22-25, 25-19, 15-25, 18-25
578060 12-01-2019 19:30 zaterdag 12 januari 30, Speellocatie: Alexander, Sjanghailaan 275, 3066SJ ROTTERDAM
578050 12-01-2019 14:00 Phoenix DS 3 Vedo'70 DS 2 1-3 21-25, 9-25, 15-25, 25-18
578070 11-01-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 25-21, 16-25, 20-25, 16-25
578041 22-12-2018 14:00 Vollido DS 4 Flits DS 3 1-3 27-25, 15-25, 10-25, 24-26
578113 15-12-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 OKK '70 DS 3 4-0 25-20, 25-14, 25-21, 25-19
578123 15-12-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 19-25, 11-25, 17-25, 20-25
578133 15-12-2018 16:00 Flits DS 3 Phoenix DS 3 3-2 25-10, 23-25, 25-19, 23-25, 15-12
589719 14-12-2018 20:00 vrijdag 14 december 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578097 14-12-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 20-25, 11-25, 22-25, 22-25
578093 08-12-2018 16:45 zaterdag 8 december 45, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT
578143 08-12-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Vollido DS 4 4-0 25-22, 25-19, 25-14, 25-17
578045 08-12-2018 13:00 Phoenix DS 3 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 14-25, 14-25, 9-25, 24-26
578073 07-12-2018 21:30 OKK '70 DS 3 Switch'89 DS 1 4-0 25-17, 25-19, 25-16, 25-23
589714 01-12-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vedo'70 DS 2 1-3 17-25, 25-22, 15-25, 23-25
578107 30-11-2018 20:00 vrijdag 30 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578115 24-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Sliedrecht Sport DS 11 3-1 15-25, 26-24, 25-21, 25-7
578125 24-11-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 25-15, 12-25, 10-25, 6-25
578135 24-11-2018 16:00 Flits DS 3 OKK '70 DS 3 3-1 21-25, 25-7, 25-20, 25-22
578033 24-11-2018 15:00 Vollido DS 4 Phoenix DS 3 3-2 25-20, 25-22, 12-25, 17-25, 15-6
578108 23-11-2018 20:00 vrijdag 23 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578055 17-11-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-15, 25-11, 25-15, 25-8
589716 17-11-2018 14:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Flits DS 3 0-4 20-25, 23-25, 17-25, 23-25
578144 17-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Phoenix DS 3 4-0 25-22, 25-16, 25-18, 25-15
578105 16-11-2018 20:00 vrijdag 16 november 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578119 10-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 RVC/Libanon '50 DS 9 4-0 25-20, 25-13, 25-13, 25-16
578137 10-11-2018 16:00 Flits DS 3 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 26-24, 18-25, 12-25, 25-23, 15-11
578127 10-11-2018 16:00 zaterdag 10 november 00, Speellocatie: Walburghal, Beneluxlaan 60, 3332EB ZWIJNDRECHT
578035 10-11-2018 15:45 Vollido DS 4 OKK '70 DS 3 0-4 20-25, 14-25, 18-25, 23-25
578117 03-11-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Switch'89 DS 1 4-0 25-6, 25-19, 25-11, 25-15
578145 03-11-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 Fusion Rotterdam DS 4 1-3 25-21, 23-25, 10-25, 21-25
589708 03-11-2018 13:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Vollido DS 4 4-0 25-18, 25-19, 25-16, 25-16
578067 02-11-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Phoenix DS 3 3-2 14-25, 22-25, 25-21, 25-15, 15-11
578057 27-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 OKK '70 DS 3 4-0 25-11, 25-21, 25-11, 25-17
578139 27-10-2018 18:30 Flits DS 3 Vedo'70 DS 2 0-4 14-25, 20-25, 19-25, 21-25
578130 27-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 RVC/Libanon '50 DS 9 0-4 21-25, 13-25, 19-25, 15-25
578037 27-10-2018 15:30 Vollido DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 0-4 12-25, 16-25, 15-25, 20-25
589704 27-10-2018 14:00 Phoenix DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 2-3 19-25, 25-22, 19-25, 25-20, 13-15
578063 20-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Flits DS 3 3-1 25-18, 25-18, 25-18, 23-25
578040 20-10-2018 15:00 Vollido DS 4 Switch'89 DS 1 1-3 25-21, 20-25, 18-25, 12-25
578129 13-10-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Flits DS 3 0-4 21-25, 19-25, 21-25, 26-28
578146 13-10-2018 13:30 RVC/Libanon '50 DS 9 OKK '70 DS 3 3-1 26-24, 25-23, 28-26, 21-25
578099 12-10-2018 20:00 vrijdag 12 oktober 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
589710 12-10-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Fusion Rotterdam DS 4 0-4 19-25, 18-25, 24-26, 23-25
578089 12-10-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 Phoenix DS 3 3-1 25-21, 25-23, 25-18, 25-27
578059 06-10-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 3-2 25-14, 27-25, 20-25, 20-25, 15-10
578141 06-10-2018 16:00 Flits DS 3 RVC/Libanon '50 DS 9 3-2 25-18, 25-22, 19-25, 9-25, 15-2
578049 06-10-2018 14:00 zaterdag 6 oktober 00, Speellocatie: De Ring, Thorbeckestraat 55, 5301NE ZALTBOMMEL
578039 06-10-2018 09:30 Vollido DS 4 Vedo'70 DS 2 0-4 18-25, 15-25, 4-25, 18-25
589706 05-10-2018 20:30 OKK '70 DS 3 Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 12-25, 21-25, 25-16, 18-25
578111 29-09-2018 19:00 Vedo'70 DS 2 Phoenix DS 3 4-0 25-15, 25-10, 25-22, 25-17
578086 29-09-2018 17:00 Voleco/Vc Krimpen DS 4 RVC/Libanon '50 DS 9 2-3 25-21, 25-13, 18-25, 25-27, 10-15
578121 29-09-2018 16:00 Switch'89 DS 1 Vollido DS 4 3-1 25-23, 21-25, 26-24, 25-19
578101 28-09-2018 20:00 vrijdag 28 september 00, Speellocatie: De Dijk, Sportcomplex Schenkeldijk 10, 3328LE DORDRECHT
578091 28-09-2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 11 OKK '70 DS 3 3-2 25-19, 26-24, 16-25, 23-25, 15-13
578061 22-09-2018 19:30 Fusion Rotterdam DS 4 Vedo'70 DS 2 3-1 17-25, 25-16, 25-15, 25-23
578051 22-09-2018 14:00 Phoenix DS 3 Switch'89 DS 1 2-3 19-25, 20-25, 25-23, 25-17, 15-17
578071 21-09-2018 21:30 vrijdag 21 september 30, Speellocatie: De Appelgaard, Bellefleur 1 A, 3371NA HARDINXVELD-GIESSENDAM
589712 21-09-2018 19:45 Voleco/Vc Krimpen DS 4 Sliedrecht Sport DS 11 1-3 12-25, 18-25, 4-25, 25-20

Uitslagen Vedo'70 Dames 3

3e klasse F

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
578162 23-03-2019 19:30 Fusion Rotterdam DS 5 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 10-25, 10-25, 13-25, 16-25
578245 23-03-2019 18:00 Flits DS 2 Minerva DS 3 4-0 25-19, 25-8, 25-9, 25-22
578236 23-03-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Udenhout DS 2 3-1 25-17, 25-19, 25-23, 21-25
589946 23-03-2019 17:00 WHV DS 4 Vridos DS 3 4-0 25-18, 25-13, 25-13, 25-11
656759 23-03-2019 14:45 Podarwic DS 3 Vollido DS 3 4-0 25-16, 25-8, 25-14, 25-18
578191 16-03-2019 18:00 Udenhout DS 2 Flits DS 2 0-4 10-25, 12-25, 11-25, 12-25
656770 16-03-2019 15:45 Minerva DS 3 Podarwic DS 3 4-0 25-21, 25-18, 25-20, 25-23
578200 16-03-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-12, 25-11, 25-18, 25-7
578259 16-03-2019 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 WHV DS 4 3-1 25-11, 25-16, 24-26, 25-14
578163 15-03-2019 20:30 Vollido DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 3-1 25-17, 20-25, 29-27, 25-6
578257 09-03-2019 14:00 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Atak'55 DS 2 3-2 25-19, 26-24, 19-25, 26-28, 15-10
578171 08-03-2019 20:30 Vollido DS 3 Flits DS 2 0-4 12-25, 5-25, 13-25, 10-25
578238 06-03-2019 19:30 Vedo'70 DS 3 Vridos DS 3 4-0 25-13, 25-19, 25-18, 25-12
578247 23-02-2019 18:00 Flits DS 2 Atak'55 DS 2 1-3 25-23, 17-25, 18-25, 18-25
656761 23-02-2019 14:45 Podarwic DS 3 Udenhout DS 2 4-0 25-10, 25-13, 25-18, 25-10
578173 23-02-2019 12:00 Minerva DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-13, 25-22, 27-25, 25-9
578172 22-02-2019 20:30 Vollido DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 16-25, 20-25, 13-25, 13-25
578220 16-02-2019 19:00 WHV DS 4 Vedo'70 DS 3 4-0 25-11, 25-14, 25-15, 25-20
578183 16-02-2019 18:00 zaterdag 16 februari 00, Speellocatie: Roomley, Groenvelde 20, 5071AJ UDENHOUT
589944 16-02-2019 15:30 Vridos DS 3 Flits DS 2 0-4 9-25, 14-25, 15-25, 7-25
578174 16-02-2019 15:15 Minerva DS 3 Vollido DS 3 1-3 24-26, 25-18, 24-26, 24-26
656772 16-02-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Podarwic DS 3 4-0 25-17, 25-17, 25-12, 25-16
578249 09-02-2019 18:00 Flits DS 2 WHV DS 4 4-0 25-14, 25-22, 25-20, 25-23
578156 09-02-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Atak'55 DS 2 0-4 7-25, 24-26, 6-25, 7-25
656763 09-02-2019 14:45 Podarwic DS 3 Vridos DS 3 3-1 25-17, 25-18, 21-25, 25-15
578182 09-02-2019 14:30 Minerva DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 1-3 15-25, 25-18, 11-25, 18-25
578203 02-02-2019 19:00 Vridos DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-17, 25-9, 25-22, 25-17
578185 02-02-2019 18:00 Udenhout DS 2 Minerva DS 3 1-3 16-25, 25-22, 10-25, 20-25
656774 02-02-2019 15:00 WHV DS 4 Podarwic DS 3 2-3 25-17, 25-18, 23-25, 14-25, 13-15
578194 02-02-2019 13:45 Atak'55 DS 2 Vollido DS 3 4-0 25-13, 25-7, 25-12, 25-12
578261 02-02-2019 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Vedo'70 DS 3 4-0 25-13, 25-20, 25-16, 25-9
578192 26-01-2019 18:00 Udenhout DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 18-25, 20-25, 16-25, 9-25
578251 26-01-2019 16:00 Flits DS 2 Vedo'70 DS 3 4-0 25-10, 25-14, 25-10, 25-18
578158 26-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 WHV DS 4 0-4 11-25, 13-25, 19-25, 15-25
578176 26-01-2019 14:30 Minerva DS 3 Atak'55 DS 2 1-3 18-25, 23-25, 18-25, 25-22
578167 25-01-2019 20:30 Vollido DS 3 Vridos DS 3 4-0 25-18, 25-22, 26-24, 25-21
656775 19-01-2019 17:15 Vedo'70 DS 3 Podarwic DS 3 1-3 25-9, 22-25, 16-25, 9-25
578196 19-01-2019 16:00 Atak'55 DS 2 Udenhout DS 2 4-0 25-20, 25-6, 25-5, 25-11
589938 19-01-2019 15:30 Vridos DS 3 Minerva DS 3 3-2 21-25, 25-23, 25-21, 21-25, 15-9
578157 14-01-2019 19:45 Fusion Rotterdam DS 5 Vridos DS 3 1-3 21-25, 25-27, 21-25, 25-16
589934 12-01-2019 18:00 Udenhout DS 2 Vridos DS 3 3-1 25-15, 27-25, 13-25, 25-21
578160 12-01-2019 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Vedo'70 DS 3 0-4 17-25, 22-25, 11-25, 12-25
656766 12-01-2019 14:45 Podarwic DS 3 Flits DS 2 0-4 20-25, 15-25, 16-25, 10-25
578178 12-01-2019 13:45 Minerva DS 3 WHV DS 4 3-2 25-21, 13-25, 25-22, 20-25, 15-12
578244 15-12-2018 18:00 Flits DS 2 Vollido DS 3 4-0 25-18, 25-8, 25-11, 25-9
578217 15-12-2018 17:00 WHV DS 4 Atak'55 DS 2 2-3 6-25, 25-19, 25-27, 25-18, 13-15
578212 15-12-2018 15:30 Vridos DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 17-25, 11-25, 14-25, 8-25
578235 15-12-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Minerva DS 3 3-1 25-9, 23-25, 25-13, 25-22
656758 15-12-2018 14:45 Podarwic DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-18, 25-14, 25-13, 25-11
578190 08-12-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vedo'70 DS 3 3-2 17-25, 25-18, 24-26, 25-22, 15-10
578208 08-12-2018 15:30 Vridos DS 3 WHV DS 4 1-3 18-25, 25-17, 12-25, 10-25
578181 08-12-2018 13:45 Minerva DS 3 Flits DS 2 0-4 11-25, 10-25, 10-25, 14-25
578253 08-12-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-6, 25-9, 25-7, 25-7
656769 07-12-2018 20:30 Vollido DS 3 Podarwic DS 3 0-4 23-25, 9-25, 17-25, 24-26
578155 01-12-2018 17:30 Fusion Rotterdam DS 5 Udenhout DS 2 1-3 25-23, 16-25, 23-25, 22-25
578242 01-12-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 VC WIK Groot-Ammers DS 6 0-4 13-25, 12-25, 15-25, 22-25
578246 24-11-2018 18:00 Flits DS 2 Udenhout DS 2 4-0 25-6, 25-10, 25-7, 25-7
578237 24-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Atak'55 DS 2 1-3 21-25, 25-23, 15-25, 18-25
578222 24-11-2018 17:00 WHV DS 4 VC WIK Groot-Ammers DS 6 3-1 25-13, 29-27, 25-20, 22-25
656760 24-11-2018 14:45 Podarwic DS 3 Minerva DS 3 3-2 25-14, 19-25, 26-28, 25-14, 15-11
656771 17-11-2018 18:00 Udenhout DS 2 Podarwic DS 3 0-4 17-25, 20-25, 14-25, 19-25
578210 17-11-2018 17:15 Vridos DS 3 Vedo'70 DS 3 2-3 11-25, 25-22, 25-17, 27-29, 12-15
578154 17-11-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Minerva DS 3 0-4 10-25, 18-25, 20-25, 13-25
578201 17-11-2018 13:45 Atak'55 DS 2 Flits DS 2 0-4 21-25, 15-25, 10-25, 23-25
578254 17-11-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Vollido DS 3 3-1 25-10, 25-21, 25-18, 24-26
578248 10-11-2018 18:00 Flits DS 2 Vridos DS 3 4-0 25-13, 25-12, 25-11, 25-13
578239 10-11-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 WHV DS 4 0-4 18-25, 15-25, 17-25, 17-25
656762 10-11-2018 14:45 Podarwic DS 3 Atak'55 DS 2 0-4 23-25, 20-25, 23-25, 18-25
578164 09-11-2018 20:30 Vollido DS 3 Minerva DS 3 4-0 25-20, 26-24, 25-15, 25-22
578184 03-11-2018 18:00 Udenhout DS 2 Vollido DS 3 1-3 18-25, 25-23, 19-25, 23-25
578221 03-11-2018 17:00 WHV DS 4 Flits DS 2 0-4 21-25, 9-25, 18-25, 7-25
656773 03-11-2018 13:45 Vridos DS 3 Podarwic DS 3 1-3 18-25, 25-18, 18-25, 16-25
578255 03-11-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Minerva DS 3 4-0 25-10, 25-21, 25-6, 25-15
578193 03-11-2018 11:45 Atak'55 DS 2 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-9, 25-12, 25-6, 25-13
578252 27-10-2018 18:30 Flits DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 2-3 25-17, 21-25, 25-11, 23-25, 12-15
578175 27-10-2018 15:15 Minerva DS 3 Udenhout DS 2 4-0 25-20, 26-24, 25-23, 27-25
656764 27-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 WHV DS 4 2-3 25-11, 30-32, 14-25, 25-15, 11-15
578166 26-10-2018 20:30 Vollido DS 3 Atak'55 DS 2 0-4 22-25, 25-27, 14-25, 12-25
670195 22-10-2018 20:45 Flits DS 2 Podarwic DS 3 4-0 25-16, 25-10, 25-14, 25-17
578202 20-10-2018 16:00 Atak'55 DS 2 VC WIK Groot-Ammers DS 6 4-0 25-22, 25-19, 25-19, 25-15
656768 20-10-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Podarwic DS 3 0-4 13-25, 8-25, 11-25, 7-25
578165 19-10-2018 20:30 Vollido DS 3 Udenhout DS 2 3-1 20-25, 25-12, 25-21, 25-18
578213 13-10-2018 17:00 WHV DS 4 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-8, 25-7, 25-13, 25-20
578195 13-10-2018 16:00 Atak'55 DS 2 Minerva DS 3 4-0 25-18, 25-6, 25-14, 25-6
589937 13-10-2018 15:30 Vridos DS 3 Vollido DS 3 1-3 9-25, 6-25, 22-25, 25-21
578241 13-10-2018 15:30 Vedo'70 DS 3 Flits DS 2 0-4 12-25, 24-26, 6-25, 9-25
578256 13-10-2018 12:45 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Udenhout DS 2 4-0 25-9, 25-19, 25-19, 25-13
578188 08-10-2018 19:30 Udenhout DS 2 WHV DS 4 0-4 20-25, 17-25, 9-25, 10-25
578186 06-10-2018 18:00 Udenhout DS 2 Atak'55 DS 2 0-4 14-25, 19-25, 18-25, 19-25
656765 06-10-2018 14:45 Podarwic DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 14-25, 25-20, 25-19, 25-13
589933 06-10-2018 13:15 Minerva DS 3 Vridos DS 3 3-2 15-25, 25-21, 25-20, 19-25, 15-11
578168 05-10-2018 20:30 Vollido DS 3 WHV DS 4 0-4 14-25, 19-25, 11-25, 15-25
656776 29-09-2018 18:00 zaterdag 29 september 00, Speellocatie: Sportcentrum Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg 110, 3353CV PAPENDRECHT
578206 29-09-2018 17:15 Vridos DS 3 Udenhout DS 2 3-1 26-24, 25-15, 20-25, 25-23
578233 29-09-2018 17:15 Vedo'70 DS 3 Fusion Rotterdam DS 5 4-0 25-16, 25-15, 25-16, 25-12
578215 29-09-2018 17:00 WHV DS 4 Minerva DS 3 4-0 25-14, 25-19, 25-10, 25-10
656777 22-09-2018 17:30 VC WIK Groot-Ammers DS 6 Podarwic DS 3 3-1 25-10, 25-12, 25-18, 19-25
578161 22-09-2018 15:30 Fusion Rotterdam DS 5 Flits DS 2 0-4 10-25, 5-25, 12-25, 14-25
578197 22-09-2018 13:45 Atak'55 DS 2 Vridos DS 3 4-0 25-12, 25-20, 25-21, 25-18
578170 21-09-2018 21:00 Vollido DS 3 Vedo'70 DS 3 3-1 25-23, 25-21, 11-25, 25-22

Uitslagen Vedo'70 Heren 1

3e Klasse D

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
583311 23-03-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 Move4U HS 6 2-3 25-20, 13-25, 12-25, 25-23, 11-15
583302 23-03-2019 17:00 WHV HS 3 VC WIK Groot-Ammers HS 7 3-1 25-14, 24-26, 25-18, 25-17
583320 23-03-2019 16:45 Podarwic HS 2 Haaften Kwiek HS 3 4-0 25-19, 25-11, 25-12, 25-12
657738 23-03-2019 16:30 SNA HS 2 Spirit HS 5 0-4 15-25, 11-25, 21-25, 19-25
583237 23-03-2019 15:30 Voltena HS 2 Volley2B HS 6 4-0 25-16, 25-21, 25-14, 25-21
583329 21-03-2019 21:00 VIA HS 1 OKK '70 HS 5 0-4 23-25, 16-25, 12-25, 13-25
583322 20-03-2019 20:45 Podarwic HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 7 3-2 25-21, 23-25, 27-25, 20-25, 15-9
657739 16-03-2019 17:45 Volley2B HS 6 SNA HS 2 4-0 25-18, 25-16, 26-24, 25-11
583343 16-03-2019 16:00 Spirit HS 5 WHV HS 3 1-3 10-25, 15-25, 23-25, 25-23
583275 16-03-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 VIA HS 1 3-2 22-25, 25-15, 25-22, 19-25, 15-10
583257 15-03-2019 21:30 OKK '70 HS 5 Voltena HS 2 1-3 23-25, 20-25, 20-25, 25-18
583293 12-03-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Vedo'70 HS 1 3-1 26-24, 23-25, 25-19, 25-19
657730 09-03-2019 16:30 SNA HS 2 OKK '70 HS 5 0-4 14-25, 12-25, 21-25, 24-26
583271 09-03-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 VC WIK Groot-Ammers HS 7 1-3 29-27, 22-25, 26-28, 19-25
583285 08-03-2019 19:30 Move4U HS 6 VIA HS 1 4-0 25-12, 25-16, 25-13, 25-12
583278 01-03-2019 21:15 Move4U HS 6 Volley2B HS 6 4-0 25-12, 25-4, 25-14, 25-15
583313 23-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 WHV HS 3 0-4 18-25, 19-25, 16-25, 13-25
583239 23-02-2019 15:30 Voltena HS 2 Haaften Kwiek HS 3 3-1 25-21, 21-25, 25-23, 26-24
583331 21-02-2019 21:00 VIA HS 1 Move4U HS 6 0-4 23-25, 17-25, 14-25, 18-25
657743 19-02-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 SNA HS 2 4-0 25-13, 25-17, 25-16, 25-14
583345 18-02-2019 19:45 Spirit HS 5 Podarwic HS 2 1-3 22-25, 9-25, 26-24, 19-25
583304 16-02-2019 17:00 WHV HS 3 Podarwic HS 2 3-2 25-23, 25-19, 17-25, 24-26, 15-7
583344 16-02-2019 16:00 Spirit HS 5 Vedo'70 HS 1 3-1 25-21, 26-24, 16-25, 25-21
657741 16-02-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 SNA HS 2 4-0 25-0, 25-0, 25-0, 25-0
583277 15-02-2019 21:15 Move4U HS 6 Voltena HS 2 3-1 25-11, 25-22, 25-22, 19-25
583258 15-02-2019 20:30 OKK '70 HS 5 Volley2B HS 6 3-1 25-19, 25-21, 22-25, 25-19
583324 09-02-2019 16:45 Podarwic HS 2 Vedo'70 HS 1 4-0 25-18, 25-18, 25-18, 25-19
657732 09-02-2019 16:30 SNA HS 2 Move4U HS 6 0-4 16-25, 14-25, 14-25, 12-25
583241 09-02-2019 15:30 Voltena HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 7 1-3 22-25, 14-25, 28-26, 19-25
583249 09-02-2019 14:00 Volley2B HS 6 Haaften Kwiek HS 3 0-4 18-25, 18-25, 21-25, 16-25
583266 08-02-2019 21:00 OKK '70 HS 5 Spirit HS 5 1-3 27-25, 24-26, 22-25, 22-25
583333 07-02-2019 21:00 VIA HS 1 WHV HS 3 0-4 13-25, 15-25, 13-25, 8-25
583315 02-02-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 VIA HS 1 4-0 25-16, 25-11, 25-14, 25-19
583297 02-02-2019 17:00 WHV HS 3 Voltena HS 2 4-0 25-19, 25-23, 25-11, 25-17
583269 02-02-2019 13:00 Haaften Kwiek HS 3 OKK '70 HS 5 2-3 22-25, 27-25, 23-25, 25-20, 12-15
657734 31-01-2019 20:00 SNA HS 2 WHV HS 3 0-4 18-25, 14-25, 17-25, 15-25
583276 26-01-2019 19:00 Haaften Kwiek HS 3 Spirit HS 5 1-3 22-25, 9-25, 25-23, 19-25
583243 26-01-2019 15:30 Voltena HS 2 Vedo'70 HS 1 3-2 23-25, 18-25, 28-26, 25-18, 15-10
583251 26-01-2019 14:00 Volley2B HS 6 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 17-25, 17-25, 13-25, 18-25
583260 25-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 Move4U HS 6 0-4 12-25, 19-25, 20-25, 25-27
583335 24-01-2019 21:00 VIA HS 1 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 9-25, 14-25, 14-25
657745 19-01-2019 19:00 Vedo'70 HS 1 SNA HS 2 4-0 25-14, 25-12, 25-8, 25-13
583298 19-01-2019 17:00 WHV HS 3 Volley2B HS 6 4-0 25-14, 25-9, 25-6, 25-3
583317 19-01-2019 16:45 Podarwic HS 2 Voltena HS 2 4-0 25-21, 27-25, 25-15, 25-21
583346 19-01-2019 16:00 Spirit HS 5 VIA HS 1 2-3 25-19, 27-29, 25-14, 22-25, 8-15
583280 18-01-2019 21:15 Move4U HS 6 Haaften Kwiek HS 3 4-0 25-11, 25-23, 25-11, 25-16
583289 15-01-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 OKK '70 HS 5 3-1 7-25, 25-21, 25-22, 25-16
583341 12-01-2019 16:00 Spirit HS 5 Move4U HS 6 0-4 21-25, 14-25, 9-25, 14-25
583245 12-01-2019 15:30 Voltena HS 2 VIA HS 1 3-1 23-25, 25-20, 25-16, 25-18
657736 12-01-2019 14:30 SNA HS 2 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 16-25, 11-25, 12-25
583253 12-01-2019 14:00 Volley2B HS 6 Vedo'70 HS 1 0-4 13-25, 8-25, 9-25, 11-25
583262 11-01-2019 20:30 OKK '70 HS 5 WHV HS 3 1-3 20-25, 25-14, 24-26, 22-25
657748 07-01-2019 19:30 Spirit HS 5 SNA HS 2 4-0 25-22, 25-11, 25-12, 25-18
583310 15-12-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Haaften Kwiek HS 3 4-0 25-15, 25-20, 25-20, 25-9
583301 15-12-2018 17:00 WHV HS 3 Move4U HS 6 3-1 25-17, 30-28, 25-22, 25-27
583319 15-12-2018 16:45 Podarwic HS 2 OKK '70 HS 5 3-2 25-20, 25-17, 20-25, 18-25, 15-8
657727 15-12-2018 15:30 Voltena HS 2 SNA HS 2 3-1 25-18, 25-20, 26-24, 21-25
583328 13-12-2018 21:00 VIA HS 1 Volley2B HS 6 4-0 25-18, 25-18, 27-25, 25-18
583296 11-12-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Spirit HS 5 1-3 25-18, 18-25, 23-25, 18-25
583247 08-12-2018 15:45 Volley2B HS 6 Voltena HS 2 0-4 14-25, 18-25, 18-25, 10-25
583274 08-12-2018 13:00 Haaften Kwiek HS 3 Podarwic HS 2 0-4 13-25, 16-25, 19-25, 6-25
583283 07-12-2018 21:15 Move4U HS 6 Vedo'70 HS 1 1-3 21-25, 18-25, 24-26, 25-23
583265 07-12-2018 20:30 OKK '70 HS 5 VIA HS 1 3-1 25-18, 25-22, 25-15, 20-25
583292 04-12-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 WHV HS 3 1-3 18-25, 23-25, 25-17, 23-25
657733 01-12-2018 16:30 SNA HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 16-25, 11-25, 21-25, 25-27
583250 01-12-2018 13:45 Volley2B HS 6 Move4U HS 6 0-4 8-25, 12-25, 18-25, 17-25
583312 24-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 3-2 22-25, 22-25, 28-26, 25-17, 15-13
583306 24-11-2018 17:00 WHV HS 3 Spirit HS 5 3-1 25-19, 25-14, 25-10, 22-25
583321 24-11-2018 16:45 Podarwic HS 2 Move4U HS 6 1-3 25-16, 23-25, 17-25, 17-25
657729 24-11-2018 16:30 SNA HS 2 Volley2B HS 6 3-1 25-13, 16-25, 25-20, 25-16
583238 24-11-2018 15:30 zaterdag 24 november 30, Speellocatie: De Iris, Singel 16 A, 4255HD NIEUWENDIJK NB
583330 24-11-2018 12:30 VIA HS 1 Haaften Kwiek HS 3 1-3 20-25, 25-17, 16-25, 22-25
583303 21-11-2018 21:00 WHV HS 3 Vedo'70 HS 1 1-3 25-22, 22-25, 13-25, 21-25
583338 17-11-2018 16:00 Spirit HS 5 Volley2B HS 6 4-0 25-15, 25-12, 25-9, 25-22
583267 17-11-2018 13:00 Haaften Kwiek HS 3 Voltena HS 2 1-3 25-27, 18-25, 22-25, 25-16
657740 16-11-2018 19:45 OKK '70 HS 5 SNA HS 2 4-0 25-13, 25-13, 25-15, 25-13
583294 13-11-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Podarwic HS 2 3-1 25-20, 25-16, 25-20, 19-25
583316 10-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Spirit HS 5 4-0 25-19, 25-18, 25-17, 25-15
657731 10-11-2018 18:00 SNA HS 2 Haaften Kwiek HS 3 3-1 25-11, 23-25, 25-23, 25-23
583323 10-11-2018 16:45 Podarwic HS 2 WHV HS 3 1-3 25-14, 24-26, 21-25, 15-25
583240 10-11-2018 15:30 Voltena HS 2 Move4U HS 6 2-3 25-20, 23-25, 21-25, 25-23, 7-15
583248 10-11-2018 14:00 Volley2B HS 6 OKK '70 HS 5 0-4 9-25, 6-25, 8-25, 11-25
583332 08-11-2018 21:00 VIA HS 1 VC WIK Groot-Ammers HS 7 0-4 14-25, 19-25, 24-26, 18-25
583314 03-11-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Podarwic HS 2 2-3 25-14, 25-21, 14-25, 14-25, 13-15
583339 03-11-2018 16:00 Spirit HS 5 OKK '70 HS 5 0-4 11-25, 11-25, 20-25, 12-25
583268 03-11-2018 15:00 Haaften Kwiek HS 3 Volley2B HS 6 4-0 25-16, 25-14, 25-14, 25-15
583305 03-11-2018 13:00 WHV HS 3 VIA HS 1 4-0 25-7, 25-15, 25-17, 25-20
583287 30-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Voltena HS 2 0-4 23-25, 16-25, 15-25, 16-25
583326 27-10-2018 16:45 Podarwic HS 2 Spirit HS 5 2-3 25-18, 22-25, 21-25, 25-20, 11-15
583242 27-10-2018 15:30 Voltena HS 2 WHV HS 3 3-2 25-15, 21-25, 26-24, 15-25, 15-10
657742 26-10-2018 19:30 Move4U HS 6 SNA HS 2 3-1 25-9, 22-25, 25-16, 25-10
583334 25-10-2018 21:00 VIA HS 1 Vedo'70 HS 1 1-3 18-25, 19-25, 25-22, 12-25
583259 24-10-2018 20:45 OKK '70 HS 5 Haaften Kwiek HS 3 2-3 25-22, 23-25, 25-12, 21-25, 10-15
583272 20-10-2018 14:00 Haaften Kwiek HS 3 WHV HS 3 0-4 18-25, 7-25, 12-25, 19-25
583261 19-10-2018 20:30 OKK '70 HS 5 VC WIK Groot-Ammers HS 7 1-3 18-25, 21-25, 25-20, 12-25
657744 13-10-2018 19:00 WHV HS 3 SNA HS 2 4-0 25-14, 25-21, 25-9, 25-16
583307 13-10-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Voltena HS 2 3-1 21-25, 25-22, 25-20, 25-14
583325 13-10-2018 16:45 Podarwic HS 2 VIA HS 1 4-0 25-12, 25-13, 25-10, 25-18
583340 13-10-2018 16:00 Spirit HS 5 Haaften Kwiek HS 3 2-3 27-25, 18-25, 25-21, 21-25, 8-15
583279 12-10-2018 21:15 Move4U HS 6 OKK '70 HS 5 3-1 25-22, 25-14, 17-25, 25-18
583288 09-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Volley2B HS 6 4-0 25-14, 25-4, 25-23, 25-18
583270 06-10-2018 19:00 Haaften Kwiek HS 3 Move4U HS 6 1-3 16-25, 25-23, 22-25, 17-25
583244 06-10-2018 15:30 Voltena HS 2 Podarwic HS 2 0-4 20-25, 17-25, 18-25, 24-26
583252 06-10-2018 14:00 Volley2B HS 6 WHV HS 3 0-4 7-25, 13-25, 13-25, 13-25
657735 05-10-2018 20:00 SNA HS 2 Vedo'70 HS 1 1-3 18-25, 23-25, 25-15, 15-25
583336 04-10-2018 21:00 VIA HS 1 Spirit HS 5 3-1 25-16, 19-25, 25-22, 25-21
583290 02-10-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers HS 7 Haaften Kwiek HS 3 3-1 25-7, 25-21, 25-15, 23-25
583308 29-09-2018 19:00 Vedo'70 HS 1 Volley2B HS 6 4-0 25-13, 25-19, 25-11, 25-11
583299 29-09-2018 17:00 WHV HS 3 OKK '70 HS 5 1-3 23-25, 25-17, 25-27, 20-25
657746 29-09-2018 16:45 Podarwic HS 2 SNA HS 2 4-0 25-13, 25-21, 25-13, 25-20
583286 28-09-2018 21:15 Move4U HS 6 Spirit HS 5 4-0 25-17, 25-16, 25-13, 25-16
583327 27-09-2018 21:00 VIA HS 1 Voltena HS 2 1-3 22-25, 25-13, 17-25, 18-25
657737 22-09-2018 16:30 SNA HS 2 VIA HS 1 0-4 24-26, 21-25, 22-25, 19-25
583337 22-09-2018 16:00 Spirit HS 5 Voltena HS 2 1-3 20-25, 25-22, 12-25, 25-27
583254 22-09-2018 15:45 Volley2B HS 6 Podarwic HS 2 0-4 7-25, 17-25, 17-25, 19-25
583281 21-09-2018 21:15 Move4U HS 6 VC WIK Groot-Ammers HS 7 4-0 25-17, 25-22, 25-20, 25-22
583263 21-09-2018 19:45 OKK '70 HS 5 Vedo'70 HS 1 1-3 22-25, 23-25, 12-25, 27-25

Uitslagen Vedo'70 Meisjes B

1e klasse C

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
586099 15-12-2018 14:00 AVVA MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1 1-3 26-24, 21-25, 21-25, 19-25
586115 15-12-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Voleco MB 1 0-4 10-25, 12-25, 18-25, 14-25
586112 14-12-2018 18:30 Molenwiek'74 MB 1 Meteoor MB 1 2-3 25-20, 25-13, 13-25, 9-25, 2-15
586107 08-12-2018 14:30 Meteoor MB 1 Molenwiek'74 MB 1 4-0 25-8, 25-17, 25-23, 25-22
586093 08-12-2018 10:45 VC WIK Groot-Ammers MB 1 Vedo'70 MB 1 4-0 25-13, 25-15, 25-21, 25-19
586105 01-12-2018 14:30 Meteoor MB 1 Voleco MB 1 3-2 17-25, 14-25, 25-17, 25-23, 15-6
586100 24-11-2018 14:00 AVVA MB 1 Voleco MB 1 1-3 13-25, 13-25, 26-28, 25-19
586117 24-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Meteoor MB 1 0-4 18-25, 9-25, 11-25, 13-25
586113 23-11-2018 19:15 Molenwiek'74 MB 1 Vedo'70 MB 1 3-1 20-25, 25-17, 25-14, 25-22
586106 17-11-2018 14:30 Meteoor MB 1 AVVA MB 1 3-1 25-16, 25-18, 23-25, 25-9
586098 17-11-2018 14:00 Voleco MB 1 Vedo'70 MB 1 4-0 25-9, 25-10, 25-11, 25-5
586109 16-11-2018 19:15 Molenwiek'74 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1 3-1 22-25, 25-22, 25-9, 25-15
586101 16-11-2018 19:00 AVVA MB 1 Meteoor MB 1 3-1 25-14, 28-26, 25-23, 21-25
586114 10-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1 0-4 10-25, 6-25, 10-25, 18-25
586104 09-11-2018 19:30 Meteoor MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1 1-3 20-25, 25-22, 21-25, 16-25
586118 03-11-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 Molenwiek'74 MB 1 0-4 12-25, 17-25, 10-25, 11-25
586096 03-11-2018 13:00 Voleco MB 1 Meteoor MB 1 3-1 18-25, 25-12, 25-18, 25-18
586090 03-11-2018 10:45 VC WIK Groot-Ammers MB 1 AVVA MB 1 4-0 25-14, 25-22, 25-18, 25-9
586102 27-10-2018 14:00 AVVA MB 1 Molenwiek'74 MB 1 1-3 16-25, 22-25, 25-22, 14-25
586103 20-10-2018 14:00 AVVA MB 1 Vedo'70 MB 1 4-0 25-16, 25-20, 25-17, 25-15
586097 13-10-2018 14:00 Voleco MB 1 Molenwiek'74 MB 1 3-1 25-19, 25-13, 24-26, 25-12
586116 13-10-2018 14:00 Vedo'70 MB 1 AVVA MB 1 3-1 25-16, 24-26, 25-21, 25-16
586091 13-10-2018 10:45 VC WIK Groot-Ammers MB 1 Meteoor MB 1 2-3 17-25, 25-16, 25-18, 22-25, 10-15
586094 06-10-2018 13:00 Voleco MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 1 2-3 25-12, 25-23, 18-25, 11-25, 11-15
586110 05-10-2018 19:15 Molenwiek'74 MB 1 Voleco MB 1 1-3 13-25, 15-25, 25-17, 21-25
586095 29-09-2018 15:00 Voleco MB 1 AVVA MB 1 4-0 25-8, 25-9, 25-4, 25-16
586092 29-09-2018 11:00 VC WIK Groot-Ammers MB 1 Molenwiek'74 MB 1 3-1 25-14, 17-25, 26-24, 26-24
586108 22-09-2018 16:00 Meteoor MB 1 Vedo'70 MB 1 4-0 25-13, 25-16, 25-22, 25-20
586089 22-09-2018 11:30 VC WIK Groot-Ammers MB 1 Voleco MB 1 1-3 18-25, 23-25, 22-25, 25-23
586111 21-09-2018 19:15 Molenwiek'74 MB 1 AVVA MB 1 4-0 25-14, 25-19, 25-13, 25-13

Uitslagen Vedo'70 Jongens C

1e Klasse B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
585080 15-12-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 4-0 25-16, 25-10, 25-11, 25-23
585063 15-12-2018 10:45 Podarwic JC 1 Serve'68 JC 1 0-4 23-25, 19-25, 20-25, 15-25
585073 08-12-2018 14:45 Sliedrecht Sport JC 2 Podarwic JC 1 2-3 25-21, 17-25, 18-25, 25-8, 8-15
585084 08-12-2018 11:00 DVO JC 1 Serve'68 JC 1 3-1 25-15, 19-25, 25-18, 25-16
585091 08-12-2018 11:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Vedo'70 JC 1 3-1 25-15, 16-25, 25-20, 25-19
585065 01-12-2018 10:45 Podarwic JC 1 Vedo'70 JC 1 3-2 15-25, 25-13, 19-25, 25-23, 15-5
585072 24-11-2018 16:30 Serve'68 JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 3-1 19-25, 25-20, 25-23, 25-16
590471 24-11-2018 09:00 Sliedrecht Sport JC 2 DVO JC 1 0-4 6-25, 7-25, 14-25, 7-25
590475 17-11-2018 10:30 DVO JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 4-0 25-16, 25-13, 25-15, 25-9
585088 17-11-2018 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Podarwic JC 1 4-0 25-16, 25-19, 25-20, 25-21
585082 10-11-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 3-1 25-22, 21-25, 28-26, 25-6
585074 10-11-2018 12:45 Sliedrecht Sport JC 2 Serve'68 JC 1 0-4 12-25, 10-25, 12-25, 9-25
585066 10-11-2018 10:45 Podarwic JC 1 DVO JC 1 1-3 25-19, 15-25, 25-27, 20-25
585078 03-11-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Podarwic JC 1 2-3 25-27, 18-25, 25-16, 25-21, 15-17
585092 03-11-2018 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 DVO JC 1 4-0 25-20, 25-19, 25-13, 25-21
585069 27-10-2018 16:30 Serve'68 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 4-0 25-13, 25-13, 25-12, 25-14
585086 27-10-2018 11:00 DVO JC 1 Vedo'70 JC 1 4-0 25-20, 25-15, 25-23, 25-17
585067 27-10-2018 10:45 Podarwic JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 1-3 26-24, 4-25, 19-25, 14-25
585071 20-10-2018 16:30 Serve'68 JC 1 DVO JC 1 2-3 20-25, 25-23, 24-26, 25-13, 14-16
585075 20-10-2018 14:45 Sliedrecht Sport JC 2 Vedo'70 JC 1 1-3 16-25, 25-18, 20-25, 14-25
585079 13-10-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 Serve'68 JC 1 3-2 25-20, 24-26, 25-16, 26-28, 15-13
585090 13-10-2018 10:30 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 4-0 25-6, 25-11, 25-15, 25-12
585068 06-10-2018 16:30 Serve'68 JC 1 Podarwic JC 1 3-2 23-25, 20-25, 25-16, 25-22, 15-11
590477 06-10-2018 15:00 DVO JC 1 VC WIK Groot-Ammers JC 1 3-1 25-18, 12-25, 25-23, 25-20
590472 29-09-2018 15:30 Vedo'70 JC 1 DVO JC 1 3-1 25-22, 16-25, 25-20, 27-25
585089 29-09-2018 13:00 VC WIK Groot-Ammers JC 1 Serve'68 JC 1 4-0 25-18, 25-16, 27-25, 25-16
585064 29-09-2018 10:45 Podarwic JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 4-0 25-3, 25-15, 25-8, 25-13
585070 22-09-2018 16:30 Serve'68 JC 1 Vedo'70 JC 1 4-0 25-20, 25-15, 25-15, 25-23
590473 22-09-2018 15:00 DVO JC 1 Podarwic JC 1 4-0 26-24, 25-13, 25-10, 25-17
585077 22-09-2018 09:00 Sliedrecht Sport JC 2 VC WIK Groot-Ammers JC 1 0-4 11-25, 8-25, 14-25, 17-25

Uitslagen Vedo'70 Recreanten

Gorkum mix poule B

Filter op:
Wedstrijdnr Datum Tijd Ontvangende team Gastteam Uitslag Setstanden
602851 23-03-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Set Up XR 1 4-0 25-11, 25-18, 25-19, 25-18
602808 22-03-2019 20:30 vrijdag 22 maart 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602801 16-03-2019 16:30 SNA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-7, 25-13, 25-16, 25-9
602852 16-03-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 VIA XR 2 3-1 23-25, 25-18, 25-23, 25-9
602815 15-03-2019 20:30 vrijdag 15 maart 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602869 05-03-2019 20:45 Molenwiek'74 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-22, 25-8, 25-15, 25-9
602802 23-02-2019 18:15 SNA XR 2 Set Up XR 1 4-0 25-13, 25-14, 25-21, 25-15
602845 21-02-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Vedo'70 XR 1 1-3 16-25, 16-25, 7-25, 25-23
602817 21-02-2019 20:30 donderdag 21 februari 30, Speellocatie: De Linde, Lindenstraat 1, 4231DT MEERKERK
602803 16-02-2019 16:30 SNA XR 2 VIA XR 2 3-1 25-4, 23-25, 25-4, 25-19
602810 15-02-2019 20:30 vrijdag 15 februari 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602823 14-02-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Molenwiek'74 XR 1 0-4 16-25, 13-25, 6-25, 19-25
602840 07-02-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 SNA XR 2 0-4 22-25, 14-25, 6-25, 17-25
602818 07-02-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Set Up XR 1 1-3 27-25, 18-25, 19-25, 20-25
602833 07-02-2019 19:30 donderdag 7 februari 30, Speellocatie: MFC de Lingehof, Harpstraat 11, 4241CA ARKEL
602870 05-02-2019 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Vedo'70 XR 1 3-1 25-11, 27-29, 25-13, 25-13
602855 02-02-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 Molenwiek'74 XR 1 0-4 10-25, 10-25, 15-25, 15-25
602812 25-01-2019 20:30 vrijdag 25 januari 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602819 24-01-2019 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VIA XR 2 3-1 25-13, 25-20, 25-8, 18-25
602867 22-01-2019 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Set Up XR 1 0-4 18-25, 20-25, 22-25, 24-26
602848 19-01-2019 15:30 Vedo'70 XR 1 SNA XR 2 4-0 26-24, 25-19, 25-14, 25-22
602842 17-01-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 3-1 25-11, 23-25, 25-22, 25-22
602835 17-01-2019 19:30 VIA XR 2 Set Up XR 1 1-3 25-18, 15-25, 19-25, 25-27
602813 11-01-2019 20:30 vrijdag 11 januari 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602843 10-01-2019 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Set Up XR 1 3-1 25-18, 25-23, 25-17, 20-25
602868 08-01-2019 20:45 Molenwiek'74 XR 1 VIA XR 2 4-0 25-17, 25-15, 25-12, 25-19
602800 15-12-2018 16:30 zaterdag 15 december 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA
602847 13-12-2018 21:00 VC WIK Groot-Ammers XR 2 Molenwiek'74 XR 1 0-4 20-25, 18-25, 19-25, 9-25
602829 11-12-2018 19:30 Set Up XR 1 Vedo'70 XR 1 4-0 25-21, 25-23, 25-16, 25-9
602816 06-12-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 SNA XR 2 0-4 15-25, 12-25, 23-25, 13-25
602837 06-12-2018 19:30 VIA XR 2 Vedo'70 XR 1 0-4 18-25, 18-25, 22-25, 8-25
602865 04-12-2018 20:45 dinsdag 4 december 45, Speellocatie: De Klipper, Klipperstraat 20, 2957EM NIEUW-LEKKERLAND
671011 01-12-2018 16:30 SNA XR 2 Vedo'70 XR 1 3-1 23-25, 25-17, 25-18, 25-21
602853 24-11-2018 15:30 Vedo'70 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 22-25, 25-22, 25-19, 25-11
602809 23-11-2018 20:30 vrijdag 23 november 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602824 20-11-2018 19:30 Set Up XR 1 SNA XR 2 1-3 19-25, 25-17, 20-25, 12-25
602832 15-11-2018 19:30 VIA XR 2 SNA XR 2 0-4 13-25, 10-25, 16-25, 19-25
602866 13-11-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-23, 25-13, 25-10, 25-18
602825 13-11-2018 19:30 dinsdag 13 november 30, Speellocatie: De Schakel, Raadhuisplein 1, 4245KJ LEERBROEK
602804 10-11-2018 16:00 SNA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 4-0 25-15, 25-4, 25-12, 25-16
602811 09-11-2018 20:30 vrijdag 9 november 30, Speellocatie: De Koels, Molenlaan 17, 4214EA VUREN
602826 06-11-2018 19:30 Set Up XR 1 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-16, 26-24, 25-7, 25-15
670164 03-11-2018 15:30 zaterdag 3 november 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR
602841 25-10-2018 21:00 donderdag 25 oktober 00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3, 2964AV GROOT-AMMERS
602834 25-10-2018 19:30 VIA XR 2 Volley Meerkerk'95 XR 1 4-0 25-18, 25-19, 25-19, 25-20
602831 23-10-2018 19:30 Set Up XR 1 Molenwiek'74 XR 1 0-4 22-25, 22-25, 20-25, 23-25
602839 18-10-2018 19:30 VIA XR 2 Molenwiek'74 XR 1 0-4 24-26, 22-25, 26-28, 13-25
602805 13-10-2018 16:30 zaterdag 13 oktober 30, Speellocatie: De Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971XG BLESKENSGRAAF CA
602820 11-10-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 1-3 19-25, 25-22, 21-25, 26-28
602827 09-10-2018 19:30 Set Up XR 1 VIA XR 2 4-0 25-10, 25-16, 25-17, 25-13
602828 02-10-2018 19:30 Set Up XR 1 VC WIK Groot-Ammers XR 2 2-2 25-16, 20-25, 24-26, 25-16
602849 29-09-2018 15:30 zaterdag 29 september 30, Speellocatie: Het Bruisend Hart, Dirk IV-plein 32, 4223NJ HOORNAAR
602864 25-09-2018 20:45 Molenwiek'74 XR 1 SNA XR 2 2-2 14-25, 25-12, 25-22, 15-25
602821 20-09-2018 20:30 Volley Meerkerk'95 XR 1 Vedo'70 XR 1 0-4 19-25, 11-25, 24-26, 13-25
602836 20-09-2018 19:30 VIA XR 2 VC WIK Groot-Ammers XR 2 3-1 25-15, 22-25, 25-14, 25-17